niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ludzie mają dość...

maruda Ty nie rozumiesz w ogole naszej religii widze:) posmiewisko no ciekawe wiesz:) Własnie i tu wyszlo twoje czytanie ze zrozumieniem maruda chodzilo mi zebys pisal Ty duza litera a nie moj nick:) I w tej chwili obraziles Izohaline ona ma racje w tym temacie,napisales ze ona ma brak podstawowej wiedzy:) mylisz sie i to bardzo jakbys sie przeszedl z raz do kosciola wlasnie w WIELKANOC to bys wiedzial:) zrozum tylko te dwa slowa narodziny i zmarchwystanie...Ale Ty tego nie zrozumiesz bo udajesz madrego tylko i wylacznie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie mają dość...

Marudo ty nie rozumiesz przesłania tych świąt....
Zacząłeś temat od tego ze wazniejsza jest Wielkanoc a teraz mówisz ze Boze Narodzenie. Wyjasnilam Ci dlaczego Wielkanoc jest ważniejsza. Boze narodzenie tez jest wazne. Jednak powinienes zauwazyc, że niektorych spraw nie da sie logicznie wytłumaczyc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie mają dość...

Dziękuję zauroczony, ze wyjaśniasz Marudzie błędy które popełnia ale zauwaz, że chyba i tak to do Niego nie dotrze, więc nie wiem czy warto sie wysilac. Maruda to maruda. Niecierpi gdy ktos zwraca mu uwage i mysli, ze wszystko wie lepiej. To przykre...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie mają dość...

Poczekaj,nie długo w gimnazjum zrobią dyskotekę to pójdziesz i potańczysz;-)Bo jest jeszcze druga opcja,,,ale nie wiem czy powinnam pisać;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie mają dość...

Ja sie nie przejmuje zdaniem marudy:) mam chociaz ubaw:) marudo ja nie musze udowadniac ze jestem inteligetny jak Ty sie tym chwalisz i jaki jestes madry:)chociaz nie obrazam kobiet:) nie ma co dyskutowac bo maruda uwaza ze wszystko wie najlepiej i nie umie sie przyznac ze do blędu niestety:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie mają dość...

milka :0
To z chłopakiem pograjcie w kucanego berka przy zgaszonym świetle, ale nie włóczcie się nocami po mieście :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie mają dość...

Ja jadę w poniedziałek rano. Mam wolne miejsca.
gg 10502634

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie mają dość...

I znow obrazasz ta dziewczyne... Wiesz ja jestem wychowany tak ze dziewczyny i kobiety sie szanuje:) jesli CI sie nie podoba to trudno masz rodzicow "wiesniakow" jak Ty to piszesz to tak CIe wychowali:) a i jeszcze wiesz kto najwiecej krzyczy "wiesniaki, wiesniaki, wiesniaki" ten co pochodzi ze wsi a przeprowadzil sie na poludnie i od razu wies mu smierdzi:) Prawdziwy lomzyniak nie bede nazywal kogos wiesniakiem ale takich jest mala garstka niestety:)Jestes potomkiem rozstrzasaczy gnoju i uwazasz sie za nie wiadomo kogo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie mają dość...

Marudo potrafie logicznie myslec. A do kościoła nie ide po to by posiedziec godzine. Wierze w to co jest zapisane w Piśmie świętym.


A zauroczony zawiodles mnie. Zauwaz ze teraz Ty tez jestes nabijaczem postów i nic konkretnego nie wnosisz do rozmowy. Ja nie udzielam sie na forum zbyt czesto. Jestem kiedy chce, wiec nie mów mi ze nie mam w życiu co robic. Kazdy ma swoj czas i dysponuje nim jak chce. Zauroczony i nie wracaj juz do tego tematu bo w początkowych postach tego wątku wspominałes juz o tym, wiec powtarzasz sie kolego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie mają dość...

ale ja mówię o sobocie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie mają dość...

Dobry pomysl. Milej nocy. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie mają dość...

izohalina :)
Ty jednak potrafisz logicznie mysleć i odkryłas moje intencje :)
Gratuluje :)

No ale niestety kolega zauroczony rozumem nie błysnął :)

I to jest przykre, bo próbował za wszelka cenę :)

Tobire izohalina życze dobrej nocy :):)
A ty zauroczony trenuj intelekt bo duuuuuuuuużo ci jeszce brakuje do normalności :)

Omanio ty tez mnie rozszyfrowałas doskonale proponując zakończenie dyskusji Gratuluje :)

I tobie tez życzże dobrej nocy :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie mają dość...

Byłem pierwszy raz, bardzo miłe wrażenia!

Dziekuje koledze w żółtej kamizelce za pożyczenie klucza do wyprostowania steru :)

Marek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie mają dość...

Witam kupiłem małego asus Eee PC X101CH i chciałbym wymienić ram na większy gdzie mogę to zrobić w Łomży? z góry Dziekuję za pomoc.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie mają dość...

Na zimę dziewczyny szukają chłopaków, a jeże - norek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie mają dość...

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie mają dość...

O tym samym piszę. Skoro teraz mam ochotę a kebab, to nie mogę go zamówić, bo trzeba najpierw pojechać i zostawić numer;) To nie jest profesjonalne podejscie do klienta. Numer to możesz wziąć ewentualnie odczas składania zamówienia telefonicznie i oddzwonić aby potwierdzić. Ale nie w taki dziwny wymyślony sposób. Prawdę mówiąc pierwsze słyszę o czymś takim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org