czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
No to k..wy mają problem.

i tu juz psujesz oj pomoc juz prawie wiem kim jestes prawie bo to dlugo nie potrwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to k..wy mają problem.

boli gorke jak slabszy staje na nogi chca tu namieszac ,ale kto dolki kopie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to k..wy mają problem.

Przechodząc w niedzielę zauważyłem na Mickiewicza nową siłownię.
Czy ktoś wie coś na jej temat?
Karnety? Oferta? itp.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to k..wy mają problem.

Polecam na Senatorskiej Mariusza. Mają tam gazowników i jeśli oni nic nie wymyślą do jest też ten mechanik.

U mnie ten zestaw gazownicy/mechanik zawsze działa, a gaz mam od wielu lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to k..wy mają problem.

andzej w jarnutach jest dobry od gazu i ten na senatorskiej tez

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to k..wy mają problem.

no w koncu przewoznicy zaczeli jezdzic z łomży na modlin :) dzieki za podpowiedz. wczesniej musialam korzystac z prywatnych kierocow z Bialegostoku za 60-80zl, bo z lomzy nikt sie nie oglaszal. a wyczytalam na stronie Trans-Avia ze polaczyli sily i teraz wspolpracuja razem z Zakiem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to k..wy mają problem.

Szpital Zakaźny jest w Szpitali tam gdzie była Przychodnia Psychologiczna, odwiedziny chyba od 9 do 18 tak jak wszędzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to k..wy mają problem.

Sprzedam segment dziecięcy, stan b. dobry, w zestawie dwa biurka, dwie szafy i regał środkowy. Stawiski- transport własny. tel.889 253 344
zdjecia moge wyslac na e-maila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to k..wy mają problem.

faktycznie bez sensu jest chwalic , bo zaraz wszyscy odbieraja to jako reklame. na lomzynskim slubnym portalu az wrze , ktory lepszy fotograf . kazdy chwali swojego nawet jak zdjecia nie wyszly fajnie , to udaja ze maja najpiekniejsze. ja nie mam ladnych zdjec slubnych niestety. wiec proponuje naprawde przejrzec portfolio fotografa ktory styl wam odpowiada a nie kto co sugeruje. a konkurs to konkurs , dla jednych atrakcyjny dla innych nie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to k..wy mają problem.

hm ciekawe, trzeba będzie sprawdzić. Podasz dokładny adres?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to k..wy mają problem.

czacha ja bym mu nie podarował, chociaż za tą dziewczynę. Żeby mi tak doope obsmarowano w poście to bym białej gorączki dostał :D

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to k..wy mają problem.

Beznadzieja ile ty masz lat ??
Na miejscu tej laski po glupich opisach nawet bym sie nie odezwala. A coż cie tak w niej zafascynowało?? Niebieskie oczy czy biust rozmiar D, dobry znawaca!!!!A widelczyk zostaw na nastepna bajere.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to k..wy mają problem.

juz go mam chloptasia tylko go zobacze bedzie zdrowo liczony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to k..wy mają problem.

o jezu!! abym nie musiala czekac od 18 godz do 22 godz na lotnisku ---------a tak sie zanosi. Mam nadzieje ,ze jeszcze jeden chciaz busik bedzie jezdzil pozniej. jestem pelna nadzieji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to k..wy mają problem.

tylko jeden komentarz tu sie nadaje...tzn ja pier*****e zenada



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to k..wy mają problem.

A może to pederasta ten pomoc się zakochał w Tobie bo taki zazdrosny jest o Ciebie i wypisuje na Twoją dziewczynę.
Myślę że to zwykła gejura :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org