czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

www.chatanowogrod.pl super miejsce na kameralny bal andrzejkowy ,urodziny itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

Który sos wybieracie najczęściej do kebaba? Czosnkowy chyba najlepszy!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

MOTYL62 ma racje . Powiem tak teściowej ciężko się pogodzić z tym że syn nie jest już sam uważają że takie świeżo upieczone synowe nic nie wiedza i starają się im doradzać (szczerze na dłuższą metę to jest denerwujące )ta nadopiekuńczość kontrolowanie TE NAJCZĘŚCIEJ WIDZIANE NAJMNIEJ KOCHANE A TE NAJRZADZIEJ WIDZIANE NAJBARDZIEJ KOCHANE I TO JEST PRAWDA najlepiej to iść na swoje dla świętego spokoju i niezależności

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

Dzięki wielkie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

a ja nie przedłużyłęm z nimi umowy i jakoś nowych telefonów mi nie dawali :). Przeszłem z abonamentu na zwykły numer na kartę.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

W końcu polska myśl techniczna jest 100 lat do przodu :)
http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje/ciekawoski,49/szesc-godzin-pradu-z-litra-moczu,66338,1,0.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

kazdy ma swoje zdanie i ja nie zamierzam sie klocic z nikim:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

kto chce niech oglada

http://futbolhd.pl/stream1.php

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

A ja przeszłam do Playa, bo to co mi Orange zaproponowało przy przedłużeniu umowy było po prostu śmieszne... A wolałam abonament, bo jakoś denerwowało mnie zawsze jak mi się karta kończyła i trzeba było lecieć kupić :P

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

Z tego co słyszałam to pani dyrektor od pielęgniarek, sam jest już w wieku emerytalnym. Może powinna ustąpić komuś młodszemu. I zamiast odejść na kuroniówkę w wieku 55lat obciąża budżet szpitala.
A mówią że przykład powinien iść z góry!

Cza! cza! cza!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

Zieliński - w Kauflandzie byłam, nic ciekawego nie znalazłam. W Stokrotce też jest półka ze zdrową żywnością, ale większość rzeczy na niej jest dla osób na diecie bezglutenowej, a nie o to mi chodzi.

siwysiwy - możesz przybliżyć gdzie dokładnie ten sklep na Ks.Anny? Nie bardzo znam tamte okolice.

łezka - dzięki za info, na pewno zajrzę na Wyszyńskiego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

A ja uważam swoja teściową za skarb!
No a że skarby maja to do siebie, że im dłużej i głębiej leża pod ziemią, tym cenniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

(imprezowa) - a może nie zrobiono Cię w balona, tylko po prostu miałaś inną ofertę niż w innym biurze. Ceny wycieczek różnią się także w zależności od opcji wyżywienia (to oczywiste), ale oprócz tego Ty mogłaś mieć np. pokój-studio lub apartament a nie zwykły pokój. To wpływa na cenę. Albo np. dopłaca się za widok na morze. Dopłaca się też za wylot z konkretnego lotniska, nieraz za wylot z Warszawy (mimo, że lotnisko największe) też się dopłaca. Może ta tańsza oferta była gorsza lub po prostu inna i z tego względu tańsza? Niekoniecznie ktoś Cię musiał oszukać, może po prostu oferty się różniły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

terrorym - ale o co mam spytać? Czy dentysta zabezpieczy mi dziąsła do wybielania? Niby w jaki sposób ma to zrobić? Skoro daje mi żel do nakładania na noc to jak ma mi przed tym wieczornym nałożeniem go zabezpieczyć dziąsła? Skoro Ty jesteś tak dobrze powiadomiony/a to powiedz mi jak to jest.

Ja osobiście rozmawiałam o wybielaniu z dwiema dentystkami - żadna z nich nie wspomniała o zabezpieczaniu dziąseł. Mówiły o wyleczeniu zębów, wypełnieniu ubytków, zdjęciu kamienia i ani słowa o zabezpieczaniu dziąseł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

Potrzebny jest Tobie architekt wnętrz. Odezwij sie na poczte, podam namiar na sprawdzonego architekta, nie wiem czy moge tak publicznie podac kontakt wiec wole na poczte mariola_nosowska@wp.pl





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

Proszę o namiary do dobrego fachowca od naprawy lodówek !!! Z góry dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

Al. Legionow naprzeciwko starej "Mazowieckiej" lub AGD na Pl. Zeglickiego.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

Zaraz za sklepem Stokrotka.Podejdziesz za sklep i w takim pietrowym domu,po schodach.Za sklepem jest wjazd pod sam sklep.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

Wiecie może gdzie można w łomzy sprawdzić ciśnienie oleju w silniku? pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

a nie wiesz może jaka koszt jest takiego pomiaru?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

take sprawdzenie kosztuje w do 50 zl w zaleznosci w jakim aucie i jaki jest dostep do czujnika



