czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
winny

a zapomniałem odnoście tego punktu 3 rozwiązania organizacji ruchu na Dwornej to pragnę niesmiało zwrócić Panu prezydentowi uwagę ze dawniej na Dwornej gdy był ruch dwustronhy czyli za czasów Pan młodości to na tych ulicah był o wiele wiele mniejszy ruch z nawet z uwzględnieniem furmanek roworzacych po mieście węgiel czy kartofle.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: winny

a moim zdaniem miasto które bierze niemałą kasę od właścicieli psów (tych którzy uczciwie płacą)powinno odpalać kasę gospodarzom ze spółdzielni którzy i tak w większości sprzątają po psach i nic z tego nie mają Gospodarze dostając pieniądze mieliby jakąś motywację by wykonywać swoje obowiązki jak należy a właściciele psów wiedzieliby za co płacą jedną z najwyższych w Polsce składek !!! a może jakaś akcja edukacyjna ? chciałbym zobaczyć jak prezydent Łomży zbiera psie kupki ... skoro prezydent może - to ja też :)

a tak nawiasem mówiąc panie prezydencie moj głos na pana (w dwóch turach wyborów) uważam za moją pomyłkę ! jeszcze wiecej podwyżek ! plis ! bo co jeszcze kur...wa nie zostało poddane podwyżce ? wszystko łącznie z wodą ! rób pan tak dalej !!! ch... z ludźmi niech bulą jak barany !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: winny

*********

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: winny

rozwiazanie jest bardzo proste: zabronic posiadania psa w bloku raz ze blok to nie miejsce dla psa a dwa ze trawnik to nie miejsce na gowna. skoncza sie podatki za psy itp. i będzie spokój





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: winny

koło 50-60 zł.poszukaj w ogloszeniach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: winny

515 385 623 koszt 60zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: winny

efea : mogę zaproponować Ci hosting u mnie na serwerze w nazwa.pl, dokładałbyś się 50zł rocznie a miałbyś nieograniczoną (no prawie) poiwerzchnię i kilkanaście baz danych oraz maili i ile chcesz podpiąć domen. Backup robię we własnym zakresie + sama nazwa.pl robi backupy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: winny

a może ktoś by najpierw pomyślał o zrobioeniu kopii całego dysku i operowanie na kopii?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: winny

Generał uniewinniony. To są jakieś jaja... Nie wierzę w sprawiedliwość w tym kraju już od dawna. Ogarnia mnie pusty śmiech po tym , co przeczytałem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: winny

nie sądze zeby taki gospodarz domu mial zamiar sprzątac




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: winny

zbychu rychu miro sa wolni, a ta sprawa jest tak nieistna i mala wg tamtych ze niewarto pisac

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org