piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PO przybrało twarz marty lempart

POwiem szczerze, że jakoś nie widzę aby we wspólnym szeregu z tym lewicowym czymś stanęła np nasza pani radna Edyta Śledziewska. Polka, patriotka, żona i matka.

Ba, ja nawet nie widzę już w tej formacji Macieja Borysewicza, bo to przecież poczciwy i mądry człowiek.

No, Jacuś Piorunek już chyba został też wypchnięty POza PełO.

Dlatego, nie za bardzo widzę w Łomży działaczy obecnej PełO, którzy chcieliby tworzyć cokolwiek z tym lewicowym dziwolągiem.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: PO przybrało twarz marty lempart

zezzak99 stary PEDALE,
PiSowski aparatczyku i agitatorze

cierpisz na rozdwojenie jaźni ?

Już teraz Borysek o którym wielokrotnie pisałeś, że biegał gdzieś tam po parkach itp... robiąc sondę wśród mieszkańców , to głupek :)
a teraz to już poczciwy i mądry człowiek ?

czesiu z kownat za mało bananów dostał

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA

Polka, patriotka, żona i matka..., to uczestniczki liczące w setkach tysięcy, jeśli nie milionach, strajku kobiet, również w naszej mieścinie. Każda bowiem świadoma kobieta - dziewczyna POwinna protestować p/ko odbieraniu jej POdstawowych praw człowieka, którymi od dawna cieszą się sąsiadki z POłudnia, Zachodu i Północy POlski.

...on do kościoła chodzić nie musi, bo jest wierzący. I ja się z nim zgadzam.

No nie wiem czy ta pani łempa rt ma twarz ...

... a ja np. widząc reportaż , wywiad z p. Andrzejem Piotrowskim pod ambasadą Egiptu,
zastanawiałem się czy on mordą czy dopą mówi ?
Wszak u niego trudno odróżnić, jedno od drugiego .

towarzyszko zzzaaaccc, stojąc ramię w ramię z komunistami Piotrowiczami z PZPR-pis uważasz się za prawicowca?

Janowi Miernocie w pale się nie mieści oczywisty fakt, że każda normalna kobieta, a także facet POpiera wolność wyboru i nie akceptuje opętańczych wizji szalonych, a zarazem fałszywych tzw. \"obrońców życia\".

\"PO przybrało twarz marty lempart\"

Zgadza się. Oni tam wszyscy, mają sprzedajne i zakazane gęby.

ślepcze, a kiedy i gdzie ty kaleko widziałeś jak wygląda lepert ?
Program komputerowy ci ją oPiSał ?

...ślepy hvj w dvpie był i gvwno widział...

puto mały chvju
Ty przez tyle lat nie potrafisz dostrzec,
własnego skvrvienia.

W zasadzie uważam, ze jest to lepsze dla PO niż twarz byle jaka, jak złodzieja kieszonkowego, szpicla, oszusta, kombinatora, handlarzyny -geszefciarza..

Maja prawo do swojego stanowiska, bardzo dobrze, ze wyraźnie to akcentują .
Wyborcy nie beda mieli problemu i ocenia to w wyborach.

Jak dla mnie to ogromny krok milowy który zrobiła platforma,
Zachecam niech sie okresli wyraźnie i przejrzyscie także w innych aspektach.

Co sie tyczy Łomży

0-22
to ja o tym \"poczciwcu\" pisze , ze z ankieta po trawnikach biega.:)

W mojej ocenie to dyskwalifikuje polityka. Sprowadza do roli clowna, który odegra co tłum bedzie sobie życzył. To komformizm. To dla mnie obrzydliwa postawa.
Polityk powinien wytyczać nam kierunki, budować- roztaczać wizje, przewodzić, podsuwać mozliwe rozwiazania problemów. Śmiało definiowac swoje poglady, bronić swoje racje.
A co mamy ?
Mamy ludzi zapisanych do partii i dzieki partii otrzymujacych pracę. NEPOTYZM PARTYJNY.

Bardzo dobrze sie stało, niech teraz politycy patrząc sasiadowi, czy sasiadce prosto w twarz bronia stanowiska partii do której dobrowolnie sie zapisali i pełnia rolę liderów. Juz nie ma idiotycznego tłumaczenia sie skwerkowymi ankietami. Chce sie miodu trzeba mieć twarz.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

belzebub,
tyle razy zarzucałeś opozycji i PO , że nie ma własnego programu na Polskę itp...

... a co powiesz teraz o słowach zdymisjonowanego wiceministra aktywów państwowych Janusza Kowalskiego z rządu PiS ?

Nie widziałem spójnego dokumentu o nazwie „Nowy Ład”. Znam za to wiele różnych propozycji na prezentacjach PowerPoint. Niektóre sensowne, inne wyglądające jak przepisane z programu Platformy z 2011 r.

Janusz Kowalski był wieloletnim działaczem i radnym PLATFORMY OBYWATELSKIEJ

To tyPOwy członek PełO, który koniunkturalnie przylepił się do PiS

... był , to był : W wyborach parlamentarnych w 2019, startując jako przedstawiciel Solidarnej Polski na liście PiS, został wybrany na posła na Sejm IX kadencji.

