środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dzieci nie pojechały na ferie. A pierwsze dziecko w państwie pojechało na narty.

Zapomniałeś zamieścić standardową klauzulę "Jeśli to czytasz, odezwij się proszę..." ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzieci nie pojechały na ferie. A pierwsze dziecko w państwie pojechało na narty.

Trochę zachęcony waszymi opiniami zadzwoniłem dziś i zamówiłem kebaba na wynos, poinformowane mnie ze za kwadrans mogę przyjść po odbiór. Poszedłem i muszę przyznać że jestem totalnie zawiedziony. Żenada, dwóch panów stojących i śmiejących się jak idioci i pani która przyjmowała zamówienie powiedziała mi że nie ma mego kebaba ale ma sos czosnkowy- totalna idiotka. Jak pokazali mi bułkę do kebaba XXL to myślałem że padnę- małe to niesamowicie, sorry ale totalna porażka, obsługa- zero, wielkość kebabów- do dupy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzieci nie pojechały na ferie. A pierwsze dziecko w państwie pojechało na narty.

nie wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzieci nie pojechały na ferie. A pierwsze dziecko w państwie pojechało na narty.

Proszę napisać na agnieszka_w1981@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzieci nie pojechały na ferie. A pierwsze dziecko w państwie pojechało na narty.

Witam. Chciałbym się dowidzieć czy ktoś wie do kogo należą białe Volva i czerwone MAN-y, wywrotki jeżdżące na łomżyńskich tablicach rejestracyjnych? Nie chodzi mi o nic złego. Chciałbym po prostu CV wysłać lub coś w tym stylu do tej firmy. Z góry dziękuje za pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzieci nie pojechały na ferie. A pierwsze dziecko w państwie pojechało na narty.

Dlaczego nie moge sie WYŁaczyc??????? nie moge wylogowac sie z tego forum, dlaczego? klikam na "wyloguj" i nic, pomozcie!!!! czy ktos miał z tym problem?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzieci nie pojechały na ferie. A pierwsze dziecko w państwie pojechało na narty.

zaden problem z kupnem wkladki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzieci nie pojechały na ferie. A pierwsze dziecko w państwie pojechało na narty.

a na rowerzysci.eczytaj.pl zapytać się nie możesz? :P
w listopadzie decathlon w bialymstoku maja otworzyc - to moze byc dobry pomysl ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzieci nie pojechały na ferie. A pierwsze dziecko w państwie pojechało na narty.

Ok takze ja p;roponuje spotkanie.

Jutro w samo poludnie o godzinie 12 na starym rynku.


Pasuje wszystkim??

Marek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzieci nie pojechały na ferie. A pierwsze dziecko w państwie pojechało na narty.

cemu na sataryn rynku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzieci nie pojechały na ferie. A pierwsze dziecko w państwie pojechało na narty.

To o co Ci chodzi?O cenę reklamówek czy o ich braku?A tak nawiasem mówiąc...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Reklam%C3%B3wka

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org