poniedziałek, 29 listopada 2021 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nie ma chętnych na pedofila

Spada liczba chętnych do kapłaństwa. Kryzys powołań dotarł do diecezji tarnowskiej, uznawanej za jedną z najbardziej pobożnych w kraju. Pierwszy rok rozpocznie tam 16 kandydatów, tak mało chętnych nie było tam nigdy.

]
Przezorny zawsze zaszczepiony

Nie bóg tylko człowiek jest dobrem najwyższym.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: nie ma chętnych na pedofila

Redaktorze Mirosławie...

tym razem w chamstwie przerosłeś samego siebie. Dlaczego? Powód jest prosty; wojna na śmierć i życie z Kościołem katolickim, jako m.in. cywilizacyjną OSTOJĄ NORMALNOŚCI i najgłębszym sensem człowieczeństwa. Bo człowiek to wielowymiarowa istota duchowo-cielesna (a nie tylko SEKSo-LOVEizm): https://4lomza.pl/index.php?wiad=53006

„Ciemno wszędzie, głucho wszędzie… Co to będzie, co to będzie?”
Dyktatura NWO będzie? To zależy jak użyjemy rozumu. „Rząd pod sąd?!”

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Kmiocic
Ja nie walczę z kościołem, religią i normalnymi ich wyznawcami. Natomiast wojnę na śmierć i życie należy prowadzić z kościołem pedofilskim o innych szkaradnych i patologicznych jego cechach przez litość nawet nie wsPOmnę...

]

To może wreszcie skrobnij - jak według ciebie wygląda normalny wyznawca religii, oraz jak według ciebie powinien wyglądać kościół. Tylko przestań żenić głodne kawałki o pedofilii, bo to zjawisko dotyczy głównie osób którym popier**liło się w deklach za sprawą nadmiaru gotówki i wolnego czasu.

I„Państwa totalitarne to rodzaj teokracji, w których kasty rządzące, w celu utrzymania swojej pozycji, przypisują sobie boską nieomylność.“.
G. Orwell

Normalny wyznawca religii traktuje te przekonania jako sprawę osobistą, a nie państwową, nie usiłuje żądać od innych, a szczególnie od władz publicznych, żeby naginali swoje i cudze życie na jego modłę.
Pedofilia w kościele Rzymskim zaś dlatego zasługuje na szczególne piętnowanie, że była przy POmocy państwowego parasola ochronnego ukrywana przez całe dziesięciolecia, a pewnie wieki, że karmiono ludzi kłamliwie fałszywym mitem o świętości kleru i kościoła, że kościół pełen hiPOkryzji, obłudy i zakłamania nie miał prawa dyktować i wymuszać narzucanie norm etyczno-moralnych...

]

mały puto
A już myślałem że to wam brakuje do kompletu.
Poza tym:
\"Pedofilia w kościele Rzymskim zaś dlatego zasługuje na szczególne piętnowanie\"

I z tym zgodziłbym się.
Tylko mi wyjaśnij, dlaczego u ciebie, w islamie i judaizmie,
zasługuje na szczególne tolerowanie?

ślepy ch.. jak zwykle spierdala od tematu na drugi koniec galaktyki..., no bo jaki wpływ np. na ilość kandydatów na księży mają wpływ egzotyczne, w POlsce prawie wcale nie występujące, a już z pewnością nie mające żadnego wpływu na sprawy publiczne, egzotyczne religie...

]

puto mały chvju
Ty o pedofilach, czy o liczbie kandydatów?

...ślepy ch.. jako debil nie mający POjęcia o rzeczywistości nie łapie związku POmiędzy kompromitacją kościoła Rzymsko-pedofilskiego z tzw. kryzysem POwołań, no bo dlaczego nagle prawie nikt nie chce wybrać zawodu zapewniającego dobry status materialny i sPOłeczny, czyli wygodne i sPOkojne życie PO królewsku..?

]

A może jest tak, że homoseksualiści, pedofile i inni zboczeńcy zrobili krok wstecz?
Za chwilę zabraknie kandydatów do rządu?
Boicie się jednak zdemaskowania...

paplik, czopy PiSdowskie nie uznają religii katolickiej. To są zagorzali członkowie sekty nienawiści smoleńsko-toruńskiej kierowanej przez ich papieża Rydzyka. Nie wmówisz sekciarzom PiSdowskim, że białe jest białę, a czarne czarnym.

To, że nie chcą ludziska do seminariów? Młodzi ludzie widzą co dokonują purpuraci, że z kościoła zrobili wyłącznie maszynkę do robienia kasy, gdzie seminaria są burdelami dla purpuratów (daleko nie szukać Petz). Nie wszyscy, tak jak czopy PiSdowskie, chcą być dymani przez obleśnych, zakłamanych purpuratów. Towarzyszka prostytutia np. uwielbia być dymana przez Rydzyka i to sobie chwali.

Chciałem tutaj odpowiedzieć paplikowi, ale dwukrotnie mnie zmoderowało. Tak wygląda wolność słowa i wyrażania własnych poglądów???

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0