piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fauci wreszcie przyznaje, że szczepionki nie chronią przed poważnym przebiegiem Covid lub śmiercią

Czytam te Wasze wypowiedzi i nie mogę zrozumieć o co w tym całym zamieszaniu chodzi. Mam takie przedziwne wrażenie, że nie o dzieci a dokopanie Pani Prezes przez "pokrzywdzonych". Damciradę gubi się już w swojej płci, bo raz pisze jako kobieta, raz jako mężczyzna. Czyżby rozdwojenie jaźni. Skoro taką krzywdę wyrządza Wam EDUKATOR - czytaj PANI PREZES, to po jakiego licha udajecie się o pomoc i z niej korzystacie. Chciałam nadmienić, iż dzięki staraniom, przede wszystkim Pani Prezes uratowano 40 szkół i dwa przedszkola, przy każdej małej wiejskiej szkółce działa punkt przedszkolny i nikt jakoś z pracowników nie drży ze strach przed utratą pracy. Zarząd, który widnieje na stronie Edukatora jest wybrany jednogłośnie w demokratycznych wyborach. Pracę Stowarzyszenia zakłócają pomówienia obrażonego Zarządu. Skoro macie Państwo odwagę na tak krzywdzące Panią Prezes słowa ujawnijcie się i powiedzcie jej to w oczy-uwierzcie mi, że można się dodzwonić do Biura, jak również można zastać tam Panią Prezes. Ktoś mocno Was nakręca i próbuje poprzez Wasze wypowiedzi załatwić swoje sprawy. O żłobkach wiadomo było już dawno, więc pani dyrektor miała okazję Was o tym powiadomić - widocznie łatwiej jest załatwiać sprawę uciekając na zwolnienia. Żeby nie projekt żłobkowy wiele kobiet nie mogłoby rozpocząć pracy, wiele kobiet nie miałoby pracy. Tak więc wszyscy, którzy takim jadem plują na stowarzyszenie, niech zdejmą czapki niewidki. Pewnie wielu z Was by się zdziwiło ilu tam "prawdziwych rodziców" zatroskanych dobrem swoich dzieci.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fauci wreszcie przyznaje, że szczepionki nie chronią przed poważnym przebiegiem Covid lub śmiercią

DNO I WODOROSTY !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fauci wreszcie przyznaje, że szczepionki nie chronią przed poważnym przebiegiem Covid lub śmiercią

DNO I WODOROSTY !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fauci wreszcie przyznaje, że szczepionki nie chronią przed poważnym przebiegiem Covid lub śmiercią

CO ZA CYMBAŁ !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fauci wreszcie przyznaje, że szczepionki nie chronią przed poważnym przebiegiem Covid lub śmiercią

TEMAT: Łożyńscy pracodawcy...kogo tak naprawdę poszukują?
http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=570144&t=570144

Autor: Proowokator (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06-01-13 14:50
No tak, CV trzeba tworzyć w idealnej formule, z księgowymi, polonistami i zapleczem marketingowym za plecami, ażeby wielebny pracodawca dał pracę za 1100zł miesięcznie.

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 06-01-13 14:59
Jak składasz CV w odpowiedzi na ofertę pracy typu :
Zatrudnię parobka na fermę do macania kur czy dojenia krów - to niekoniecznie.

Autor: Proowokator (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06-01-13 15:00
taki parobek ma ok. 3000 zł.

Autor: Proowokator (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06-01-13 15:01
z żarciem i spaniem spokojnie ponad 2 000. A ty zezowaty masz jakiś problem?

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 06-01-13 16:24
Ja @ Proowokator , na pewno bym ci za macanie kur 2000 nie dał ale jak już tyle masz , to szanuj robotę .

Autor: Proowokator (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06-01-13 16:38
zezowaty CWELU, ciągaj druta cioto
............................................................................................

I tak dalej...



Proowokator, ty się masz za KOGO ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fauci wreszcie przyznaje, że szczepionki nie chronią przed poważnym przebiegiem Covid lub śmiercią

A co ja mam zrobic ??

Kurcze, szkoda że nie jestem pracownikiem EDUKATORA, bo bym przydziobał u Pani Prezes,
Szkoda że nie jestem członkiem rodziny żadnego z pracowników, bo miałbym chlebek zapewniony długie lata.
Szkoda że nie mam dzieci w wieku żłobkowym i przeszkolnym, bo miałyby zapewnione miejsce i tu i tu :)

Ale może to i lepiej, bo jako osoba zupełnie postronna i od dawna obserwująca poczynania EDUKATORA mogę z czystym sumieniem wypowiadac sie tak jak sie wypowiadam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org