czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Aż tak? Jeśli to prawda to komedia i dramat w jednym!

siema ja Ci mogw wypozyczyc i sobie pozjezdzisz 517055365 dzwon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aż tak? Jeśli to prawda to komedia i dramat w jednym!

w środku jest na pewno kurz trzeba rozebrać i usunąć i laser oczyścić płynem do czyszczenia soczewek optycznych u mnie pomogło...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aż tak? Jeśli to prawda to komedia i dramat w jednym!

Oddam 3- miesięczną śliczną czarno-białą kotkę. Tel 606284555

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aż tak? Jeśli to prawda to komedia i dramat w jednym!

a ja moge polecic! za fryzure weselna czy studniówkowa placilam po 100zł i to jest mniej niz gdzie indziej. za makijaż biora 80zl ale wszystko sie trzyma i sie nic nie rozpada. mnie zawsze czesze Grzegorz i zawsze jest dobrze fajnie i mi sie podoba i bierze pod uwage to co mowie. no jesli przyjdzie jakas niezdecydowana to wiadomo zrobi to co chce ale zawsze pyta jak czeszemy i bierze pod uwage to co mowie. za slubna troche drozej no ale to jest slubna to wiadomo, dokladnie nie wiem ile za slubną ale siostra za makijaz i fryzure slubne zaplacila tam 220zł.

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aż tak? Jeśli to prawda to komedia i dramat w jednym!

Agatka jakiś 20 paro latek kilknoł myśląc coś tam coś tam...:-) A Ty mówisz że to męskie forum:)))) Kobiety też przegladają te forum a że się nie udzielają na ogólnym to już inna bajka...:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aż tak? Jeśli to prawda to komedia i dramat w jednym!

Zanieś je do:

Miejsce załatwienia sprawy
Urząd Miejski w Łomży
Kancelaria Ogólna (parter)
Czynne od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30.

I na przyszłość jak coś ktoś znajdzie i zgubi, niech zaniesie tam dla dobra wszystkich mieszkańców.
http://www.um.lomza.pl/bip/ebiuro.php?wiad=283

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aż tak? Jeśli to prawda to komedia i dramat w jednym!

zauroczony
las jest dla ludzi i dla zwierząt,trzeba tylko jakoś się ułożyć tymi "malućkimi",a miejsca starczy dla wszystkich ;-P
jaaaaaaaaaa
jakie to ma znaczenie co On na to?z opisu MIJ wynika,że był to wypadek,więc nie ma co szukać winnych.pasowałoby ruch po dróżkach w Jednaczewiaku oprawić w przepis,bądź regulamin wewnętrzny rezerwatu,jakim jest Rycerski Kierz,wówczas w razie podobnego zajścia można szukać winnego złamania regulaminu czy też prawa.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aż tak? Jeśli to prawda to komedia i dramat w jednym!

rowniny rowninami ale tez mozna posmigac zaraz znowu jade na lasek jednaczewski sobie pojezdzic moze jakies innne miejsce sie znjadzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aż tak? Jeśli to prawda to komedia i dramat w jednym!

Ja wlasnie wrocilem z lasku jednaczewskiego hehe :) mogles wczesniej sie wybrac :]

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aż tak? Jeśli to prawda to komedia i dramat w jednym!

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aż tak? Jeśli to prawda to komedia i dramat w jednym!

Jantar mam dla Ciebie radę kup sobie parę hektarów ziemi i zamiast narzekać nic nie rób pław się w luksusie za darmo zmieniaj limuzyny nie płac podatków:):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aż tak? Jeśli to prawda to komedia i dramat w jednym!

o tak , na pewno BARRRRRRRDDZZZZOOOOO dobr ... ;)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aż tak? Jeśli to prawda to komedia i dramat w jednym!

Taka..taka

http://youtu.be/kfhVU89iHq0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aż tak? Jeśli to prawda to komedia i dramat w jednym!

mlodyniesmialy dobrze mowi w tv wszystko jest piekne... ale wymogi ktore nakladaja na polskich rolnikow sa kolosalne Ty jantar pewnie tak w domu nie masz jak rolnik oborze:)haha bo w Polsce wszystko sie robi zeby rolnikowi dokuczyc i zabrac mu te marne doplaty...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aż tak? Jeśli to prawda to komedia i dramat w jednym!

W tym roku o wiele taniej...zadzwoń pod nr tel 508 989 284. Chłopaki się znają na robocie także warto spróbować.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org