piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Odwrócony lockdown u marszałka w Szczecinie. Praca zdalna tylko dla zaszczepionych. Bo inni się przecież nie boją

ad. Tupik

Obawiam się, że za mało sobą prezentujesz, żebyśmy mieli się kiedykolwiek rozumieć. Nie bardzo rozumiem jakie to tezy o "wielkiej turystyce" mi imputujesz.
Przedstawiłem tylko swój pogląd o odcięciu komunikacyjnym starówki dla jakichkolwiek przyjezdnych, łącznie z dostawcami kurierskich paczek. Średnio inteligentny człowiek pewnie by się z tym oczywistym poglądem nie spierał.
Sprowadzanie przez Ciebie problemu do gastronomii i zarobkach na niej świadczą tylko o nikłym przyswajaniu przez twoje neurony istoty zagadnienia.
Ja z gastronomią mam tyle wspólnego, że staram się codziennie w swoim domu o regularnej porze spożywać zwyczajowe posiłki.
Dużo bardziej wolę rzeczowe argumenty kolegów typu "instruktor", którzy bez ślinotoku i piany na ustach oraz postawy - "ma być jak dawniej i już", rozważają alternatywne możliwości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwrócony lockdown u marszałka w Szczecinie. Praca zdalna tylko dla zaszczepionych. Bo inni się przecież nie boją

"ja nie wpuszczam" ale wy smieszni jestescie, nikt sie do was nie pcha tym bardziej kaplan po wasze 20 zl z opieki hehehe, probujecie sie dowartościować ze ktos tak jak kapłan zapuka do waszych nor raz do roku czy o co chodzi?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwrócony lockdown u marszałka w Szczecinie. Praca zdalna tylko dla zaszczepionych. Bo inni się przecież nie boją

Edvards18 piszesz nie na temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwrócony lockdown u marszałka w Szczecinie. Praca zdalna tylko dla zaszczepionych. Bo inni się przecież nie boją

MiYu- Czyżby w Austrii siedzisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwrócony lockdown u marszałka w Szczecinie. Praca zdalna tylko dla zaszczepionych. Bo inni się przecież nie boją

Zespół z doświadczeniem w prowadzeniu oprawy ślubnej, tanio upiekszy te niezwykla uroczystosc. Kontakt: rawber93@wp.eu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwrócony lockdown u marszałka w Szczecinie. Praca zdalna tylko dla zaszczepionych. Bo inni się przecież nie boją

Również polecam Panią Kalinowską.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwrócony lockdown u marszałka w Szczecinie. Praca zdalna tylko dla zaszczepionych. Bo inni się przecież nie boją

,

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwrócony lockdown u marszałka w Szczecinie. Praca zdalna tylko dla zaszczepionych. Bo inni się przecież nie boją

,http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=570462&t=570462


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwrócony lockdown u marszałka w Szczecinie. Praca zdalna tylko dla zaszczepionych. Bo inni się przecież nie boją

to biznes ich takowy ale pamiętam jak jakieś 20 lat temu "brat" z katedry osunął jedna rumunke sprzed katedry ciagnac ja za fraki poza parkan a tobolek cisnal ponad parkanem. odtąd chodze do koscioła


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odwrócony lockdown u marszałka w Szczecinie. Praca zdalna tylko dla zaszczepionych. Bo inni się przecież nie boją

widzisz galo boli cie to ze ktos nie pod pada pod wasze schem,aty ale jest jeszcze jeden taki fascynat radia maryja jednoczesnie ateista prof. bogusław Wolniewiecz. wiem z takimi wam trudno dyskutować
ps. a ciasta upieke dwa zeby kaplan sobie wybraŁ.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org