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

Witam. Interesują mnie codzienne dojazdy z Łomży do Białegostoku (od jutra 12.11 do piątku-16.11), tak by na godzinę 9.00 być już w Białym. Interesują mnie także ewentualne powroty w granicach godziny 16. Tel. 606 874 166.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

ktos dzis sie wybiera gdzies??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

No to się wzbogacisz! A z czego będziesz żył na emeryturze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

proszę uprzejmie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

a co sie dzieje z lodowka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

nie tylko do cioci Marysi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

GDZIE ADMIN?????? forum,to nie miejsce na reklamę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

Witam. A ile kolego Ciebie to wyniosło wszystko i w jakim golfie to robiłeś bo też jestem zainteresowany takim obszyciem ale tylko podsufitki i boczków.
Z góry dzieki za odp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

wiem że na zachodzie Europy nanoszenie nanopowłoki jest dość powszechne zwłaszcza że poprawia się widoczność kierowcy a co za tym bezpieczeństwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

Cześć,

jakiej firmy pelletetem palicie ? chodzi mi o sprawdzonego producenta .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

tapicerstawiski : Chciałem podzielić się z wami swoim doświadczeniem związanym z wymianą tapicerki w samochodzie. Ostatnio stwierdziłem że należało by wymienić całą tapicerkę w moim golfie i na szczęście znalazłem zakład w stawiskach:
http://www.uslugi-tapicerskie.com.pl

To jesteś IDIO że u siebie w zakładzie musiałeś płacić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

Zgadzam się z przedmówca !! trochę więcej inteligencji ludzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

chyba nikt sie nie zna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

O jaką przekładkę Ci chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

12 tysięcy kolumbijskich pesos.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

Popieram Ciebie s314ryt. Ja byłem kilka razy w Wiszących Ogrodach przed rewolucją i po - widzę dużą różnicę na lepsze. Panowie właściciele Super!! znają się na sztuce kulinarnej i menadżerskiej. Jedzenie świeże i smaczne ceny też są do przyjęcia. A okres oczekiwania dłuższy , to normalka, kto w 15 minut przygotuje świeże i smaczne danie. W programie UGOTOWANI proste dania przygotowują w conajmniej pół godziny i to twierdzą że jest mało czasu.
POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

maja tylko gaz i jest bezpłatny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

Ignorowanie przepisów, lekceważenie zagrożeń, narażanie bezpieczeństwa swojego i innych – wszystko to możemy regularnie obserwować na łomżyńskich ulicach. Winni są jednak nie tylko kierowcy. Uczestnikami ruchu drogowego są też rowerzyści. Oni też mają swoje grzechy.

- Nikt nie przestrzega na rowerach żadnych zasad! - gorączkuje się kierowca krakowskiej taksówki, zapytany o posiadaczy dwóch kołek. - Żadnej kultury. Żadnej! - podnosi głos na samą myśl o cyklistach. Takich jak on jest więcej. Taksówkarze widzą w rowerzystach niemal wyłącznie zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu i głośno dają temu wyraz. - Na nic nie zwracają uwagi. Przejście dla pieszych jest, to on jeszcze panu przyspieszy i wjeżdża na przejście dla pieszych. Gdzie rozum? - taksówkarz wykrzykuje kolejne zarzuty.

Wiele z nich jest słusznych. Wjeżdżanie z pełną prędkością na przejście dla pieszych jest w Polsce zupełnie powszechne - tak samo jak i zabronione. Kierowca często nie jest w stanie dostrzec jadącego rowerzysty na czas i o groźny wypadek nietrudno. - Najgorsze jest to, że nawet jak jedzie ojciec czy matka z dzieckiem, to na palcach jednej ręki można policzyć sytuacje gdy zsiadają z roweru przy przejściu dla pieszych, dziecko tak samo i przeprowadzają te rowery. Tak normalnie to jedzie prosto przez przejście i już tego brzdąca małego uczy - opowiada taksówkarz.

REKLAMA

Maciek, doświadczony instruktor nauki jazdy i właściciel szkoły dla kierowców, mówi o przewinieniach rowerzystów spokojniej, ale potwierdza te obserwacje. - Pełna ignorancja jeśli idzie o kwestie bezpieczeństwa i znajomości przepisów ruchu drogowego. - podsumowuje. - Czyli na przykład rowerzyści permanentnie przeganiający pieszych na przejściu. Do tego rowerzyści przejeżdżający na czerwonym świetle. To jest jeszcze stosunkowo rzadkie, ale najczęstsze jest przejeżdżanie na przejściu tylko i wyłącznie dla pieszych. Kierowca nie spodziewa się, że ktoś będzie tak szybko się przemieszczał i nagle jest zaskakiwany taką sytuacją. Nieprzemyślane zachowania cyklistów na drodze to problem dla pieszych i kierowców, ale jak twierdzi Maciek, przede wszystkim dla samych właścicieli rowerów. - To może powodować przede wszystkim zagrożenie dla nich. Istnieje problem ich odpowiedzialności za samych siebie.

