środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tak wygląda wasz dyktator

bardzo przepraszam nie rozumiem o co pani chodzi, poza tem nie zadaje sie z elementem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak wygląda wasz dyktator

Idź lepiej na Julę smski powysyłaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak wygląda wasz dyktator

juz wysłalem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak wygląda wasz dyktator

wlasnie wrocilem..kebab dobry sosy tez tylko ze bulka nie chrupiaca .. panowie troche mnie obrzydzili tym ze rekami to wszystko robili i tylko jeden z nich mial jedna rekawiczke,, i slabo mowia po polsku wiec duzo pomylek zachodzi . ale dobry ..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak wygląda wasz dyktator

czekamy na dom.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak wygląda wasz dyktator

http://www.youtube.com/watch?v=4OooqgHJUlc
http://www.youtube.com/watch?v=Fnpvtcc-eNw&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak wygląda wasz dyktator

karczma jako karczma jest oki, sala ładna , jedzenie dobre i na tym koniec. Za moich czasów obiady były dużo smaczniejsze, stoły ładniej udekorowane, teraz jest bez rewelacji. Nie zdarzyło się by podawane obiady nikomu nie smakowały, tylko raz miałam reklamację ale nie dotyczyła ona smaku czy świeżości potrawy. Co do traktowania pracowników, mobbing i tyle w temacie.

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak wygląda wasz dyktator

Adamek ja widziałam taką 200 letnią i była rozłożona do połowy to więc się wszystko zgadza.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak wygląda wasz dyktator

Ja udzielam lekcji za 30 zł za godzinę na gitarze elektrycznej lub akustycznej. Mój mail: szmit8@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak wygląda wasz dyktator

czy moze ktos wie czy w klubie qube imprezy są w piatki i soboty czy tylko z jakich okazji ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak wygląda wasz dyktator

Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak wygląda wasz dyktator

na Orlenie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak wygląda wasz dyktator

laska się uśmiechnęła bo chciała być miła...? pff..akurat..to uśmiech nie powinien schodzić jej z ust od rana do wieczora dla samego bycia miłą...:D Poprostu Jurij Władysławowicz jej się spodobał..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org