czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
JarKacz nie chce drugiej Irlandii...

Dokładnie dlatego warto nagłośnić tę inicjatywę, tak by każdy zainteresowany się o niej dowiedział.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz nie chce drugiej Irlandii...

Kawa albo mentol. A co do e-papierosa tak ogólnie to nie poddawaj się :) Po dwóch tygodniach przychodzi WIELKI kryzys :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz nie chce drugiej Irlandii...

mówicie o promocji to powiedzcie gdzie ona będzie. Poza wskazywaniem jakiś śmiesznych linków na youtube?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz nie chce drugiej Irlandii...

Brzeczyszczykiewicz napisał(a):

> na moje oko widownia będzie liczyć ok 15tys ludzi. Jednak nasze miasto liczy > 50tys mieszkańców więc miasto wydało całe 0.12gr z podatków każdego z Nas.

... zadziwiajace rachunki, nie powiem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz nie chce drugiej Irlandii...

mogę Ci podać nr tel, ceny ustalane indywidualnie
501 511 147



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz nie chce drugiej Irlandii...

Witam.

Otóż w jakim sklepie w Łomży mogę kupić spodnie 100-104 w pasie? Byłem już w kilkunastu i nie mogłem znaleźć. Może jakieś są specjalne sklepy dla takich osób?

Z góry dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz nie chce drugiej Irlandii...

szmatex

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz nie chce drugiej Irlandii...

Witam.

Ja zawsze kupowałem w Vertusie w Galerii Stokrotka. nigdy nie miałem żadnego problemu z doborem odpowiedniego rozmiaru dla siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz nie chce drugiej Irlandii...

Agatko, nie załamuj się jedz prywatnie do dr. Kruszewskiego na pewno będzie dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz nie chce drugiej Irlandii...

Poczekajmy jeszcze 2-3 lata za mieszkanie nikt niezaplaci nawet 1000zl m2,tak jak i za dom,to wszystko jest sztuczne,ludzie zarabiaja po 1000zl miesiecznie a mieszkanie kosztuje 2000-3000 tys m2 to jest chore,w Angli m2 mieszkania kosztuje 1500 funtow m2 w centrum Londynu i zarabia sie 1500 funtow miesiecznie i to jest zdrowy rynek a w Polsce nic nie jest zdrowe,jest po prostu paranoja.To wszystko padnie,i tak wisi to na wlosku te ceny nieruchomosci i dzialek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz nie chce drugiej Irlandii...

to slaba reklama, jesli musze was dodac do znjaomych, a moze nie mam na to ochoty, aby ktos "obcy" byl w moich znajomych? jestem na etapie planowania slubu i wyboru kwiaciarni, a takich osób zapewne na forum jest więcej. inne firmy bez problemu udostępniaja swoje zdjecia w internecie, i to mi sie podoba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz nie chce drugiej Irlandii...

:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz nie chce drugiej Irlandii...

błonica:







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz nie chce drugiej Irlandii...

ania rubik jak by nie patrzyl "doopa z tylu":))) a w Londynie ? fakt duzo! w Birmingham chcial 70 tys. funtow ----ale remont!!!!!! masakra!!!!!!!!!!!!a ponadto dobrzy specjalisci to juz dawno wyjechali ------obudz sie aniu!!!!!!!!

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz nie chce drugiej Irlandii...

:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz nie chce drugiej Irlandii...

Już dawno temu zwątpiłem w moderatora tego forum :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JarKacz nie chce drugiej Irlandii...

Że ta reklama tyle czasu tu wiśi to trochę dziwne.Co na to admin powie ,że mylomza pl to nr 1 w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org