czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ofiara księdza Jana: \"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

http://szukaj.sluzbazdrowia.pl/Poradnia-leczenia-bolu-przewleklego/Lomza/Al-pilsudskiego-11/k174914.html ------. a to?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

Jako osoba, która na myśl o dentyście dostaje palpitacji serca serdecznie polecam Panią Monikę Marciniak. Przyjmuje na Staffa. Jeżeli chodzi o stomatologię estetyczną to bardziej jej mąż. Przyjmują razem :P

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

dostanę w tym okresie te petardy gdzieś w sklepie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

amon2, No jak ceny coraz niższe jak wszyscy piszą tu że nie spadają włącznie z tobą kilka postów wyżej... Pisze że w okolicach Łomży czyli między innymi w Giełczynie pełno nowych domów i budujących się a ty zero argumentów merytorycznych na ten temat, pytam się czy ci ludzie dostali działki za darmo? Nie... kupili po cenach rynkowych, nikt ich nie zmuszał, sami chcieli i mieli na to pieniądze.
Bohun, pytałeś czy za 400 tysięcy bliźniak? liczy się w jakim stanie, jaka działka, co do roboty itd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

W Prymusie chyba są

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

swd56 jakie smaki konkretnie mieszasz?????

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

OjciecR. weź proszę chłopie poobserwuj aktualną sytuację na 4lomza i na Allegro to zobaczysz jak jest, bo już nie chce mi sie nawet odpowiadać...

Od paru miesięcy widac kryzys, wywindowany w sztuczny sposób przez ludzi i banki, ale sprzedający bez żadnych argumentów nadal trzymają te ceny - chodzi mi o działki i budownictwo wtórne - zaznaczam nie pierwotne (które nabywają jak ktoś słusznie na górze napisał w dużej częsci, osoby przebywające za granicą, oraz rolnicy kupujący dla swoich dzieci).

Pisząc ceny spadają miałem na myśli że ludzie obniżają nieznacznie ceny ale nadal ich cena jest za wysoka na aktuacją sytuację w mieście.

Wiadomo nikt za darmo nic nie dostanie, ale jak dzwonie pod ogloszenie, budownictwo szeregowe, powtarzam szeregowe i ktoś przez słuchawkę mówi mi że cena 840.000zł to nie wiem jak ty to skomentujesz ale moim zdaniem chyba z krzesła spadł. I takich ogłoszeń jest dużo... powiedz czy ma to jakiekolwiek przełożenie do aktualnej sytuacji, czy ktoś to kupi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

U Matysiakow na Dlugiej.
Racuchy pierwyj sort!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

CXRSa1 ciebie to szkoda komentować...
amon2, od paru miesięcy widzisz kryzys??? bo moim zdaniem to ten trwa już 4 lata...
Ludzie działki kupują i się budują to jest fakt niezaprzeczalny bo to po prostu widać... To że jest więcej działek niż kupujących, to jest wszędzie a fakt jest taki że ceny nie spadają, bo widać sprzedającym nie są pilnie potrzebne pieniądze i prędzej czy póżniej ktoś to kupi, tak jest zawsze.. I to są prawa popytu i sprzedaży-definicję znajdziesz w googlach. I nie twórz nowych teorii ekonomi...

Podajesz przykład szeregówki, ale żadnych szczegółów na jej temat, więc trudno to komentować... może ma 400m2 super odnowiona, z dużą działką i właściciele wyliczyli że tyle chcą, zabronisz? czy oni popełniają jakąś zbrodnię? jedynie co twoje że sobie ponarzekasz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

OjciecR. jak kiedy padniesz na swój głupi ryj to pamietaj killerze i przypomnisz ta chwile:)) K\Jesteś starym grzybem co jeszcze nie poznał śiły neta:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

ojciecR pytałeś "w jakim stanie, jaka działka, co do roboty itd". Przecież napisałem szeregówka do remontu, działka 2,5 ara, jak ktoś sie orientuje to wie gdzie takie male działki, na osiedlu Marii, ścisk niesamowity i za takie coś 400.000zł. Wystarczy poprzeglądać, tego masa. Przecież nawet mając takie pieniądze czy ktokolwiek z tu obecnych by pomyślał o takiej szeregówce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

restauracja GREC:) aleja legionow- na przeciwko mc donalda. jedzenie bardzo dobre w przywoitych cenach, obsluga fachowa a jednoczesnie sympatyczna. Dbaja o klienta:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

mariucha

podoba mi się Twój pomysł nagłośnienia wśród swoich znajomych nie wszyscy zaglądają na to forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

Podaj adres e-mail,podam Ci namiary.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

OjciecR. prawda boli mnie nie boli bo Ciebie postrzegają jako degenerata.

Siedzisz sobie w netku i udajesz potczciwego człowieka godnego szacunku. A za co ja mam Ciebie niby szanowaźć prostaku? Żebyś był człowiekiem w naturalu to byś nie udwał w necie kim nie jesteś!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

Również polecam panią Sacharczuk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

Zapraszamy na koncert do MDK-u, zagramy dla was po raz drugi.
31 sierpnia, ul. Wojska Polskiego 3, start 19. Zapraszamy!

wiecej info:
http://www.facebook.com/damian.nowicki2#!/events/142921845847723/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

Szanuje lekarzy ze wzgledu na trud zdobycia zawodu oraz jego renome. Niestety niektorzy nie podchodza powaznie do pacjentow dlatego nie mozna ich polecac!

