wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Milion złotych kary za „kłamstwo” covidowe? Totalitarne zamiary administratorów życia w Polsce?

Ciepła woda powinna mieć określoną temperaturę minimalną. Nie wiem niestety jaką. Może ktoś podpowie. Jeżeli nie spełnia normy, to masz podstawę żeby nie płacić. Może wtedy to poprawią!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milion złotych kary za „kłamstwo” covidowe? Totalitarne zamiary administratorów życia w Polsce?

Wara od mojego psa pościelowego!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milion złotych kary za „kłamstwo” covidowe? Totalitarne zamiary administratorów życia w Polsce?

Tobie widać

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milion złotych kary za „kłamstwo” covidowe? Totalitarne zamiary administratorów życia w Polsce?

wygadana , szczera, chetna poznać nowych ludzi i która sie nudzi bo nie ma co robić starczy czy wymieniać dalej?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milion złotych kary za „kłamstwo” covidowe? Totalitarne zamiary administratorów życia w Polsce?

tam u ciebie na wsi zadnej nie ma :D





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milion złotych kary za „kłamstwo” covidowe? Totalitarne zamiary administratorów życia w Polsce?

Hipsterskie dzieci? W Łomży? Chyba hipsterów nie widzieliście :P W Łomży normalne społeczeństwo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milion złotych kary za „kłamstwo” covidowe? Totalitarne zamiary administratorów życia w Polsce?

zezowate wiele ona ma lat?:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milion złotych kary za „kłamstwo” covidowe? Totalitarne zamiary administratorów życia w Polsce?

I jak z tym przedszkolem? Ruszył nabór?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milion złotych kary za „kłamstwo” covidowe? Totalitarne zamiary administratorów życia w Polsce?

wkrótce też bedę przerabiał kuchnie tylko w odwrotną stronę. tzn z propan-butan na gaz ziemny. jjesli nie pilne to zamienimy sie na kuchnie i obejdzie sie bez przeróbek :)

a jesli nie to kup w gaspolu na Piłsudskiego dysze, zdejmij z kuchni te luźne graty, odkręć górę ( 4 wkręty śrubokrętem ) i masz dysze na wierzchu. następnie kluczem (chyba 10 ) odkręcasz dysze a w jej miejsce wkrecasz nową. jesli nie chcesz sama to pierwszy lepszy chłop Ci to zrobi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milion złotych kary za „kłamstwo” covidowe? Totalitarne zamiary administratorów życia w Polsce?

A tak z ciekawości zapytam gagatek jaką kuchenkę masz?
Ja się przymierzam do zakupu gorenje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milion złotych kary za „kłamstwo” covidowe? Totalitarne zamiary administratorów życia w Polsce?

w "jedności" opłaty trzeba robić co kwartał, około 300 zł/ 3miesiące za 3 osoby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milion złotych kary za „kłamstwo” covidowe? Totalitarne zamiary administratorów życia w Polsce?

Chce tylko powiedziec ze samodzielna wymiana dyszy może skutkować utratą gwarancji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milion złotych kary za „kłamstwo” covidowe? Totalitarne zamiary administratorów życia w Polsce?

Alkohol mnie nie interesuje, ja chcę herbaty! Niebylejakiej!

zezowate szczęscie napisał(a):

> trochę cierpliwości ...
>
> z tego co widziałem to jeszcze nie ruszyli pełną parą, a
> już otwarte, chyba czekają na koncesję na alkohol?
>
> długie języki mówią, że ma tam być ( nie wiem czy wino
> czy koniaczek ale na pewno piwo TYLKO te z wyższej półki-
> gatunkowe.
>
> więcej nie pytajcie , bo sam nic więcej nie wiem.
>
>
>
> PS:
> na pewno nie będzie to lokal dla żuli i gimnazjum.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milion złotych kary za „kłamstwo” covidowe? Totalitarne zamiary administratorów życia w Polsce?

Pomysł bardzo ciekawy, jednak co do zajęć fitness zgadzam się z Brzeczyszczykiewiczem - nie maja racji bytu u takich maluszków. Zwykłe zajęcia ruchowe przy muzyce, w kształcie zabawy - jak najbardziej.

A co do mówienia tylko po angielsku, pomysł jak najbardziej dobry. Wielu ludzi za granicą mówi w domach tylko ojczystym językiem i wysyła 3 letnie dzieci do przedszkoli, w których operują językiem danego kraju. Na początku jest trudno, ale taki mały szkrab uczy się dużo szybciej niż dzieciaczek 6 letni. Język angielski jest obecnie językiem, który znać się powinno płynnie, także im wcześniejsza nauka - tym lepsza.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org