piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pawłowicz o rydzyku

A stawka godzinowa? 3 zł za godzinę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pawłowicz o rydzyku

3zł za godzinę? ja wstydziłabym się jakiejkolwiek opiekunce zaproponować taką stawkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pawłowicz o rydzyku

A ja kupiłam nowy telefon za 400zł w sklepie, podczas gdy w Orange chcieli mi wcisnąć ten sam model na 24 miesiące z dopłatą 500zł w abonamencie 50 lub 60 zł (dokładnie nie pamiętam)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pawłowicz o rydzyku

Za 3 zł jest opieka warta 3 zł...a potem pretensje a to o to a to o tamto...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pawłowicz o rydzyku

No to 4 zł to maksymalnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pawłowicz o rydzyku

Jak Cię nie stać na zapłacenie opiekunce, to sama zrezygnuj z pracy i zajmij się dziećmi. Czy uważasz, że łatwo jest zajmować obcym dzieckiem? A tym bardziej trójką małych dzieci? Zastanów się troszeczkę. Nie dość, że taka opiekunka pracująca co drugi dzień po 12h nie będzie miała opcji znalezienia dodatkowej pracy, to jeszcze za 400 zł będzie miała wyżyć. Według mnie do trójki dzieci to i najniższa krajowa będzie za mała.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pawłowicz o rydzyku

szukajcie w sklepiue internetowym orange bo tam sa całkiem inne ceny bardzo dobre

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pawłowicz o rydzyku

Ma mamusia gest!
Za godzinę opieki nad dzieckiem gotowa zapłacić 1zł. A "maksymalnie" 1.33zł.
Joanna 12...napisz, że ten post to żart albo prowokacja. I przeproś wszystkie opiekunki. A nawet matki które zostają ze swoimi dziećmi w domu. Wyceniając w ten sposób tę pracę ubliżasz im.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pawłowicz o rydzyku

zesrała się bieda i płacze,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pawłowicz o rydzyku

Nie!bo miałam tam być tylko tymczasowo w zamian za chwilową niedyspozycję innej opiekunki,jak się okazało-zwolnili ją bo też jej n ie zapłacili,tak samo było z poprzednią...i dziś szukają nastepnej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org