niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ledwie wyjechał, a PiSlaiści już tęsknią...

Do "michasiek56"

Przepraszam, ze dopiero teraz ale juz wyslalam maila z informacja :-))

"Jacek21"

co do ustalania c en to ja mialam robione zdjecie RTG ale tez dokladnie nie okreslil... Powiedzial, ze moze to kosztowac nawet ponad 1000zl...

"olivia26"

z tego co wiem to leczenie kanalowe jest refundowane w ciazy oraz kilka tygodni po porodzie... Mi niestety wczesniejsza dentystka leczyla ten sam zab jak bylam w pierwszej ciazy i widocznie delikatnie mowiac niedoleczyla...

Ps. Jesli ktos bedzie chcial znac jeszcze nazwisko lekarz o ktorym pisalam to maile wysylam jedynie wieczorami takze jak cos to trzeba poczekac...:-((

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ledwie wyjechał, a PiSlaiści już tęsknią...

mano,

jeśli możesz podeslij mi proszę dane mecenasa, którego polecasz na inessa_22@wp.pl

będę bardzo wdzięczna.

a co do sprawy, to tak, chodzi o podział majątku po rozwodzie i spłatę kredytu, ale druga strona nie ma zamiaru sie dogadać, stąd konieczność skorzystania z pomocy mecenasa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ledwie wyjechał, a PiSlaiści już tęsknią...

Powiem tak:
- osobiście niestety uciekłem z Naszej Łomży, ponieważ nie widziałem tam perspektyw,
- uważam, że nie trzeba nigdzie wychodzić, wg mnie należy świadomie wybierać naszych przedstawicieli w urzędzie miasta, czy nie tylko po partii i nie mówić, że to nic nie da...spróbujmy chociaż raz iść na wybory i wybrać ludzi, którzy nie mieli nic wspólnego wcześniej ze stołkami. Sam zawsze jestem na wyborach w Łomży i staram się wybierać ludzi młodych, ze świeżym umysłem,
- cały czas chcą podnosić podatki....a może by tak obniżyć, to wejdą inwestorzy i będzie możliwy rozwój miasta...samymi usługami niestety nic nie da się zrobić.

Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ledwie wyjechał, a PiSlaiści już tęsknią...

A jak chcieliście kino 3D to wam zrobili i teraz do niego nie chodzicie :):)

Pier..dole.nie kotka w bambus wy zas..rani działacze :):):)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ledwie wyjechał, a PiSlaiści już tęsknią...

ŁKS jest bliski awansu do II ligi.
Niewiele większe koszty i piłka na wyższym poziomie, a tutaj czekają na nas takie Kluby jak: Wisła Płock, Resovia Rzeszów, Radomiak Radom, Stal Stalowa Wola, Motor Lublin i inne o Wigrach Suwałki nie wspominając.
Czy Łomży nie stać na II ligę? Jeżeli stać na III, to stać i na II.
Mamy wreszcie stadion. Po co go budowaliśmy? Chyba nie na III Ligę?
Właściwym miejscem dla ŁKS-u jest właśnie II liga i osoby którym leży na sercu ŁKS powinny teraz włączyć się do pracy i zrobić ten cholerny awans!

Panu Kuleszy życzę jednak wytrwałości i wierzę że nie odwróci się w takim momencie od Klubu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ledwie wyjechał, a PiSlaiści już tęsknią...

Też zgadzam się , ze biedronka to nie szalet miejski. Strach pomyśleć, jakby wszystkie dzieci , ba nawet dorośli zaczęli korzystać z tej toalety, wtedy ta pani musiała być jednocześnie szaletową i sprzątaczką. Popatrzcie na ich ciężką pracą a sądzę , że widzicie jeśli robicie tam zakupy. Nie wystarczy wam , że bachory nawet 10 letnie są wożone w wózkach na zakupy z buciorami, gdzie wcześniej wdepnęło w odchody waszych pieseczków a potem dupskiem mamunia sadza go w wózeczku a wy wpieprzacie ten chlebek tam wcześniej położony. Nie uważacie , że z lekka to przesada? Wczoraj będąc w kauflandzie dzieciak zachowywał się bardzo głośno przeszkadzając przy kasach, a obok podziwiała dziecko jej rodzinka w składzie: ciocia, wujek oraz MAMUNIA I TATUNIA oraz EWUSIA, BO DZIECIAK DARŁ GĘBĘ NA CAŁY kaufland Ewusia chodź tutaj. Ludzie gdzie wasze dobre wychowanie - bezstresowe!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ledwie wyjechał, a PiSlaiści już tęsknią...

lalkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ledwie wyjechał, a PiSlaiści już tęsknią...

do Jaworowicz, przyjazd telewizji uczy pokory takich chlystkow czy to w urzedzie czy to w szpitalu

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ledwie wyjechał, a PiSlaiści już tęsknią...

_jolka... POCALUJ MNIE GDZIES PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ledwie wyjechał, a PiSlaiści już tęsknią...

"kino millenium" w google i prosze około 1,460,000 wyników (w czasie 0,22 s). Ciekawe ile tobie zajelo zalozyc ten durny temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org