sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego z lewacko-totalną hołotą, zawsze musi się łączyć, wszystko co najgorsze?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego z lewacko-totalną hołotą, zawsze musi się łączyć, wszystko co najgorsze?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego z lewacko-totalną hołotą, zawsze musi się łączyć, wszystko co najgorsze?

Modem to koszt rzędu 120-170zł, Droższych modeli nie warto kupować, bo dla Aoro2 max prekość to 512kb ... ja kupiłem HUAWEI E173u-2, śmiga aż miło :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego z lewacko-totalną hołotą, zawsze musi się łączyć, wszystko co najgorsze?

hot:):)
Ja to bym Ciebie zadziwił rozmową :)
Tylko kurczaczki marudny jestem jak cholercia.:)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego z lewacko-totalną hołotą, zawsze musi się łączyć, wszystko co najgorsze?

hot wejdz na pocztę :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego z lewacko-totalną hołotą, zawsze musi się łączyć, wszystko co najgorsze?

ze Starego Rynku powinni zrobić jedno wielkie rondo ze sygnalizacją albo jeszcze inaczej kilka małych rondek tak żeby mogli się ganiać po nich w czasie przerw i podziwiać jacy oni są mądrzy, potrafią pięknie organizować ruch w naszym mieście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego z lewacko-totalną hołotą, zawsze musi się łączyć, wszystko co najgorsze?

Zgłosiłam już wszystko na policji ale oni raczej nic nie zrobią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego z lewacko-totalną hołotą, zawsze musi się łączyć, wszystko co najgorsze?

jesli chodzi o kwestię czy obgadują osoby tam przychodzące to musze się zgodzić z autorką tematu, sama słyszałam jak weszłam jak skomentowały babke, która dopiero co wyszła, ta czarna w okularach jest naprawdę żałosna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego z lewacko-totalną hołotą, zawsze musi się łączyć, wszystko co najgorsze?

Chciałbym się zapytać rzadzicieli.. Na jaki czort zmieniliscie kierunek ruchu na dwornej? Chyba jedynie po to zeby teraz mandaty ludziom policja i czarnuchy wlepiali... Fajnie sie z gorki jechalo.. Bez gazu, z parkowania tez sie dobrze wyjezdzalo.. Sprzegla sie nie targalo To nie.. Trzeba troche zamotac. Teraz wszystko pod gore ma jechac bo jakis leb w urzedzie chcial sie wykazac ze cos robi. I tak wiemy ze siedzicie i w stolki tylko bąki,sadzicie a jak juz sie ruszycie to jakas durna zmiane wprowadzicie czyt. rondo ze swiatlami na pilsudskiego, rondo na lochtynowo, inteligentne swiatla na legionow, ronda dwa i zakret na przedluzonej spokojnej, basen a teraz odwrocenie ruchu na dwornej... Faken urzad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego z lewacko-totalną hołotą, zawsze musi się łączyć, wszystko co najgorsze?

Hej Łomżynianki! Słuchajcie chciałabym, żebyście mi poleciły dobrego fryzjera z Łomży, który wykona naprawdę piękne i NATURALNE Ombre fair (rozjaśniane końcówki) na włosach do pasa. Bo jak wiadomo źle wykonane wygląda kiczowato i tandetnie. Jeżeli Wy robiłyście i jesteście naprawdę zadowolone z rąk fryzjera to polećcie mi kogoś :)
Dziękuję z góry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego z lewacko-totalną hołotą, zawsze musi się łączyć, wszystko co najgorsze?

Wyrób nowe i nie licz na to, że tamte odzyskasz. Dobrze, że zgłosiłaś, bo to, że ukradli obie daje do myślenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego z lewacko-totalną hołotą, zawsze musi się łączyć, wszystko co najgorsze?

Czy wy tu wypowiadający się na własne życzenie sobie mandaty fundujecie? Na znaki patrzeć trzeba a nie na nawigację i nie będzie problemu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego z lewacko-totalną hołotą, zawsze musi się łączyć, wszystko co najgorsze?

napisz mi maila..podam ci numer tlf gdzie mozesz zadzwonic i sie dowiedziec.fryzjerka jest naprawde dobra..nie podam tu bo bylaby to reklama a to nie jest moim celem akurat

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego z lewacko-totalną hołotą, zawsze musi się łączyć, wszystko co najgorsze?

Dziś kobieta sama na szczęście może zdecydować jak chce rodzić. U Arciszewskich możesz rodzić również naturalnie, z tym że bez bólu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego z lewacko-totalną hołotą, zawsze musi się łączyć, wszystko co najgorsze?

Quentin - masz rację - banki mi się pomyliły. Faktycznie w Deutsche wystarczy jedna operacja kartą na miesiąc. Jednak nawet o tym trzeba jednak pamiętać.

To w mBanku trzeba zrobić operacje na 100 zł, żeby nie płacić za kartę.

Ja jednak polecam Alior Sync - założenie konta jest niesamowicie proste, nie ma żadnych kruczków, warunków i ograniczeń. To konto mi się najbardziej podoba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego z lewacko-totalną hołotą, zawsze musi się łączyć, wszystko co najgorsze?

a ten z play chodzi w miarę szybko??Bo nie chcę tracić nerwów jak stronka będzie mi się otwierała jakiś tam czas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego z lewacko-totalną hołotą, zawsze musi się łączyć, wszystko co najgorsze?

Za 50? proszę http://allegro.pl/huawei-e173s-2-nowy-gwarancja-i2576960500.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego z lewacko-totalną hołotą, zawsze musi się łączyć, wszystko co najgorsze?

wszystko ładnie, a co jeśli z dzieckiem coś nie tak... w tej klinice dziecku nie pomogą. ja miałam cesarkę w łomży i jestem zadowolona. 7 dni i po bólu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org