sobota, 19 września 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pani sedzia Małgorzata Zwierzyńska uzasadnia...

Oto uzasadnienie które napisała do swego wyroku pani sędzia i wydała tenże wyrok skazując Polskę i Patriotkę Panią Natalię Nitek Płażyńską za to ,iż ta nagrała i publicznie poinformowała co jej szef niemiec mówi na temat Polaków cyt

sędzia małgorzata zwierzyńska uznała iż potajemne nagrywanie pracodawcy Hansa G . mówiącego iż nienawidzi Polaków , gdyż oni wszyscy są cwelami i idiotami ...( Co za zbieg okoliczności podobnie piszą i myślą ci z komanda volksdojcz i zydkokomuch )wyklucza to szczerą i efektywną komunikację oraz nie buduje jakiejkolwiek wspólnoty ... (To znaczy wyzywanie od cweli i idiotów sprzyja szczerej komunikacji upublicznianie NIE...) Wykluczają to też zadane samemu sobie pytania( Hansio pyta siebie ) To co powinienem ich zabić ? ( Tych Polaków) Bądź powinienem ich postawić pod ścianą ? Na które pan niemiec Hans G odpowiada - Tak zabiłbym wszystkich Polaków jestem hitlerowcem To wina tego Kraju (Polski ) ,że taki jestem ...
Nagrywanie wyklucza na równi z obelgami oraz poniżającymi i pogardliwymi komentarzami nagrywanego ( to jest kuriozum bo ktoś nas jako Naród Wyzywa i chce Nas rozstrzelać a Ten kto to upublicznił jest tak samo winny )
Tak to Polka ofiara mobbingu została jeszcze raz ofiarą nazisty i sądu który naprawdę działa na korzyść niemca a nazywa się Polskim ...

Panie Ziobro koniecznie zrobić lustrację i wywalić takich sędziów z zawodu aby nie szkodzili Polsce i nie niszczyli i nie mordowali ich obywateli

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: pani sedzia Małgorzata Zwierzyńska uzasadnia...

pan jesteś głupi i na dodatek kołtun. Ta pani naruszyła prawo nagrywając bez jego zgody to co on mówił . I na dodatek to upubliczniła. Problem w tym czy wysokość kary jest adekwatna do popełnionego czynu.

więc tak już pisałem jak szanowny celebryta nie ma pojęcia o prawie to nich stuli tą pospolita morde.

facmen

kłamiesz.... a możesz podać dokładne uzasadnienie? wycinanie w tym przypadku jest dezinformacją i manipulacją

Czytałem wcześniejsze uzasadnienie, nie wiem czy teraz nowa instancja , ale było bardzo logiczne i uczciwe.

Ten durny szkop w 1945 r. nie chwaliłby się że jest hitlerowcem.
Tylko darłby mordę - \"hitler kaput\". Jak i reszta tych z dvpy wziętych bohaterów.

Natalia POwinna z tym nagraniem udać się do prokuratury, a nie od razu upubliczniać, a mężulek przecież jest prawnikiem i na dodatek adwokatem zatem jego PiSim obowiązkiem było oblubienicą swoją prawidłowo POkierować.

Z tego powodu, że wygrał Duda, antypisowców raczej nie czeka nuda.

towarzyszki czopki PiSdowskie kałlispo i denaturat najlepiej się znają na prawie. Nikt im nie podskoczy. Wiadomo towarzyszki wszystko wiedzą, na wszystkim się znają i wszystko \"umną\". Ktoś, kto jest po studiach, doktoratach, profesory, które nie podzielają zdania towarzyszek czopów PiSdowskich to debil, idiota itp.
Prawda towarzyszko kałlipso i towarzyszko denaturat?

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

Prawda kvrvy totalne.
Kiedy michnik upublicznił nagranie lwa, nikt go jakoś nie skazywał.
Jakbyście kvrvy totalne amnezji dostali.
Niejedno nagranie do mediów się przedostało i kastowe siedzieli cicho.

Ściganie za naruszenie dóbr osobistych POprzez POtajemne nagrywanie następuje na wniosek POkrzywdzonego, a Rywin nie dochodził swoich praw w tej kwestii.

Bo pewnie z góry wiedział że, na chvj by się to zdało.
Podobnie i Oleksy, którego nagrano i opublikowano.
A z którego nagrania wynikało że, ci tzw. politycy to kupa szmat, a kwach to pajac i drobny kombinator.

...ani Lepper nagrywany przez Felksgniewa, ani Lato, ani Lipiński od JarKacza, którego przekupstwo uwieczniła urocza Begerowa...

osoba fizyczna

może nagrywać
WSZYSTKIE
PRYWATNE
rozmowy
w których sama bierze się udział!

Bez pytania KOGOKOLWIEK o zgodę!
Nawet rozmówcy!

Takie są fakty!

Nielegalne jest zakładanie podsłuchów
lub nagrywanie INNYCH
tzn. takich rozmów, w których \"nagrywający\"
nie bierze udziału.
Tzw. nagrywanie potajemne
ale INNYCH!

Czy coś PO_pierdoliłem???????????????????????

Cyt
Jak będziesz w PO będę cię bronił jak niepodległości jak wyjdziesz od nas masz prze..bane - Neumann PO sraniec ...
i tak wygląda komuna PO i kasty którą nazywają demokracją ... To znaczy PO srańcy mają prawo prawo łamać a reszta ma prawo tylko słuchać i wykonywać

Nu zydkokomuchy i volksdojcze przyszła kryska ... Brawo PIS I ziobro

PS to piszesz flakuś ,że mam stulić pospolitą mordę ? To ci odpisze ty wszo kanalizacyjna , cmoknij mnie, domyślasz się gdzie... Nie celebryta i nie Nowogrodzki łachu z za monitora...

towarzyszko kałlipso, uważasz, że każdy przeciwnik komunistycznej partii PZPR-pis jest zwolennikiem totalnej peło? Wierzysz w to co piszesz, czy to tylko twoje erotyczne fantazje?

ziuta krasnaja mordo
Ja uważam że, cała tutejsza forumowa 5 kolumna złożona z byłych tajnych kundli, oraz innego podobnego płazu, to zwolennicy totalnego skvrvienia, antypolskości, zeszmacenia i podłości.
Banda lewackich lachociągów, ciągnących druta każdej kvrvie, non-stop najeżdżająca na Polskę i Polaków. O katolikach nie wspominając nawet.
Po prostu, zeszmacona zgraja, dająca dvpy za parę srebrników.

towarzyszki kałlipso, masz dziwne fantazje erotyczne. To po tych tabletkach waszego rzecznika Pawlaka?
Co do skvrwienia. Za 500 zeta to zeszmacenie.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0