sobota, 19 września 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ofiara księdza Jana: \"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

Proboszcz parafii w Międzybrodziu Bialskim wykorzystał mnie kilkaset razy. Rozbierał mnie, zmuszał do seksu oralnego, a potem wycierał ręcznikiem nasienie z mojego ciała - mówi jedna z jego ofiar.
Janusz Szymik jako nastolatek przez kilka lat był molestowany przez księdza z Międzybrodzia Bialskiego

facmen

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

ciąg dalszy obrazu stanu moralnego polskiego kleru

facmen

Katozjeby zaraz wyjadą z jakimś „kontrargumentem”...

urbi et orbi !

tu nie ma żadnych kontrargumentów tu są same fakty upadku polskiego kleru.

facmen

To sobie towarzyszki i towarzysze czopy PiSdowskie muszą drzec włosy z głowy, ze nie mieszkali w takiej szacownej parafii. Taka okazja. Taki ksiądz.
A na poważnie. Szkoda ksiomdza. Tyle dzieci i tyle razy go te dzieciaki wykorzystały seksualnie. Powinni zostać skazani na dożywocie w plebanii księdza.

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

Ordo Iuris organizuje podobno marsze poparcia dla księdza ofiary dzieci.

ale jak zakwalifikować to wykorzystywanie jako LGBT?, parafialne czy kryminalne?

Żądze dewiantów sutannowych są niezmierzone niczym moc boska czy tam innego Bosaka.

---
Każdy rodzi się ateistą. To naturalny stan umysłu. Indoktrynacja narzucona przypomina znakowanie bydła.

Ten ksiądz, to też kolega esbeków? Czyli waszych towarzyszy?
Po drugie, żyjecie kvrvy w tym kraju. I żaden z was nigdy nie wspomni słowem o zboczonym rabinie, zboczonych promotorach tzw. seks-edukacji o eskimoskich rodowodach? Ani słowem o zboczonych tzw. celebrytach?
Ale kiedy znajdziecie księdza, wespół walicie konia jak opętani.
W tzw. ONZ tysiące przykładów wykorzystywania dzieci, a żadna forumowa totalna kvrva słowem nie wspomni.
Dalej dla was są te dobre zboczone pedofile nasze i te wasze złe katolickie?
Pakujcie się i spierd*lajcie. Np do Niemiec, gdzie legalnie oddawano dzieci pod tzw. opiekę pedofilów. Sami też sobie coś załatwicie.

sqrwesyny skończycie w dole z wapnem

to was kvvrwy czeka

cytat:
\"19/03/2019
SKANDAL PEDOFILSKI W ONZ. EKSPERT MÓWI O 60 TYS. GWAŁTÓW!
Peter Newell, wieloletni ekspert ONZ, został skazany w zeszłym roku na 6 lat i 8 miesięcy więzienia za wykorzystywanie seksualne chłopców. Przez wiele lat pracował jako ekspert ds. walki właśnie z przemocą wobec dzieci. Newell jest także współautorem dokumentu UNICEF na temat wdrażania konwencji praw dziecka na świecie (!).\"

Nie ma co, - dobrodziej.

cytat:
\"ONZ „NORMALIZUJE” PEDOFILIĘ I CHRONI ZBOCZEŃCÓW!
sharer u=https%3A%2F%2Fwww.odk…tweet text=ONZ+%E2%80%9ENORMAL…share url=https://www.odkrywam…button url=https://www.odkrywa…
ONZ poszukuje wsparcia dla legalizacji pedofilii, a biuro Wysokiego komisarza Narodów Zjednoczonych do spraw praw człowieka, UNHCHR, mocno popiera rewolucję seksualną. Uznaje w tym, że pedofilia powinna stać się „normalnym rodzajem seksualności”, bo ci, którzy są zainteresowani dziećmi, mają prawo zaspokoić swoje seksualne pragnienia.
Program normalizacyjny
Rada Praw Człowieka Organizacji Narodów Zjednoczonych musiała zmierzyć się z globalnym oburzeniem, kiedy mianowała na urzędnika ONZ człowieka, którego celem działań jest normalizacja homoseksualizmu i transgenderyzmu na całym świecie.\"