W PiSuarze przyjmą każde odpady z rynsztoka politycznego,

i wtedy do czasu jest każdy dobry,
gdy kwacze jak kaczorek ?

tak samo jak kiedyś skomlał zdradek sikorski aby wpuścić go na listy PiS bo przecież był nikim

0-22
a ty ciagle jak idiota

PO nie ma programu i co to daje, ze sie bedzie tłumaczyła brakiem takiego u konkurencji.

To tak jakbys został złapany przez chłopców radarowców na przekroczeniu predkosci i sie tlumaczył, ze inni tez szybko jezdżą.

Ogarnij sie .
zauwaz takze, ze politycy PO sa tylko często przyczynkiem do moich uwag, ocen skierowanych do całej klasy politycznej.

Ja nie wypisuje, ze polityk PO- powinien miec wizje , tylko kazdy polityk

I własnie tym sie różnimy, że twoje myslenie jest zamknięte w POwskie ramy, a moje nie.

O ile PiSowskich polityków mozna okreslicz kruchtowe ciołki i wiadomo, że z wymaganiami poprzeczka nizej
O tyle od tych nowoczesnych ,swiatowych europejskich, najmadrzejszych i jedynie słusznych by nalezało wymagać wiecej.
Jest te wiecej ?
Zakładająć, ze PiS , to wypadek przy pracy, chochlik demokracji, to ja chce widziec ta nadzieje - w tych co chca się mienic madrzejszymi.
Ty tego nigdy nie skumasz.
A ci niby madrzejsi twierdza , ze moga byc glupi, bo i tamci sa głupi :)
Dobre jaja
To wreszcie kto ?
Kto ma rzadzic ?

Inaczej :
Rzadza głupki, bo : ...(tu wpisz 1000 róznych powodów), a konkurencja- nie głupki dlaczego ma rzadzic jak tylko sie głupkami usprawiedliwia ?
Gdzie ta nowa jakość ?

Jeszcze inaczej; niedługo zmieniam opony.
Pomimo wielu uwag co do faceta który mi to będzie robił, nie widze innych, bo u nich byłem i nie byli lepsi.
Dlaczego mialbym dokonac zmiany fachowca ?
Bo poprzednicy mówia o sobie, ze sa mistrzami ? Sa swiatowcami, Europejczykami, albo kupili nowy kolorowy uniform dla siebie ? Wstawili, wyprostowali sobie zęby, zaliczyli fryzjera ? Ankieta im prawde powiedziała i teraz beda udawać ? Jezioro łabędzie zatańczą :)
Ci co u nich byłem musza mnie ponownie czymś zachecić, czymś bardzo konkretnym, mało tego, musza jeszcze zatrzec złe wrazenie jakie skloniło mnie do zmiany fachowca.
Plucie na obecnego mojego fachowca nic nie zmienia, bo ja tym autem w ostatecznosci jeżdżę i wiem, czy jest róznica , czy nie. Ich gadanie ma sie nijak do sytuacji.
Najwieksze szanse ma zupełnie nowy fachowiec.

I ja ciagle o takim mówie , ciagle nawołuje , aby stawiac wymagania, tworzyc model polityka, odrzucic dawne- złe praktyki
A durnie ciagle sie pchaja z garbatym partyjnym kolesiem.
A nawet jak sie znim nie pchaja to twierdza , ze konkurent ma tez garb.

Ps
Oczywiscie garbatym w przenosni, bo do ludzi objetych faktycznie tym kalectwem nic nie mam. I jak maja dobre pomysły i przejrzysta postawe, to moga zostać nawet prezydentami, ministrami pomimo swojego fizycznego kalectwa.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

belzebub kvtasie i PiSowski dopowłazie ,

to dlaczego PiS kopiuje program PO ?

belzebuk sprzedajny kvtasie,
aparatczyku PiSowski,

a nic nie wspominasz o tym co na temat programu PiS
zerżniętego żywcem z programu PO w 2012r,

powiedział wiceminister rządu PiS Janusz Kowalski z rządu PiS ?

Nie widziałem spójnego dokumentu o nazwie „Nowy Ład”. Znam za to wiele różnych propozycji na prezentacjach PowerPoint. Niektóre sensowne, inne wyglądające jak przepisane z programu Platformy z 2011 r.

\"to dlaczego PiS kopiuje program PO ?\"

Niedawno dzieci kopiowały ciebie ze śniegu.

No jak, no jak debilowi wytłumaczyć, że debil ?

Ty nie dość, ze debil, to jeszcze jakiś ogromny pęd masz do obnazania sie z tą głupotą.

Co za róznica, kto czyj program, w całości, czy w punktach kopiował. Kto od kogo ściagał ?
Wazne kto ten program wprowadza realizuje matole.

Co z tego, ze gledzisz o dymaniu jak wiadomo, ze ci fiut nie staje .
Gledzić sobie możesz, ale dymać nie bedziesz.
Inni beda dymać bez gledzenia, bo potrafia i mogą.
To samo z programami.

Uwaga, uwaga kołak wspominał o kolei z Łomzy, do Łomzy, a więc już nikt inny nie bedzie tego realizował ? Nikt tematu nie podchwyci ?
To jest jakas Kołaka własność ?
Na złość kołakowi nie bedzie kolei ?

speech ogarnij sie,

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0