piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kolejna kompromitacja POlski



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja POlski

Łomża jako miasto turystyczne proponuję ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja POlski

A TO DLACZEGO O CO CHODZI??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja POlski

Do
Autor: Brzeczyszczykiewicz (---.elomza.pl)
Data: 22-11-12 10:49

Co do nieścisłości o których piszesz to traktuję to w kategoriach chęci "uszczypnięcia kogoś" , gdyż wszyscy zrozumieli o co chodzi.
Jednak patrząc z perspektywy gramatycznego i jasnego sposobu wyrażania masz absolutna rację.
Co do zasady się z Tobą zgadzam. Manewr w którym jeden samochód wyprzedza drugi nazywa się wyprzedzaniem.
Jednak już opisanie samej sytuacji, która się zdarzyła może być różnie np poprawnie "wyprzedził" lub potocznie "minął" (chociaż minął raczej dotyczy sytuacji gdy dwa auta jadą w różne strony).
Niestety dysleksja i skrótowość wkracza do języka potocznego za co w swoim imieniu przepraszam.
Sam zresztą używasz słowa kręcić, które dosłownie znaczy jedno, a potocznie co innego :)
Prawdę mówisz, że po 22 w mieście można jechać 60 km/h. Ja jechałem 50.
Mówisz, że mogli mieć 60. Uwierz, że od momentu wyprzedzenia do pierwszych czerwonych świateł było duuuużo więcej. Oczywiście jest to tylko oparte na subiektywnym odczuciu kierowcy z pewnym doświadczeniem.

Autor: qawqaz (---.111.techtel.pl)
Data: 22-11-12 13:43
Trafiłeś. Ale kto z nas jest święty :-)


Pozdrawiam mieszkańców pięknego miasta, chociaż przyznam się, że dla przejeżdżających kojarzy się raczej z katorgą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja POlski

Czy ktoś się orientuję czy 24 listopada są Andrzejki w Rysiu?Jak tak to kto gra?ile kosztuję?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja POlski

Ponieważ mi się spodobała... niewysoka z dużymi oczami w niebieskich jasnych dzinsach i ciemnej kurtce do pasa więc jeżeli się domyślasz że to możesz być Ty to napisz bo mnie tez na pewno widziałaś ;) i proszę o nie udzielanie głupich przemądrzałych komentarzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja POlski

... proste, ja nie zamierzam isc np. dlatego, ze jest na Wyszynskiego juz jeden dobry salon Adam Roginski Hair Design

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja POlski

To ta sama co z kebaba na dworcu, każdemu sie podoba! Ale nie warto sie starać, bo lubi kebaby z czosnkowym



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja POlski

400m za rondem po prawej stronie w kierunku Zambrowa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja POlski

Spuść go z łańcucha.Prędzej sobie poradzi na wolności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja POlski

ten film to "niewinnosc czeczenow"
aby go obejrzec trzeba mnie do znajomych na jutubie zaprosic bo film jest prywatny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja POlski

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna kompromitacja POlski

jakaś impreza ostatkowa, chyba dziś w qube będzie najwięcej osób jeżeli chodzi o kluby

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org