I tak tez nie polecam ortopedow lomzynskich jezeli masz problem z kolanem.

Na poczatku przepisza smieszne tabletki/ zastrzyki pozniej wcisna rehabilitacje badz wsadza noge w gips i bujaj sie czlowieku! Na nic mowienie ze zalezy na czasie. Nie ma zadnych checi wytlumaczenia mozliwosci leczenia badz wogoly zdiagnozowania problemu. Bo przeciez jak dotknie kolana i nie boli to o co chodzi?!

Nastepnie jak czlowiek sam wpadnie na pomysl rezonansu lub usg to jego wynik zostanie skomentowany ze bez wiezadla mozna zyc - po co Panu biegac czy skakac w wieku powiedzmy 20 lat ?! Kilka innych dolegliwosci [lakatki, torbiel, wysiek] tez mozna rzucic w niepamiec!

NIE POLECAM!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

OjciecR. napisałeś, cytuję: "od paru miesięcy widzisz kryzys??? bo moim zdaniem to ten trwa już 4 lata..."

Widzę, Ty się kompletnie nie orientujesz w sytuacji... przecież najwyższe ceny nieruchomości były 2 lata temu, ponieważ każdy mógł dostać kredyt. Teraz to się zmieniło.
Czy Ty wiesz ile w Łomży w ciągu tych 2 lat firm zbankrutowało i upadło bądź zostało przejętych zwalniając setki pracowników?

Cytuję ponownie: "Podajesz przykład szeregówki, ale żadnych szczegółów na jej temat, więc trudno to komentować... może ma 400m2 super odnowiona, z dużą działką i właściciele wyliczyli że tyle chcą, zabronisz? czy oni popełniają jakąś zbrodnię? jedynie co twoje że sobie ponarzekasz..."

Po pierwsze - gdzie w Łomży są szeregówki które mają 400m2 ?
Po drugie - gdzie w Łomży są szeregówki które mają dużą działkę ?

Czy Ty Wiesz co ty wogóle piszesz? Przeczytaj te swoje wypociny. Odpowiem na Twoje pytanie ul. Hipokratesa. Przewertuj 4lomza jeszcze powinno być, zadzwoń.

Owszem, nie zabronię nikomu czegoś takiego, ale po jaką cho.... wypisują takie ogłoszenia, przecież mając 840.000zł to można sobie kupić działkę tam gdzie się chce i wybudował piekny dom, jaki się chce, a nie jakąś tam szeregówkę na działce 3 arowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

kupuj LNA-177, na allegro jest ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

Kleofasy juz dawno do tego doszlem:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

ja kiedyś u niego pracowałem (sezonowo) i nic nadzwyczajnego nie zauważyłem. Kombinuje jak każdy i może właśnie dlatego ma kasę, żeby płacić pracownikom. A płaca pod stołem... Cóż mało znam ludzi, u których kwota, jaką dostają równa się kwocie z listy płac. Nie jestem wyjątkiem i też czasem parę groszy dostane poza listą płac, ale wcale mi to nie przeszkadza. Na emeryturę i tak nie ma co liczyć a opieka zdrowotna jest taka sama czy odprowadzasz składki od minimalnej krajowej czy od średniej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

amon2, 250 osób i co? to ma zmienić ceny mieszkań? co ty chcesz udowodnić? firmy upadają i powstają nowe, normalna kolej rzeczy...
Jeśli chcesz abym pokazał ci duże szeregówki to musimy się umówić na spotkanie i przewiozę cie po Łomży, pokażę... bo jak inaczej mam ci przykłady pokazać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

Dokładnie. Jeżeli już powinna zająć się bardziej ambitną muzyką, gdzie trafia do mniejszej ilości słuchaczy, ale przynajmniej robi coś wartościowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

"rasowe" pieski często pochodzą z pseudo-hodowli, w których suki są wykorzystywane do granic wytrzymałości. piesek, ten nieRASOWY jest tak samo wiernym kompanem jak drogie rasowe szczeniaczki. Trzeba się głęboko zastanowić nad przygarnięciem psa, zwierzę to nie zabawka. Mamy już wystarczająco dużo bezpańskich bied. Fajnie, że dziecko będzie się rozwijać ze zwierzakiem, ale jest to naprawdę poważna decyzja



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.


Hmm :)
to moze tak?

http://www.youtube.com/watch?v=rizfRfAWnhc&feature=related

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ofiara księdza Jana: \\\"Wykorzystał mnie kilkaset razy.

amon, ty najpierw piszesz o mieszkaniach, później jak wychodzi z postów innych że jest popyt na mieszkania to już chodzi tobie o stare mieszkania następnie o domy itd.
aha chcesz "swoje" mieszkanie sprzedać i kupić coś innego? czyli pasowało by tobie jak by cena twojego mieszkania spadła? gdzie tu logika? kompromitujesz się na każdym kroku, jasno z twoich postów wynika że albo nie masz pracy, albo mało zarabiasz i ciebie nie stać na własne mieszkanie, tylko wiesz co? od zaklinania rzeczywistości że jest za drogo nic się nie zmieni...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org