Maciek wspomina inną historię, świadczącą, jego zdaniem, o całkowitym ignorowaniu przepisów: - Ostatnio miałem taką sytuację, że gość jechał drogą ekspresową na rowerze – czego mu nie wolno z punktu widzenia prawa – i ten rower był nieoświetlony, a była noc. Ja go zobaczyłem w ostatniej chwili. Chwała Bogu, że jechał poboczem. To jest taka niedbałość, która się odbije negatywnie na nich przede wszystkim, jeśli chodzi o ich zdrowie i bezpieczeństwo. I dodaje: - Nie chodzi mi o to, żeby dokładać przepisów prawa, ale żeby stosować to co jest.

Pomijając stwarzanie zagrożenia, wielu mieszkańców miasta drażni bezkarność rowerzystów. Jeden z taksówkarzy wspomina: - Za komuny było inaczej. Bez oświetlenia żeś pan jechał, bez karty rowerowej, to milicjant wentylek panu wykręcił, wyrzucił i prowadź rower do domu, na piechotę. Na całe życie się człowiek nauczył, co należy z rowerem zrobić. Teraz jakby to zrobił policjant, to by poszedł siedzieć. - opowiada kierowca. Po chwili dodaje, że cyklistom brakuje szacunku dla innych. - Nie jestem przeciwnikiem rowerów. Ale niech każdy przestrzega zasad ruchu. A nie, że to on jest na rowerze, to on może robić co chce.

Taksówkarze nie mają złudzeń – oni nie widują rowerzystów jeżdżących prawidłowo. Nieco bardziej umiarkowany w swoich ocenach jest Maciek: - Są trzy grupy rowerzystów. Ci, którzy robią to dla zwykłej potrzeby poruszania się po mieście, ci, którzy robią to dla szpanu, i ci, którzy robią to zawodowo. Ci, którzy robią to zawodowo, w trosce o swoje życie nie popełniają wielu błędów. Szpanerom się to zdarza. Natomiast ci, którzy przemieszczają się używając tego jako środka transportu, popełniają kardynalne błędy, no i to jest czasem przerażające.

Praktycznie wszystkie wykroczenia cyklistów, jakie wymieniają moi rozmówcy to zjawiska związane z codziennym użytkowaniem roweru – brak oświetlenia, nieuwaga, ignorowanie sygnalizacji świetlnej i znaków drogowych, brak sygnalizowania skrętu. Okazuje się też, że mityczne nocne wyścigi miejskie, podczas których rowerzyści ignorują wszelkie zasady panujące na drogach, to w zasadzie margines. Nikt z moich rozmówców nie spotkał się z podobną eskapadą.

Jednak nie wszystkie zarzuty kierowane wobec rowerzystów są uzasadnione. Maciej Kurek ze stowarzyszenia Kraków Miastem Rowerów zwraca uwagę na jeden z nich: - Kierowcy często mają za złe rowerzystom, że ci również korzystają z ulic i zajmują im miejsce. Pamiętajmy jednak, że poza kilkoma wyjątkami, opisanymi w "Prawie o ruchu drogowym", miejsce roweru jest właśnie na jezdni. W świetle prawa jest on takim samym pojazdem, jak samochód, z tą różnicą, że to nie rowery tworzą korki.

Maciej podkreśla też pozytywne strony obecności cyklistów na ulicach. Jak zauważa: - Praktyka pokazuje, że na ulicach często wybieranych przez rowerzystów, ruch odbywa się spokojniej, ponieważ kierowcy muszą liczyć się z obecnością innych użytkowników jezdni. Widać to szczególnie na ulicach jednokierunkowych z tzw. kontrapasami. Obecność rowerzystów sprawia, że kierowcy rzadziej przekraczają dozwoloną prędkość.

Może właśnie ta konieczność dostosowania się do innych uczestników ruchu tak irytuje kierowców? Taksówkarzy drażni oddanie części drogi rowerom: - Kontrapasy zwiększają problemy, bo te ulice są węższe, auta poparkowane wystają i jeszcze jest do tego ścieżka rowerowa wymalowana - i teraz jak jechać? Rowerzysta ma pierwszeństwo, bo to jego ścieżka. To co ja mam, po chodniku, po ludziach jeździć? To wszystko bezmyślne. Lobby rowerowe powstało: "Oj, malujmy wszędzie bo tak na Zachodzie jest".

