wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dosyć karania pracujących i rozdawania nierobom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

STARÓWKA TYLKO DLA PIESZYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PRECZ Z SAMOCHODAMI ZE STARÓWKI !!!!!!!!!!!!!!!

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dosyć karania pracujących i rozdawania nierobom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TWO i TSF miałem miesiąc temu więc co do MS, muszę uzbroić się w cierpliwość a posty które pisałeś na pewno będą pomocne dla nas wszystkich !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dosyć karania pracujących i rozdawania nierobom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na Hali Targowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dosyć karania pracujących i rozdawania nierobom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szukam osoby gotowej poświęcić mi trochę więcej czasu (do kwietnia) w celu podciągnięcia mojej znajomości języka niemieckiego na poziom co najmniej komunikatywnym (gramatyka+podstawowe słownictwo+ ewentualnie specjalistyczne słownictwo medyczne).Kasa do uzgodnienia (w zależności od zaangażowania danej osoby!). Nie musisz mieć skończonych niewiadomo ile kursów , ważne byś umiał/a dotrzeć do drugiej osoby w miarę przystępny sposób.Na zainteresowanych oczekuję pod adresem e-mail: red-fenix20@o2.pl. Lekcje u mnie w domu(Łomża) w ostateczności mogę dojechać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dosyć karania pracujących i rozdawania nierobom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zachęcam do głosowania na zdjęcie miesiąca, niech wygra najlepsze.

http://www.kontakty-tygodnik.com.pl/public/konkursfotograficzny/grudzien2012

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dosyć karania pracujących i rozdawania nierobom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

belfer też byś się wkurzył, jakby ktoś bez ŻADNEGO powodu zaczął Cię poniżać. A widać, że ten gość zawsze tak zaczyna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dosyć karania pracujących i rozdawania nierobom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Poczytałem sobie wpisy w tym wątku i tak naprawdę płakac mi sie chce a zarazem smiac z braku wiedzy zawisci, głupoty. (z nielicznymi wyjatkami)
Kto mówi dobrze na Edukator ma w tym jakiś cel albo jest jego pracownikiem. a tylko ten co mówi żle na ED........ i P Prezes jest ok .
jak wam nie pasuje to droga wolna są w Łomży inne przedszkola i żłobki i publiczne i prywatne. Nikt na siłę was nie trzyma w tych placówkach. zwolnijcie miejsca. Remont w trakcie roku szkolnego jest uciażliwy ale do przetrwania. oczywiście dla ludzi którzy myslą i patrzą ciut dalej niz na czubek własnego nosa.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dosyć karania pracujących i rozdawania nierobom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ad. jaaaaaaaaaa

No właśnie. Trzeba koniecznie też uruchomić ogólnopolską inicjatywę. W każdym mieście w którym jeździ się pod górę trzeba koniecznie wprowadzić ruch jednokierunkowy (tylko z góry).
Zacznijmy od Łomży. Na pierwszy ogień niech idzie Zjazd, Piękna, Rządowa, Polowa, Dworna, Wojska Polskiego do ronda, Senatorska no i oczywiście Sikorskiego od mostu.
O Panie, ile to spalin i zarżniętych silników będzie mniej. Naprawdę to genialny pomysł. No i ta rozkosz zjeżdżania po staremu z górki na biegu spokojnie na luzie.
Brawo, brawo. Oby takie głowacze jak "jaaaaaaaaaa" rodzili się w Polsce na kamieniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org