czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jest w stanie utopić Polskę we krwi

To Ty odwacasz kota ogonem:P





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

I weź tu pracuj... Kolejna firma porażka... A jak przypomne sobie słowa jednego goscia z innej firmy, który oferował pracę za 800 brutto na umowe zlecenie to mi żygać się chce... Cytuję:"W Łomży nie ma bezrobocia, tylko ludziom nie chce się pracować" Taaa zrób opłaty i siedź o suchym pysku caly miesiac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

Kosmate prędzej:)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi


No niech ci będzie kosmate:):)

Ale jak widzisz nie każdy facet ma od razu na mysli to o czym wy pomyslicie :):)

No jakoś tak macie w wiekszości , że wszystko co facet powie z żartem od razu wam sie kojarzy z jednym :)

A tu czasami wychodzi zonk :):):)

Może zacznijcie w inny sposób interpretowac wypowiedzi facetów? A wtedy może się okazać że tych fajnych jest więcej niz wam się wydaje??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

Maruda jak Ty poważnie brzmisz:)
Przecież my żartujemy cały czas. No hello:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

Mnie nie dasz rady wystraszyć:)
Nie ma bata.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

_mały_ myślę,że i to szybciutko załapiesz - wczoraj widziałam jak bacznie się przygladałeś .... ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

Zależy do czego te drzwi, jeżeli o drzwi wejściowe do domu, na które będą oddziaływały różne czynniki atmosferyczne to kupił bym plastik ale jeżeli są to drzwi wejściowe np. w bloku to drewno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

Witam!
Mam pytanie czy ktoś może doradzić mi gdzie najlepiej zrobić kurs przedmałżeński w Łomży? Gdzie są najmniej restrykcyjne zasady i jakie są orientacyjne ceny?
Z góry dziękuje za wszelkie informacje:)
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

... a może te SMS'y są z bramki internetowej ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

Tak,orange.. Smsy nie są z bramki internetowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

Niedługo powinien być organizowany kurs przedmałżeński w parafii Krzyża Świętego w Łomży. Jest tzw. weekendowy czyli sobota i niedziela po 5 godzin. Koszt ok 30-40 zł.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

A gdzie on o tej porze chodził, ten portfel?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

Mam problem może ktoś wie co mam zrobić.Pracowałem na czarno a teraz nie mogę odebrać wynagrodzenie od byłego pracodawcy.Jak myślicie co tu zrobić?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

omania co z tego że obije mu morde a kasa?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

A po co pójdziesz do ispekcjii?Co im powiesz?Że pracowałeś na czarno?To i Ciebie udupią!Może po prostu z gościem porozmawiaj na spokojnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

Dlaczego mają go udupić? Bo mu frajer umowy nie dał, a pracować musiał? Nie pleć... Ja bym na Twoim miejscu zgłosiła do Inspekcji Pracy.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

to masz problem a w sądzie pracy nawet nie pomogą tylko zajmują się pracą legalną .Bo miałem podobny problem za miesiąc pracy na umowę zlecenie zapłacił mi tylko 37 zł .i właśnie byłem w sądzie pracy to mnie wyśmiały te panie i powiedziały że nie ja jeden dałem się wpuścić w maliny naszym kochanym pracodawcom i panom właścicielom firm .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

'Mam być do przesady pruderyjna, kokieteryjnie zalotna, zalotnie figlarna, figlarnie ponętna, ponętnie erotyczna, erotycznie niezaspokojona, a wtedy on zwróci na mnie uwagę. Nie daje mi jednak spokoju zasadnicze pytanie: "Dlaczego to ja mam być taka, śmaka i owaka , aż do erotycznie niezaspokojonej? Dlaczego to ja muszę robić z siebie idiotkę, żeby on zobaczył we mnie kobietę? A on? Czy nie może tak po prostu podejść, spojrzeć mi głęboko w oczy i czule wyznać: "Od pierwszego spojrzenia zwróciłem na ciebie uwagę"? (...)'

Barbara Kosmowska 'Teren prywatny'

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

hot chocolate

powiedz gdzie Ciebie mozna spotkac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

jesteś ciotą skoro nie masz z kim iść i szukasz szczęścia na forum... jak można być taka życiową pizdą i nie mieć z kim iść na wesele... "wnętrze a nie wygląd" bo Ty wyglądu pewnie nie masz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

A po jaką cholerę komuś coś takiego?
Czyżby klecha przekazywał coś z własnego doświadczenia?

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi


żal dupę ściska jak to czytam he he he he he he heeeee .....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

u kapucynów trwa caly czas, możesz się zgłosić w każdej chwili, z tym że trwa on 10 tygodni. przynajmniej tak bylo na początku roku i się chyba nawet nic nie placi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

hot chocolate nie szukaj facetów bo są do bani:) Zakoleguj się z facetem za przyjaźń on nic nie bedzie od Ciebie oczykiwał . Dla niego będzie ważne że jesteś . Jeśli sprawdzi się jako przyjeciel to będziesz wiedziała że to jest ten jedyny nie ważne co bedzie jutro zawsze bedzię stał przy Twoim boku:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

Ja na Twoim miejscu pierwsze co bym zrobil to powiedzial co to za firma i co to za osoba zeby nie mogl nastepnej osoby wydymac.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

każdy w końcu trafi na tą jedyną osobę...

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

dzieki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jest w stanie utopić Polskę we krwi

ja bym kupował takie co się otwierają,a i zamykać się muszą.http://youtu.be/HKiIqp74ZhU

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org