piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
żyd Chaim Rumkowski był nie tylko pedofilem ale i ... LGBT! Nie wiedziałem aż do dzisiaj! Jestem PO_wrażeniem!

jeszcze dziadzia ty sie bawiles w tych stodołach a teraz szpanujesz z młodymi pasztecikami hehehehe ten twoj klub to chlew po co ludziom nastepny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żyd Chaim Rumkowski był nie tylko pedofilem ale i ... LGBT! Nie wiedziałem aż do dzisiaj! Jestem PO_wrażeniem!

502375911 tylko schody drewniane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żyd Chaim Rumkowski był nie tylko pedofilem ale i ... LGBT! Nie wiedziałem aż do dzisiaj! Jestem PO_wrażeniem!

a ile kosztuje wizyta i czy ktoś ma namiary na niego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żyd Chaim Rumkowski był nie tylko pedofilem ale i ... LGBT! Nie wiedziałem aż do dzisiaj! Jestem PO_wrażeniem!

specjalnie zalozyles konto zeby szponcic masz tylko 24 posty w ktorych oczerniasz klub i kazdy moze to sprawdzic . a zjadles ty kielbase dziadka .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żyd Chaim Rumkowski był nie tylko pedofilem ale i ... LGBT! Nie wiedziałem aż do dzisiaj! Jestem PO_wrażeniem!

Są strony, na których pomysł można kupić za 10 zł. Ale do tego cała infrastruktura itp za miliony. W związku z tym zacznijmy od pytań ogólnych:

-jaką kwotę jesteś w stanie zainwestować? (chodzi o rząd wielkości)
-czy jest dziedzina, która na pewno odpada?
-czy jest dziedzina, która Ci jest najbliższa? (handel, usługi, produkcja, rolnictwo)
-czy posiadasz jakiś lokal lub działkę?
-czy masz zaplecze osobowe? (potencjalni pracownicy, współpracownicy, handlowcy, doradcy itp) Chodzi mi o normalne znajomości, a nie jakieś tam wtyki w urzędach czy gdzieś.
-czy masz wiedzę na temat zarządzania przedsiębiorstwem lub kapitałem ludzkim.
-czy znasz podstawy prowadzenia księgowości?
-czy masz dużo znajomych prowadzących działalność gospodarczą lub Spółki?
-czy umiesz sprzedawać?

a to tylko początek:)

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żyd Chaim Rumkowski był nie tylko pedofilem ale i ... LGBT! Nie wiedziałem aż do dzisiaj! Jestem PO_wrażeniem!

a.n.d.y.

ile ludzi tyle opinii, ale ja uważam p. Bandzula za dobrego lekarza z blueconnecta takie opinie? - odważna/y jesteś

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org