piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gniazdo szatana odczuwa skutki własnej, ludobójczej, podłej i antyludzkiej agresji...

700zł <wow> to do jakiego Ty dentysty chodzisz haha... ta metoda, o której pisałaś to zupełnie co innego, dentysta zamawia Ci stelaże, a żel kupujesz sama, tylko z tą różnicą, że aplikator jest dużo lepiej dopasowany i na pewno żaden dentysta nie polecał Ci stosowania 35% roztworu w domu. Mi natomiast chodziło o 35% i taki na własne ryzyko mogę kupić i używać, tylko powiedz mi po co? Zęby masz jedne na całe życie, ale Ty pewnie wolisz wstawić porcelanowe skoro lubisz tak ryzykować. I nie gadaj o 700zł, bo to kosztuje 450 u super specjalisty, sama jestem tego przykładem...

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gniazdo szatana odczuwa skutki własnej, ludobójczej, podłej i antyludzkiej agresji...

a czymże handlujemy?? złoto a może brylanty???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gniazdo szatana odczuwa skutki własnej, ludobójczej, podłej i antyludzkiej agresji...

mano 3 jednostki ciepla przez noc to nie wiele ,moj zakrecony naciagnal juz 29 .. nabijaja se jak chca.. przed sezonem grzewczym mial juz 5 ; )

ale tutaj mialem w zeszlym roku zuzycie 1100 wiec 3 jednostki to malo ..





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gniazdo szatana odczuwa skutki własnej, ludobójczej, podłej i antyludzkiej agresji...

a Panie mniejszy z tą manipulacją to jest chyba za dużo powiedziane. Ponieważ majac świadomość co kryje się za potrzebami tej babci i znając jej opowieść przyjęty sposób postepowania jest w tym przypadku jedynym z rozsądnych wyjść.

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gniazdo szatana odczuwa skutki własnej, ludobójczej, podłej i antyludzkiej agresji...

nie tylko se yayka wygrzewam

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gniazdo szatana odczuwa skutki własnej, ludobójczej, podłej i antyludzkiej agresji...

Fantic przestan juz bo Cię zbanuje .





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gniazdo szatana odczuwa skutki własnej, ludobójczej, podłej i antyludzkiej agresji...

chociaż szczerze mówiąc też chodzę do studium tylko ja pracę mam już pewną ;D

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gniazdo szatana odczuwa skutki własnej, ludobójczej, podłej i antyludzkiej agresji...

hej, orientuje się ktoś gdzie w Łomży mogę kupic atomizer do perfum?

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gniazdo szatana odczuwa skutki własnej, ludobójczej, podłej i antyludzkiej agresji...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gniazdo szatana odczuwa skutki własnej, ludobójczej, podłej i antyludzkiej agresji...

Szkolenie psa powinno odbywać sie pod okiem doświadczonego tresera bo psa bardzo łatwo jest czegoś nauczyć natomiast bardzo trudno oduczyć złych nawyków. Jarek jest specjalistą od dużych psów obronnych, a Owczarki Niemieckie to jego pasja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gniazdo szatana odczuwa skutki własnej, ludobójczej, podłej i antyludzkiej agresji...

dziekuje za opinie które przekonują mnie ze jednak urodzę w Łomży oczywiście podzielę sie z wami swoją opinią .a zielona-biedronka masz racje jeśli człowiek jest mily i pozytywnie nastawiony to ludzie tez to odwzajemniają z reguły jestem mila i uprzejma ale czy dam rade przy tak silnym bólu;)jedynie żałuje ze nie mam wyboru znieczulenia ja rodze za 2 miesiace i wtedy sie przekonam jak to jest troszkę żałuje ze mój lekarz prowadzący ciąze nie pracuje w szpitalu ale mam nadzieje ze to tak wielkiego znaczenia nie ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gniazdo szatana odczuwa skutki własnej, ludobójczej, podłej i antyludzkiej agresji...

oj matko tylko powaznie prosze :) same głąby na tym forum 0 pomocnej dloni ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gniazdo szatana odczuwa skutki własnej, ludobójczej, podłej i antyludzkiej agresji...

i tak siom wyciagnionte bo kobity bez litosnie ciongajom asz boli :L(





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gniazdo szatana odczuwa skutki własnej, ludobójczej, podłej i antyludzkiej agresji...

Czy ktoś pracował w ochronie na statoilu?
Jakie są tam warunki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org