piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

Zauroczony.. Żadne skromna, tylko i wyłącznie szczera :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

No wiesz....młodość nie trwa wiecznie;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

To jestes taka straszna nie wierze:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

a nie wystarczyło by jakieś zaświadczenie, że np. obora nie będzie przeszkadzać ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

Babcie też dobrze się trzymają;-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

NA KORCZAKA JEST TEZ ORTODONTA PRZYJNUJE W WTORKI I PIATKI TYLKO NIE WIEM O KTOREJ GODZINIE A APARAT ZALOZA TOBIE W BIALYNM STOKU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

Omania nie cuduj juz:D wystarczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

Ja nie cuduję.Będziesz w moim wieku to zobaczysz że bycie dziadkiem nie jest takie złe;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

szanse masz i to spore..obora sasiada nie ma nic do pozwolenia na budowe..skladaj smialo wszystkie papiery jakie sa potrzebne...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

Może nie aż tak straszna, ale na pewno nic a nic wyjątkowego :D

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

ten gosc w gminie o jakims prawie unijnym mowił ze od obory 30m, tamtemu dopłaty moga zabrac a ma tego trochę. bede probowac poki co dzieki,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

Pomyśl logicznie-przecież praktycznie każdy robił prawo jazdy w JEDNEJ szkole więc jak chcesz uzyskać obiektywną opinię?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

Czlowieku wybuduj obore i zamieszkaj w niej jesli Ci smrod nie przeszkadza. Pozniej bedziesz protesty pisal i sanepid nasylal ze Ci smrodek przeszkadza . I o Jakiej dzialce TY mowisz to raczej dzialeczka o takich rozmiarach i to jeszcze na terenie wiejskim. Chore to ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

Zenit co Ty wogóle opowiadasz, jest tyle szkół. Ja bardzo polecam Pana Andrzeja Lesiak, mogę podać nawet nr telefonu, jest bardzo sympatyczny, a do tego bardzo dobrze uczy, za każdym razem wskazuje błędy no i oczywiście pilnuje aby je korygować. Ja Pana Andrzeja bardzo polecam, ma teraz własna szkołę jazdy, uczy naprawdę dobrze, a przy tym bardzo miło mija czas. Bardzo polecam!!! ")
Zenit napisał(a):

> Pomyśl logicznie-przecież praktycznie każdy robił prawo
> jazdy w JEDNEJ szkole więc jak chcesz uzyskać obiektywną
> opinię?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

Są takie przepisy unijne, wystraczy, że dobrze poczytasz. To tak jak z domem musi być zachowana pewna odległość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

W ''Karczmie pod Topolami'' serwują bardzo smaczny placek, jeden z najlepszych, jakie jadłem. W barze ''Smak Podlaski'' również smaczny plecak, ale polecam zamawiać bez śmietanowego sosu. :)





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

Fantic egocentryku wiedza, inteligencja – nie równa się mądrość... :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

dzis podczas wizytu u dentysty dowiedzialam sie ciekawej rzeczy ( potwierdzona w nfz) otoz kobiety w ciazy i w czasie pologu (42dni po porodzie) maja gwarantowane swiadczenia ogolnostomatologiczne na nfz
czyli nawet leczenie kanalowe zebow bocznych ktorych normalnie nfz nie finansuje w ciazy finansuje
dentysci maja specjalne znieczulenia wypelnienia itd dla kobiet w ciazy wiec dziewczyny jezeli macie potrzebe leczenia zebow i ciaza rozwija sie prawidlowo to nie ma na co czekac a potem placic kupe kasy np leczenie kanalowe zebow bocznych to koszt ok 300 zl a mozna zrobic to teraz na nfz
a kase przeznaczyc na malenstwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

Chojny rzeczywiscie serwuja dobrego placka, mi osobiscie jeszcze smakowal w labiryncie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

O to fajnie, zadzwonię na komendę i się zapytam. 50 zł to niedużo. Wielkie dzięki za odpowiedź? A zdając na policji jest tez egzamin praktyczny?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

Tylko, że na NFZ będę czekała pewnie bardzo długo. Poza tym mi chodzi o usunięcie/spiłowanie zdrowego zęba i wstawienie korony lub licówki, bo 2 zęby rosną poza łukiem i myślę, że aparat nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Dlatego chcę usunąć oba zęby i coś z tym zrobić. Myślę, że na nfz zdrowych zębów mi nie usuną. A jeśli chodzi o 8 to jak się nazywa ta kobieta, która Ci je wyrywała (do beauty lashes)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

Zadzwoń 607896097

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

Chojny !!! ZDECYDOWANIE :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

COSMEO :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

tenpubpl--no i idziesz na odstrzał,uff...jak dobrze.Przejdź się na Niemcewicza--oczy staną Ci w pięć zł,to jest lokal,a nie ****....a,brud,syf i ubóstwo;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

Ty zapewne wzięłeś i masz się dobrze..przez jeden dzień, następnego dnia znów zamiast szukać drugiej połówki raczysz się calutkim litrem i tak w kólko..Twoje szczęście nie zna granic, gratulacje..:)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

ja w styczniu rodze chlopca jezeli nikt biedny sie nie zglosi to chetnie wezme ale mysle ze pierwszeństwo maja potrzebujacy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

witam , poszukuje podrecznika do religii do 4 kl szk.p pt Bóg mnie woła , jeśli ktoś posiada prosze o kontakt ,chetnie kupie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

Polecam seryjne wyposażenie
Telefon Nokia - Słuchawka Nokia ewentualnie tak jak ja zamów taki model jak ja tydzień temu ;)

http://allegro.pl/sluchawki-bluetooth-sport-najtaniej-wysylka-free-i2625289486.html

Bardzo wygodnie się w nich biega ;)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarka straciła przytomność po zaszczepieniu.

No nie, to już lekka przesada! Taki temat nie powinien tu się pojawić!
Czy to forum ma jakiegoś admina?
Jeśli nie, to natychmiast powinno zostać zamknięte na 4spusty i to bezpowrotnie!





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org