czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PO przybrało twarz marty lempart

hahaha jakie wymogi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO przybrało twarz marty lempart

No właśnie..co trzeba mieć we łbie żeby bez żadnych wyrzutów wyrzucać za siebie papierki, butelki po "pochłonięciu" ich zawartości..żenada poprostu..a później z czystym sumieniem przyjeżdzac po dary lasu : grzybki i tym podobne...chamstwo i drobnomieszczaństwo jednym slowem..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO przybrało twarz marty lempart

jak jestem w lesie a czasami widzę śmieci a mam wolną torebkę to co moge to zabieram ze sobą a nastepnie wywalam do śmietnika...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO przybrało twarz marty lempart

Jeżeli prywatniewizyta kosztuje 100zł ...
Przyjmuje jeżeli zadzeonisz się umówisz to czas oczekiwania 2-3 dni na wizyte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO przybrało twarz marty lempart

sala ok, ładna, gustowna elegancka. jedzenie smaczne, dużo, różnorodne. teraz sie rozbudowała więc nie wiem ile w sumie Osób pomieści. plusem-jak dla mnie- jest to że jest na uboczu, nie śmigają co chwila drogą samochody, nikt przypadkowy nie wtargnie w czasie wesela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO przybrało twarz marty lempart

Popieram przedmówców. Żądanie pieniążków w zamian za reklamówkę z logo sklepu to jakieś totalne nieporozumienie, żeby nie powiedzieć że złodziejstwo! Za papierowe torebki w mcdonaldzie ze znakiem firmowym przecież nie płacimy! Albo inaczej - jest to wkalkulowane w cenę, podobnie jak kubek, cukier, keczup, sosy, czy serwetki, które dostajemy. I tak powinni postępować też właściele firmowych sklepów (tak było jeszcze niedawno). Zdarzyło mi się, że kiedy miałem zapłacić za taką "firmówkę", to wybierałem inną opcję (niestety droższą), bez znaków firmowych sprzedawcy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO przybrało twarz marty lempart

Kebab OKROPNY !! Wcale nie dało się tego zjeść , przede wszystkim mięso surowe nie dopieczone ... NIE POLECAM...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO przybrało twarz marty lempart

saddam
racja,tam były i hamburgery najlepsze w okolicy,ale to tylko wspomnienia...tej budy juz dawno nie ma :-( sprzedają w tym miejscu teraz pieczywo.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO przybrało twarz marty lempart

Skocz na Buczka :-),jest tam dobry i stosunkowo niedrogi sklepik z biżuterią.nie pamiętam nazwy,ale ciut wyżej torwila :-) i po drugiej stronie ul.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO przybrało twarz marty lempart

Na Mazowieckiej na I piętrze jest spory wybór biżuterii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO przybrało twarz marty lempart

Bardzo dobrze, że zaczynacie robić wizyty przed i po adopcyjne. Już na wstępie odpędzi to nieuczciwych osobników. Niestety wiem z doświadczenia, że czasem wizyta po może człowieka rozczarować i zwierzak pomimo upomnień właścicieli, wróci do schronu. Ważne jednak, że jakiś znajdzie ciepły domek.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO przybrało twarz marty lempart

koło Warki w tej budce ta i co jeszcze jadłem boże niezły macie gust jak tam można jeść jak tam nawet wody bierzacej nie mają jak wogle można jeść w budach bez podstaw sanepidu/ takie podstawy co spełniają to nie podstawy/ na orlenie są zawsze dobre świeże a o higienie to już nie trzeba nic mówić ale kawa na orlenie jest be;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO przybrało twarz marty lempart

Ja się znam na tym jak świnia na astronomii.Mój 12 letni syn podpowiedział.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO przybrało twarz marty lempart

Nachalna reklama, żaden wirus.
Zmień przeglądarkę na Mozillę, póżniej zainstaluj AdBlock Plus i ściągnij polską listę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO przybrało twarz marty lempart

Raczej nigdy nie przyjmuje od razu, przynajmniej w moim wypadku tak było...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO przybrało twarz marty lempart

Polecam u Składanka na Mazowieckiej. Warto spytac o rabat :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO przybrało twarz marty lempart

Tenis super pomysł, tyle ze ja wolałabym z facetami "z prawdziwego zdarzenia" a nie tymi "naszymi macho" ....
Tenis załoze się ze masz niskie poczucie własnej wartosci :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO przybrało twarz marty lempart

Większe podatki od obywateli w Lomży to chyba skromna kwota dla tego molocha MOSir .PRZY tych milionach ,które oni marnotrawią to pryszcz.Ciekawe kiedy podatki zwiększane sukcesywnie posłużą tym , którzy je płacą.To skandal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO przybrało twarz marty lempart

Też mnie to ciekawi bo kiedyś miałem podobną sytuację a i nie były to organy ścigania tylko prywatna osoba?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO przybrało twarz marty lempart

szkoda że nie ma kursu z warcab :[

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO przybrało twarz marty lempart

cóż za arogancja ... ja tylko pomóc chciałem, a każdy pomaga jak umie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO przybrało twarz marty lempart

:))

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org