czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co cię nie zabije, to cię wzmocni.

baranina!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co cię nie zabije, to cię wzmocni.

Niebawem zostanie otwarty nowy lokal .Może tam?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co cię nie zabije, to cię wzmocni.

Urzekła mnie twoja historia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co cię nie zabije, to cię wzmocni.

ale co było dalej to takie ciekawe?????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co cię nie zabije, to cię wzmocni.

Mogę zabrać 2 osoby do Hanoweru lub okolic.Wyjazd środa lub czwartek(14-15.11.2012r) do uzgodnienia.tel:512 938 646



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co cię nie zabije, to cię wzmocni.

Nie oglądałam, ale recenzje są zachęcające. Idę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co cię nie zabije, to cię wzmocni.

No to poinformowali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co cię nie zabije, to cię wzmocni.

Masz dowód na to ile wody jest w wędlinach!!! Zgroza. Sprawdź "odparownik", tzn, przewód odprowadzający nadmiar wody z lodówki u mnie jest on zlokalizowany na samym dole wewnątrz lodówki. Może być przytkany i woda cyrkuluje wewnątrz urządzenia. Jeżeli masz jakieś pokrętło to spróbuj zmniejszyć nim temperaturę chłodzenia o jeden poziom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co cię nie zabije, to cię wzmocni.

Ja zakupów dokonuje w sklepie internetowym http://e-autoczesci24.pl/ i bardzo sobie chwalę takie rozwiązanie. Nie jest problem przecież sprawdzić nr części oryginalnej, a potem wystukać to w przeglądarce internetowej. Nawet jak oddaje auto do mechanika to kupuję części przez internet. Często mechanicy narzucają sobie dodatkową marżę co mnie denerwuje...


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co cię nie zabije, to cię wzmocni.

Tam jest jeden facet który już od kilku miesięcy się kręci, i chce właśnie jedzenia. Ale np parówki tylko z kurcząt bo on jest wyznania które nie jada innego mięsa.
rozmawiałam z nim, to mówił że dla niego żadnej pracy nie ma - w to nie wierzę, całe wakacje pracowałam - truskawki, jagody i zarobiłam coś tam, on też by mógł. ale niektórym się nie chce ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co cię nie zabije, to cię wzmocni.

Ile pacjentek tyle opinii.
Ogólnie nie jest tak źle najważniejsze, że na porodówce są miłe położne to już połowa sukcesu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co cię nie zabije, to cię wzmocni.

To chyba Mc Donald's powinien się tym zająć bo też widziałam jak się dosiadają do ludzi i chcą jedzenie od nich. Śmierdzą alkoholem i są tam codziennie a obsługa NIE ROBI NIC!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org