piątek, 23 października 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pomylono przychód ze stratą.

Porażka prokuratury w \"sprawie Giertycha\". Ryszard Krauze i reszta na wolności

Poznański sąd odrzucił wszystkie wnioski o areszt w sprawie, w której zatrzymany w czwartek był m.in. Roman Giertych. Na wolności są więc znany trójmiejski biznesmen Ryszard Krauze i czwórka pozostałych podejrzanych. Według sędzi Renaty Żurowskiej prokuratura nie przedstawiła dowodów, które uprawdopodobniałyby popełnienie przestępstwa.

...czyżby kolejna akcja ziobrzystów skierowana p/ko oPOzycji oparta na przekroczeniach uprawnień i opacznej interpretacji zdarzeń biznesowych..?, Koń nie daje się ujeździć

precz z PiSlamskim sk.rwysyństwem!

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Pomylono przychód ze stratą.

puto
Jeśli już i cokolwiek, to przede wszystkim:
- kastowe spodlenie

PiSobolszewicka akcja została w świecie cywilizowanym zauważona:

Monika Pronczuk, polska dziennikarka \"Financial Times\", \"Politico\" i OKO.press wspólnie z brytyjskim dziennikarzem \"The New York Times\" Markiem Santorą przygotowali dla amerykańskiego czytelnika \"The New York Times\" komentarz odnośnie aresztowania mecenasa Romana Giertycha. Zgodnie z ich opisem aresztowanie ma drugie dno i rodzi obawy przed kolejnymi prześladowaniami.

\"Mecenas Roman Giertych, który był zaangażowany w szereg głośnych spraw przeciwko członkom rządzącej PiS, został zakuty w kajdanki przez specjalną jednostkę antykorupcyjną poza warszawskim sądem. Reprezentował on również wybitne postaci opozycji, w tym byłego przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska\" - czytamy w materiale.

Dziennikarze wskazują, że aresztowanie następuje wkrótce po najbardziej wyrównanych wyborach prezydenckich w Polsce po czasach komunizmu, kiedy rządzące państwem siły odniosły minimalne zwycięstwo. Opozycja argumentuje, że zatrzymanie jest dowodem na to, że partia rządząca wykorzystuje system prawny kraju do realizacji celów politycznych.

pluto jako zydkokomuch też przygotował komentarz dla czytelnika ...

Ale ktoś kto go poznał wie kim jest i jako MĄDRY człowiek nie będzie czytać czegokolwiek co jest przygotowane przez takiego jak on ,niezwykle podłe indywiduum , nienawidzące Polski i Polaków , Demokratycznego Rządu RP i min Zbigniewa Ziobry w szczególności ,który przez całe swoje podłe życie zajmuje się szkalowaniem Polski i Polaków i z tego czerpie pieniądze i który uważa ,że bolek, jaruzelski i inni są bohaterami i wypisuje oszczerstwa ,iż Polacy przez całą IIWŚ mordowali Żydów zwłaszcza w Jedwabnem i to oczywiście z chęci zysku ...
Gościu z komanda volksdojcz i zydkokomuch nie szkaluj Prokuratury Krajowej i nie chroń kasty ...

Popieram PiS i Min Ziobrę gardzę zdrajcami Polskiej Racji Stanu ...

Opanuj się człowieku.
Ty wiesz i ja wiem że, takich tzw. dziennikarzy, spokojnie można podpiąć pod czajkę roztrzaskanego.
Jedno i drugie, to płynące z prądem g*wno.

towarzyszki czopki PiSdowskie za dziennikarzy uważają wyłącznie f-szy wydziału propagandy PZPR-pis. Wszystko i wszyscy, którzy nie podzielają myśli towarzysza I sekretarza KC PZPR=pis to żydokomuna, volksdojcze ...........

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

ziuta krasnaja mordo
Wiesz że ja ciebie uważam.
Za okręt prujący forumowe fale pod tęczową banderą.

Oczywiście z małym w ręku zamiast rumpla, pudłem na buty pełnym różowych i czarnych czopków nasmarowanych wazeliną Panie P...

