piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nie ma chętnych na pedofila

Gratuluję charakteru i umiejetnosci.
Zdrowia zycze dla uratowanego.
:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie ma chętnych na pedofila

Ja także gratuluję Patrykowi,chcę jednak wspomnieć o kobiecie,która reanimowała z Patrykiem mężczyznę.To lekarka -stażystka z Łomży.Z tego co wiem to Patryk wykonywał masaż ,a ona oddech usta-usta.
Oboje przyczynili się do uratowania tego Pana.
Wszystkim życzę Radosnych Świąt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie ma chętnych na pedofila

Bombeczka właśnie o tym samym pomyślałam. Żeby mu pożyczyć na bilet. Niech samochód wstawi na parking. Rachunek na firmę i wio do domu. Szef ma go w d... to i on niech ma go w głębokim poważaniu... A do Słupska jeździ codziennie o 21:05 autobus.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie ma chętnych na pedofila

Ale on jedzie z towarem za granicę. Ryzykowałbyś? Znowu na pych odpalać????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie ma chętnych na pedofila

Szef się chyba wypowiedział, że najważniejszy towar, bo za śpóźnienie się płaci. A człowiek niech sobie radzi tak?Lepiej mu tu się zatrzymać i szukać pomocy było, niż na Litwie.

(...)- Pan Wawrzyniak miał razem z tym kierowcą pojechać oddać towar i wrócić do Miastka. Dostawa towaru jest dla nas priorytetem, za każdy dzień opóźnienia naliczane są kary. Odbiorcę nie interesują nasze problemy techniczne, towar musi dotrzeć- dowiedzieliśmy się w firmie, która zatrudniła mężczyznę. - Po oddaniu ładunku, obaj kierowcy mieli wrócić do domu.(..)
http://www.mylomza.pl/home/lomza/item/3577-firma.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie ma chętnych na pedofila

Ja tej odżywki już używam już dośc długo i nie miałam takich problemów jakie opisujecie, gdyby była taka szkodliwa nie dali by jej do sklepów ma atest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie ma chętnych na pedofila

Pana zbierającego złom o nr tel 515313300 prosze o kontakt 517285045.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie ma chętnych na pedofila

audi b4 2.0 gaz,2,5 roku instalacja ,elektryczne szyby i szyber dach cała biał jak interesuje dzwoń 505135107

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie ma chętnych na pedofila

Ale na terenie łomży ? Wątpie... chyba, że sam masz z Netii, bo na ich stronie nic nie ma o radiówce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie ma chętnych na pedofila

Gdzie można kupić świeżą i dobrą rybę po grecku na wigilię?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie ma chętnych na pedofila

jeżeli picie piwa i odlewanie się w miejscu publicznym jest zkazane o bardzo dobrze, że karzą . Człowiek nie świnia i powinien kontrolować swoje potrzeby fizjologiczne. Stałęm kiedys na światłach przy dworcu i koleś odlewał się pod banerem koło lidla...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie ma chętnych na pedofila

Do drzewko_szczescia : "Żeby mu pożyczyć na bilet. " w tym momencie nic ciebie nie rozni od tego "szefa" kierowcy bo on tez by mu "pozyczyl" na powrot a potem tez by sie o te pieniadze upomnial tak samo jak ty w mysl zasady skoro pozyczylem to musi oddac ...

DLA ZAINTERESOWANYCH - kierowca otrzymal bilet od PKSow w Lomzy. bilet wlasnie na nocny autobus, o ktorym mowil w reportazu ... wiec pewnie dzis w nocy albo jutro w nocy z soboty na niedziele jechac juz w strone domu ... cale szczescie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org