niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szalony jak PiSlamista

wtajemniczona ja nie piszę rzeczy bez żadnych uzasadnień. na wszystko to co napisałam są namacalne dowody. M.in. link który podałam. Więc swoją wypowiedź też tak uzasadnij jeśli potrafisz... I pytam się..skąd Pan Bieńczyk zdobył moje dane przed wyborami?????? Nie tylko moje bo dziesiątki albo i setki innych absolwentów gimnazjum..... Wybacz ale to nie jest "normalne" i na pewno uczciwie ich nie zdobył. Jak już pisałam znam tego człowieka bo był dyrektorem gimnazjum i przyznam, że był bardzo dobrym dyrektorem, bo wiele zrobił dla tej szkoły i choćby nie wiem co to zawsze będę tak uważać. Ale chyba na "dyrektorowaniu" powinien poprzestać.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szalony jak PiSlamista

W takim razie powinnaś szybko dojść do wniosku że skoro szanowany przez Ciebie Pan Śmiarowski poleciał to jasne jest że nie był "czysty". Dziwi mnie Twoje podejście! Facet siedzi na stołku przez 1.5 kadencji łamiąc ewidentnie prawo! Sprawa jest tak oczywista że nie poddaje się pod głosowanie a sam składa mandat radnego! Teraz pozwolę sobie zacytować art. z głównej "Oficjalną przyczyną było „niezłożenia wniosku” o urlop bezpłatny. Wniosek o taki urlop wymagany jest od radnych, którzy w momencie wyboru są w stosunku pracy z urzędem gminy, której radnymi zostali." Czy jasne jest dla Ciebie to co radny ma na sumieniu czy mam powiedzieć to wprost ?
Dopóki takie zachowania (łamanie prawa) będą tolerowane, a nawet bronione dopóty w tym kraju będzie coraz gorzej. Miałem przyjemność zetknąć się z profesjonalizmem pracowników tej gminy, wójta jak i większości radnych. Urzędniczka kłamie mi prosto w oczy, wydaje decyzję administracyjne, które są nie zgodne z połową kodeksu postępowania administracyjnego a wójt mówi mi że to świetny pracownik bo kary za złe decyzje płaci z własnej kieszeni ;] A co z mojej ma płacić ?!
Ciekaw jestem czy jak ja złamię prawo i dajmy na to wybije ci okno to też będziesz broniła sąsiada, który na mnie doniósł!?
Dura lex, sed lex



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szalony jak PiSlamista

odnośnie Pana Śmiarowskiego pragnę zwrócić uwagę na to czy czyn tego Pan jest aż tak wielkim przestępstwem aby teraz tą młodą osobę tak piętnować , że nawet nie powiem przesladować? Czy z tego powodu warto jest zapomnieć nagle jakim ten młody radny jest człowiekiem i ile dobrego dla wspólnego dobra uczynił . Czy wartym jest aby dla smiesznej sensacji robić szopkę z tego radnego i cąłej gminy która może być wzorem dla innych gmin. Kochani więcej szacunku dla swojej gminy o dla siebie samych. Macie piękną gminę , mądrych ludzi tylko hujowe zwyczaje.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szalony jak PiSlamista

Maruda... a jak ty pojdziesz na dyske lub do znajokych i ci sie zachce siusiu to co nie pojdziesz do toalety???? przeciez idziesz na dyske a nie chodzic do toalety,albo jak pojdziesz do znajomych to co nie skorzystasz z toalety wrazie potrzeby?? przeciez idziesz do znajomych pogadac a nie korzystac z lazienki!!!!!!! to nie zdaza sie co godzina,ze w biedronce jakies dziecko chce skorzystac z toalety tylko raz na jakis czas!!! wiec nie pisz swoich glupich slowek,bo nikogo to nie smieszy z wyjatkiem takich osob jak TY !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org