Pomylono niektórych dziennikarz z pismakami

haha koniec świata Paplak popiera Giertycha, który na kolanach robił łaskę ojcu Tadeuszowi :)

kochani pisowcy niedługo pochowacie się w mysich norach bo ten sam suweren który was wyniósł do władzy w momencie masowych zarażeń i zgonów z powodu epidemii was rozniesie dosłownie. Nie uda się wam uciec przed odpowiedzialnością za nieprzygotowanie kraju do epidemii za okłamywanie ludzi ,ze wirus jest niegroźny i go już nie ma. Ten sam suweren podziękuje wam za respiratory , maski , za brak miejsc w szpitalach, za strach i cierpienie który już teraz każdego dnia doświadcza. Mieliście 5 tłustych lat dobrej koniunktóry a dzisiaj macie pusty budżet!!!!!!!

facmen

po tej epidemii która zostawi straszny ślad w naszej świadomości Polska nie będzie już taka sama. Cierpieć będziemy jeszcze co najmniej rok do czasu gdy większość z nas zostanie zaszczepiona. Kraj znajdzie się w bardzo trudnej sytuacji politycznej jak i ekonomicznej co doprowadzi do masowych społecznych nacisków na zmianę władzy.

facmen

Nie POpieram żadnego Giertycha, szczególnie oPOnowałem p/ko niemu wówczas kiedy był POddanym zarówno Rydzyka jak i JarKacza, czyli PiSlamskim zausznikiem. UPOminam się jedynie za państwem prawa, żeby służby nie były wykorzystywane do walki POlitycznej z oPOzycją, żeby ich działania nie były bezprawne.

facio
Ty to tak na poważnie?
Liczysz że przeżyjesz?
Łapiesz się na darmową szczepionkę 75-plus?

A co biedak chcę darmową,a się nie łapie? Kupię mu i kilka dawek jeśli ma mu pomóc. Niech tylko załatwi recepty.

Kasia..

Najpierw mogę mu wykupić te pierwsze na grypę,a potem te następne jak będą na covid,niech tylko sprawdzi jak tam z listami i zapisami czy już są 😂

Kasia..

...nie rozumiem..., przecież szczepionka ma być obowiązkowa, to dlaczego recepta..?

Paplakopodobny narazie jest o szczepieniu na grypę. A że im się obowiązkowe wybicie ludzkości marzy to wiemy o tym. Niech uważają psychopatyczne skvrvysyny bo gniew społeczeństwa może z nimi zrobić porządek.

Kasia..

A co tu rozumieć.
Dla totalsów ma być specjalna z dodatkiem.
Powodującym swędzenie w dvpie.

A następnie na owe swędzenie mają wypisywać na receptę maść z watą szklaną i dawać zamiast papieru toaletowego odpowiednio gruby papier ścierny. A w ramach relaksu zjazd gołą dvpą po nieheblowanej desce do wanny pełnej spirytusu.

Kasia..

Szkoda spirytusu.
Kretem od udrażniania rur będą nacierać sobie nawzajem.

serio się poważnie w trosce o życie blizniego się pytacie ? To wam odpowiem \" nie wiem i marne mam szanse\"

facmen

A ja serio odpowiadam jak chcesz,a cię nie stać na szczepionkę to wykupie ci receptę. Bez najmniejszego problemu.

Kasia..

\"serio się poważnie w trosce o życie blizniego się pytacie ? To wam odpowiem \\\" nie wiem i marne mam szanse\\\"

Bidulo to już nawet nie wiesz ile masz lat? Wyjdź w końcu z nory zajrzyj do kalendarza, dowodu, policz..Bo ten stres i nerwy związane z covid w końcu cię wykończą 😂 Biedaczysko stracił rozum, rachubę czasu i nie wie kim jest,ile ma lat.

Kasia..

liczyłem ,ze do końca tego roku będzie już szczepionka i w będziemy w kraju się szczepili . Okazuje się ,że nie będzie a nawet jak się pojawi tak w końcu roku to i tak Polska nie kupi jest szybko ani w dostatecznej ilości. Gdyby liczba zarazeń byla na poziomie maja to może człowiek by dotrwał ale biorąc pod uwagę galopująca liczbą zarażeń widzę to marnie.

facmen

jesteści dokładnie w takiej samej sytuacji jak ja. Różnica polega na tym ,ze ja widze realnie jakie mam szanse a wy wierzycie w cuda.

facmen

Nie jesteśmy absolutnie w takiej samej,bo ja nie czekam na szczepionkę,nie boję się, żyje bez strachu.

Kasia..

beztroska jest cechą ludzi bezrozumnych...

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0