piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiS sonduje i szykuje gigantyczną podwyżkę.

Jadę dzisiaj do Warszawy (21.10.2012) około godziny 20. Mam 2 wolne miejsca, chętnie kogoś podrzucę.

tel. 602 744 754

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS sonduje i szykuje gigantyczną podwyżkę.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS sonduje i szykuje gigantyczną podwyżkę.

Tamtejszy kebab jest naprawdę super, byłam pozytywnie zaskoczona. Miecha tyle w tym kebabie, że trzeba być naprawdę głodnym, by to zjeść :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS sonduje i szykuje gigantyczną podwyżkę.

zielona biedronko robię już teraz doslownie identycznie :) a poza tym chodziło mi jeszcze o to że to kolejna rzecz nabijania klienta w butelkę..tak mi się wydaje..w innych sklepach ( już nie w większych marketach ) też trzeba płacić za torebki które wcale nie są ekologiczne..ale właściciele idąc tropem hipermarketów mają okazję zarobić na swoich, ale już nie takich...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS sonduje i szykuje gigantyczną podwyżkę.

bo juz wczesnieej sie umowielm z mareckim i nie chcialem wyjsc na kogos tam no nie a ja ciebie chyba widzialem z kims przy kosciele

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS sonduje i szykuje gigantyczną podwyżkę.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS sonduje i szykuje gigantyczną podwyżkę.

jasiu_śmietana ,rozumiem Twoje poczucie humoru,ale w tej sytuacji daruj sobie żarty, ktoś zginął, uszanuj śmierc czlowieka,kazdemu z nas moze sie to przytrafić, wyrazy wspólczucia dla rodziny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org