wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
złote czasy za Gierka

a co budujesz sie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złote czasy za Gierka

łomża- poród nie polecam. jeszcze gorzej jest z położnymi jeśli następuje cesarskie cięcie i nie ma sie pokarmu. dziecko moje głodowało 2 dni i płakało bo panie położne nie chciały go dokarmić. kazały mi pić karmi ile tylko wlezie. jak se wspomne az mnie trzęsie. przyda się bombonierka lub coś w tym rodzaju. gdy dostały prezencik to az budziły dzieciaka żeby go dokarmic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złote czasy za Gierka

jantar5555 no tak GLABIE <WIEPRZU NIEMYTY - nawet nie zrozumiales moich intecji w jakim celu zalozylam??

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złote czasy za Gierka

takie postepowanie nalezy pietnowac publicznie i nie masz czego sie bac! Podaj imie i nazwisko woych "panstwa" ----przynajmniej "znow znajda" jakas opiekunke ---watpie!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złote czasy za Gierka

puchcio - czytaj ze zrozumieniem - znieczulenie powinno być standartem w xxi wieku. A nie cc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złote czasy za Gierka

http://www.homeemotions.pl/ mlode dziewczyny z wielkim potencjalem w glowach maja mnóstwo pomyslow. Jestem z ich uslug badzo zadowolony.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złote czasy za Gierka

Brzeczyszczykiewicz,ja nawiązałam do wypowiedzi MiYu!!!!Czytaj wyżej (:

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złote czasy za Gierka

Praktycznie wszystko, chodzi o to, żeby zacząć przygotowywać się do olimpiady matematycznej..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złote czasy za Gierka

ok:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złote czasy za Gierka

No i bardzo dobrze! W końcu mamy wybór. Każdemu wg potrzeb!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złote czasy za Gierka

torrenty.org działają ale wstawki się zaczynają od 11 listopada a gdzie te nowsze??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złote czasy za Gierka

fanka bocianka Polski dla Polaków

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fkCteknx5ck

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złote czasy za Gierka

to kto bedzie na masie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org