czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pani sedzia Małgorzata Zwierzyńska uzasadnia...

Proszę o podanie adresu e-mail lub kontakt -> arturos86@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani sedzia Małgorzata Zwierzyńska uzasadnia...

z tego co wiem tvn idzie z białego więc jakiś kierunek lub siatka z LNA-177

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani sedzia Małgorzata Zwierzyńska uzasadnia...

najlepiej w pokoju ;), wpłatomat euronetu także powinien obsługiwać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani sedzia Małgorzata Zwierzyńska uzasadnia...

Wczoraj byłam z mężem w restauracji GREC,bardzo dobre jedzenie,obsługa miła i mimo dużej ilości klientów nie czekaliśmy zbyt długo.Ceny bardzo przyzwoite.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani sedzia Małgorzata Zwierzyńska uzasadnia...

nudzisz sie i chcesz powkurwiac ludzi(co z tym idzie zwierzeta)?

bo raczej nie sadze ze ci potrzebne do odstraszania wron ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani sedzia Małgorzata Zwierzyńska uzasadnia...

Dzięki. A sam wzmacniacz dostanę w którymś sklepie w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani sedzia Małgorzata Zwierzyńska uzasadnia...

a za miesiąc na ulicy będzie bo dziecko się znudzi a rodzice nie wyjdą na spacer. Sorry ale tak to widzę oczami wyobraźni. Żeby przyszło za płacić za pieska rasowego troszkę kasy, to piesek byłby pilnowany i traktowany jak jajko. Wybacz mój komentarz jak widzisz to inaczej, ale szkoda mi porostu zwierząt. I nic osobiście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani sedzia Małgorzata Zwierzyńska uzasadnia...

W Łomży tylko Grec i Retro, może jeszcze labirynt.

Polędwiczki wieprzowe są w cenie poniżej 30 zł a nie 42 jak ktoś nadmienił wcześniej.

Wszystkie inne lokale nie mają się czym pochwalić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani sedzia Małgorzata Zwierzyńska uzasadnia...

W sytej pannie myślą, że jak ziemniory trzymają w lodówce a potem je trochę podpieką to klient nie wyczuje, że są uzdrawiane.

Pierwszy i ostatni raz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani sedzia Małgorzata Zwierzyńska uzasadnia...

Pokażcie mi takiego kogoś kto kupił mieszkanie czy dom i nie urządził go po swojemu inaczej mówiąc wyremontował na swój sposób i pod swoje wymagania. Sprzedałem mieszkanie 74 m2 (okazyjnie kupiłem dom) w którym dopiero co zakończyłem gruntowny remont ,wymiana okien stolarki drzwiowej, podłogi, łazienka WC i kuchnia nowa glazura i terakota w modnych kolorach, mieszkanie podobało się wszystkim znajomym i nowym właścicielom też, ale jakie było moje zdziwienie jak po kilku miesiącach dowiedziałem się że wszystko skuli i położyli nowe. uważam że remont domu czy mieszkania przed sprzedażą jest po prostu wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Myślę że nie warto kupować domu czy mieszkania po remoncie raz że zapłacimy więcej dwa że i tak urządzimy wszystko po swojemu. Za 400 tys. można kupić duży dom z dość dużą działką 10 ar. w bliskiej okolicy Łomży powiedzmy do 10 km dzisiaj śmieszna odległość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani sedzia Małgorzata Zwierzyńska uzasadnia...

OjciecR

masz rację 4 lata temu ceny były bardzo wysokie od tego czasu zatrzymały się i bardzo powoli ale spadają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani sedzia Małgorzata Zwierzyńska uzasadnia...

Brzeczyszczykiewicz ma rację, bardzo się zastanów jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, bo to nie dziecko będzie karmić, wychodzić na spacer i kąpać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani sedzia Małgorzata Zwierzyńska uzasadnia...

Idź prywatnie to inaczej patrzą na problem $$$$$$

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani sedzia Małgorzata Zwierzyńska uzasadnia...

OjciecR. eeeeee... Ty perfidny ile czyjeś życie kosztuje 500 złociszy? Ile weżmiesz kasy żeby komuś życie zniszczyć????? Wytłumacz w necie że nie jesteś parszywcem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pani sedzia Małgorzata Zwierzyńska uzasadnia...

I ja również mogę polecić p. A. Sacharczuk :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org