czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Z ostatniej chwili, 1000+ na drugą o następną żonę obiecuje PZPR-pis

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z ostatniej chwili, 1000+ na drugą o następną żonę obiecuje PZPR-pis

Piszesz bzdety. Jak możesz znać przyszłych właścicieli kociąt skoro szukasz ich przez internet.
Jak można planować bezmyślne rozmnażanie zwierząt?
Jest dwudziesty pierwszy wiek, ludzie myślcie głową a nie dolnymi częściami ciała!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z ostatniej chwili, 1000+ na drugą o następną żonę obiecuje PZPR-pis

[url=http://4lomza.pl/index.php?
wiad=30570]link

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z ostatniej chwili, 1000+ na drugą o następną żonę obiecuje PZPR-pis

Cześć, może ktoś z Was wie, gdzie można dostać w Łomży taki krem: http://www.swistak.co.uk/produkt/37/4717.html? Byłam w Stokrotce i Kauflndzie i kilku mniejszych sklepach i nie ma..

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z ostatniej chwili, 1000+ na drugą o następną żonę obiecuje PZPR-pis

Pochodź po takich małych, śmiesznych sklepikach, tzw. (przydupczasach) w nich często można znaleźć lepszy asortyment niż w stokrotce czy kauflandzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z ostatniej chwili, 1000+ na drugą o następną żonę obiecuje PZPR-pis

Dziś kupowałam w Lidlu. 2,5m za 15,99

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z ostatniej chwili, 1000+ na drugą o następną żonę obiecuje PZPR-pis

ja nie moge publicznie zadnych danych podawac. wczoraj dzwonilam to powiedziala co chciala i odlozyla sluchawke nawet dowidzenia nie powidziala. dzisiaj zadzwonilam drugi raz z innego numeru ale nie wiedzialam ze dzwonie do tej samej baby. i tez odlozyla sluchawke jak jej powiedzialam ze za duzo chce za jeden pokuj. ja za 3 pokoje tyle place. a szukam czegos mniejszego i tanszego.
a pisze to bo chce ostrzec i tez dziwie sie ze ktos kto szuka lokatora do wynajecia jest dla niego taki nieprzyjemny. po pierwsze nie znajdzie zadnego frajera za taka kase a po drugie z takim nastawieniem bedzie jeszcze ciezej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org