wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zawsze kłamią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z doświadczenia po prostu :) Ale wiesz co? to rzeczywiście nie jest temat na takie rozmowy :)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze kłamią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chojny najlepsze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze kłamią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Angelika 22 - Święta racja ;) Tylko legalnie działające firmy i do tego nie pobierające opłat wstępnych a jedynie procent od uzyskanego odszkodowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze kłamią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze kłamią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja bylem w bialymstoku w kinie i z ekranem nie bylo problemow. w tym samym czasie grali w 2 salach film i biletow kazdemu wystarczylo. jol jol joj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze kłamią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hahahaha nagle wszyscy fani magika, wiecej dla sensacji co niektórzy tam idą do kina.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze kłamią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czemu nie? Ja chętnie się poprzyglądam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze kłamią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam wszystkich kieruje to raczej do dziewczyn które mogą mi powiedzieć jak nazywa się ten śliczny chłopiec który pracuje w kinie chodzi mi o tego chlopaka który przerywa bilety przy wejściu był np w niedziela ale bałam sie do niego zagadać ma ktoś jakiś numer namiar jak sie nazywa bede bardzo wdzięczna .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze kłamią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O matko to jak będziesz z Nim rozmawiała jak bałaś się zagadać...masakra!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze kłamią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Matrcin1234 dobra dobra sam ubierasz się w siecówkach:))))) A mnie bawią panoczki ubierający się w sieciówkach 3 paski łyżew to jest to:))) Nie widziałem faceta z kasą i klasą noszącego chociazby ciuchy od J.Lindeberg:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze kłamią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

chojny..jeszcze dosc dobry jest w zalomie tylko niepotrzebnie dodaja do sosu jeszcze ketchup..

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze kłamią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiesz co Jakub?? Ty to jesteś heeee :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze kłamią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja mogę Ci poradzić kodo masz nie brac : Radcy Prawnego Zbigniewa P. z Łomży ani żadnego jego pośrednika w sensie ze inny zajmuje się sprawą a on pośredniczy itp. ( nawet byś się nie zorientowała.....) Do tego typu spraw bierz zanjące się na tym firmy. Lepiej oddać 20 - 25 % z odszkodowania za ich profesjonalną usługę niż stracić wszystko - tak jak w przypadku w/w radcy. Masz jakieś pytania - daj znać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawsze kłamią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jadę do gdańska 28.09 wyjazd wieczorem zabiorę 3 osoby w cenie biletu więcej info. przemysław.konert@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org