Z punktu widzenia instruktora jazdy kontrapasy powodują coś więcej, mianowicie złe nawyki. - Na drogach jednokierunkowych rowerzysta ma prawo jechać pod prąd po tym kontrapasie. Ale stąd wyszło domniemanie tego, że na każdej drodze jednokierunkowej możemy jechać pod prąd. I ja nagminnie spotykam się z tym, że rowerzyści jadą mi pod prąd na drodze jednokierunkowej, mimo tego że kontrpasa tam nie ma - opowiada szkolący kierowców Maciek.

Wymieniając przewinienia rowerzystów, Maciek wskazuje ciekawe zjawisko: - Nie korzystają z tej infrastruktury, która jest dla nich przeznaczona. Są budowane ścieżki rowerowe, a oni z tego nie korzystają. Ja rozumiem, że one nie są połączone do końca w jakąś integralną sieć i czasami jest konieczność zmiany toru jazdy. Ale generalnie efekt jest taki, że miasto wyznacza jakieś odcinki, a one nie są wykorzystywane i ostatecznie zupełnie traci to sens.

Reprezentujący krakowskich cyklistów Maciej wyraża poniekąd podobne stanowisko: - Moim zdaniem największy grzech jaki popełniają rowerzyści to... niejeżdżenie na rowerze. Znam wiele osób, które posiadają rowery i wyciągają je z garażu lub z piwnicy raz na jakiś czas. Zbyt wielu rowerzystów nie traktuje swojego pojazdu jako środka codziennego transportu. Jego zdaniem upowszechnienie używania roweru przyniosłoby poprawę bezpieczeństwa na drogach. Dodaje: - Moda na rower jest zjawiskiem stosunkowo nowym w naszym kraju i wielu osobom brakuje wiedzy i umiejętności, potrzebnych do poruszania się w ruchu miejskim. Zapewne stąd biorą się grzechy rowerzystów. Jednak wiele z nich jest grzechami tylko z punktu widzenia kierowców i wynika z postrzegania ruchu miejskiego jako nieustannej wojny. Im prędzej uświadomimy sobie, że samochody nie są pojazdami uprzywilejowanymi i takie samo prawo do korzystania z ulic mają piesi i rowerzyści, tym szybciej nauczymy się wzajemnego szacunku. A to z pewnością pozytywnie wpłynie na statystyki wypadków w polskich miastach.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

jest mozliwosc korzystania z gazu jednym pomaga innym nie i to jest za darmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

Puchcio popieram byłam i bardzo sobie cenię :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

HAHAHAHA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

a co sądzicie o porodzie w łomżyńskim szpitalu? wiem, że temat był podejmowany, ale założony w 2008 roku bodajże, a na pewno coś się zmieniło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

w piątnicy w sękaczach rok temu było super

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

maja tylko gas,cyklon 2 i jest bezbolesnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

nie polecam a po za tym to powinni się wziąć za nich za calą służbę


Precz z ZUS-em

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

a brakuje ci kina w domu hehehehe,sadze ze masz i to dobre kono w domu za darmo hehehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

fryko pieniadze ktore wplacasz do zusu wkladasz na ksiazeczke i na emeryture masz spowrotem swoje pieniadze, a nie 1/5, masakra...
Pomysl czlowieku..

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

:)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

możesz kupić na apple.pl za 899 zł :D
i darmowa dostawa z grawerunkiem na obudowie GRATIS lub sprawdź ceny na ceneo.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

boże też jestem w pleju i nie mam awarii niskie ceny i tanie pakiety internetu

i GIT ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

emerytura-emeryturą,ale jak to się ma do leczenia?wszystko priv...za młodu,jak człowiek nie choruje to luzik,ale potem...hmmm...przeczytam,przeliczę,przemyślę...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

A jak z cenami w tych salonach? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

Re: floyd68
...
... ale nakupali samochodof z dotacjof.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

no brak jeszcze kina....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

wiesz co moze byc zawor zwrotny benzyny moze go zalewac ja tak mialem tylko 2l 16v zetec nawet gasl na swiatlach czasem koszt z wymiana 220zl boscha moze to tez ale to jeszcze dosc ciecko pali przy plusowych temp natomiast na mrozie super zapalal ale zrobilem jest super nie mam zadnych problemow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

wez i znow bedzie narzekanie ja to nie wiem ze ludzie to takie tumany ciagle pisza ze awarie problemy a jednak pchaja sie niech zyje najgorsza siec w dodatku najwiecej ma klientow brawo!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

nie polecam 20h porodu połowa personelu do kitu wszędzie byle nie na tej mordowni!!!!!!!!!!Całe szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie!!!!Drugie dziecko na pewno nie w Łomży!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niezaszczepieni powinni płacić za leczenie COVID-19

Misio331 to podaj jakieś namiary na siebie i powiedz gdzie masz skład
Mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org