Kali ciemna PiSdo, idź obciągnij ryjowi.... albo na odwrót, jak tam sobie chcecie katozjeby....
Czy palancie zechciałeś choć ruszyć ostatnią szarą komórką, która ostała ci się w tym zaciemnionym PiSdzim łbie i ogarnąć temat, że rzecz tyczy tego co dzieje się w Polsce parafialnej? Że jest w klerze przyzwolenie na tego typu działalność, bo nikt na poważnie się za to nie bierze. Że prędzej biskup schowa gada niż wyda w ręce sprawiedliwości, choć te i tak łaskawiej patrzą na łajzę w czarnej kiecce? Kiedy wam PiSdzia trzodo spadną klapki z tych kaprawych ślepi i w końcu zobaczycie, (ty kali musisz wierzyć na słowo) że jednak białe to białe, a czarne to czarne? PiSdzia wasza mać....

urbi et orbi !

\"Ofiara\" lubiła się sypać i dlatego tam łaziła. A że brała za to kasę to jest dz....Taką samą dzi.... jak czr, paplik, ziomex, facmen

Milton

czarcia pisdo
Twoje metody i terapie, niekoniecznie odpowiadają innym.

panie Milton niech pan nie kompromituje siebie jako katolika a tym samym całej katolickiej społeczności.

facmen

No ja kuźwa nie wiem i nie rozumiem.
Jak można kilkaset razy wykorzystać nastolatka, który tego nie chce?
Trzymał go w przez lata w klatce? Czy wykorzystywany sam chodził na plebanię?
I do tego nastolatek.
To podobnie jak z tą nieszczęsną której przyznano milion odszkodowania i rentę. A która każdego dnia po szkole sama wracała na plebanię. I ani słowa milicji czy nauczycielom.
Przypomniała sobie po latach.

panie Kalipso zadzwoń do tego zboczeńca w sutannie ile razy on na dzień może to sobie wyliczysz dokładną liczbę.

facmen

Kali ciemny c.uju, głupia PiSdo, jak zwykle ty nic nie rozumiesz.... A jakby tak yebnąć cie w ten pusty łeb to byś zrozumiał, czy dalej palił głupa ?

urbi et orbi !

Czarcia kvrvo
Ty też z tych wykorzystanych przez plebana?
I kilkaset razy biegałeś na plebanię ciągnąć druta?

Ja to nie ty i ryj, więc nie mieszaj minie w wasze niecne sprawy. Ale żeś ciemna PiSda to i nie dziwi to że masz takie zainteresowania. A yebnąć cię w pusty odmóżdżony łeb by nie zaszkodziło PiSdo...

urbi et orbi !

Takiej czarciej kvrvie jak ty, mogłoby zaszkodzić.

kalipso jak masz takie potrzeby to oszukaj sobie jakiegoś jurnego proboszcza , raczej problemu z tym nie będzie.

facmen

facio
Wkręć się do ONZ, to też trochę zaszalejesz.

a ty do Watykanu tam dopiero poszalejesz w roli świeżego mięska. Ostrzegam podrywacze jednak w większości w mocno leciwym wieku.

facmen

ale przeciez facmen jestes za lgbt+
no to jak skoro wczesniej seks homo byl OK, to o co tu sie burzysz?

Bezkarna i szkaradna pedofilia w kościele to potworność, szczęściem w nieszczęściu jest że dewianci w sutannach dopadają tylko w swoim kręgu czyli rodziny wierzących.

---
Każdy rodzi się ateistą. To naturalny stan umysłu. Indoktrynacja narzucona przypomina znakowanie bydła.

czerwone świnki PiSdowskie, towarzyszki czopki kwiiiiiiiiiiiiiiczą z żalu, że nie mieszkały w parafii pedofila. Pedofil w sutannie wg. towarzyszek czopków PiSdowskich to dobry ludź. Taki kochany przez czopów i Piotrowiczów.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0