piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy polski sąd skaże Natalię Płażyńską-Nitek za walkę o godność narodu? [VIDEO]

O to musze chyba się przenieść...b.często płacę kartą a pobierają i tak co miesiąc 6,90
A za użytkowanie karty? Mi biorą 24zł ..... 0_0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polski sąd skaże Natalię Płażyńską-Nitek za walkę o godność narodu? [VIDEO]

Mija - moja znajoma też tak robiła to teściowa nie mogła tego znieść więc zaczęła jeszcze bardziej buntować synka..:D ( co oczywiście pokazało że wcale nie chce dobrze dla niego tylko wciąż szuka zamsty na synowej....)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polski sąd skaże Natalię Płażyńską-Nitek za walkę o godność narodu? [VIDEO]

A mi nic nie pobierają, nawet za kartę, bo sobie tej karty nie aktywowałem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polski sąd skaże Natalię Płażyńską-Nitek za walkę o godność narodu? [VIDEO]

@ ona91
Piszesz bzdury. Juli nie znam osobiście, ani ona mnie. Twoje insynuacje SwiadczA o twoim debilizmie. To, że skończyłaś szkołę muzyczną - prawdopodobnie pierwszego stopnia - o niczym nie świadczy. Nie jesteś w stanie stworzyć oni jednego - w przeciwieNstwie do tej dziewczyny - ani jednego utworu. Poprzez twój wpis przebija zazdrość i frustracja; to nie jest jednak ważne, tak samo jak ty i twoje debiln sądy. Piszesz coś o nazwiskach słynnych piosenkarek: warto wiedzieć choćby to, czego na pewno nie wiesz, że np Irena Santor nie ukończyła żadnej szkoły muzycznej. Pracowała w "Mazowszu", ale na szczęście nie trafiali się na jej drodze artystycznej bbezmózgi w twoim stylu. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polski sąd skaże Natalię Płażyńską-Nitek za walkę o godność narodu? [VIDEO]

a i jeszcze jedno nowe mieszkania rozchodza się na pniu jak ciepłe bułeczki - zastój jest przy sprzedaży juz mieszkań starych tzn już zamieszkałych. A generalnie jest pobyt na mieszkania i takie sa ceny. A na darmowe domy tez nie liczcie bo nikt wam nie sprzeda domu poniżej kosztów jego budowy. Warto się zastanowić czy was wogóle stac na kupno takiego obiektu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polski sąd skaże Natalię Płażyńską-Nitek za walkę o godność narodu? [VIDEO]

Do właściciela elektro-silver !!!! tak dla przykładu TYLKO SONDOWNIE od pana teodora 5 tys. zł na czytny cel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polski sąd skaże Natalię Płażyńską-Nitek za walkę o godność narodu? [VIDEO]

Ja mam w PKO SA. Za prowadzenie nic nie place. Jesli zaplace co najmniej 4 razy w miesiacu karta- pobieraja ode mnie 99 gr. Jezeli mniej niz 4 razy to 1.98zl. A do przelewow mam drugie konto tez w PKO SA, za ktore nic nie place- i bez zadnych warunkow. Dostep do konta z netu za free i do tego w jednym miejscu moge podgladac oba konta. Generalnie polecam, bo tanio. Ale odradza, tym, ktorzy nie maja cierpliowsci do stania w kolejkach do kas bankowych ;)
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polski sąd skaże Natalię Płażyńską-Nitek za walkę o godność narodu? [VIDEO]

Czy wie ktoś gdzie można w Łomży znaleźć pracę typu roznoszenie ulotek ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polski sąd skaże Natalię Płażyńską-Nitek za walkę o godność narodu? [VIDEO]

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polski sąd skaże Natalię Płażyńską-Nitek za walkę o godność narodu? [VIDEO]

Brzeczyszczykiewicz i jeszcze kilka oby nie kilkanaście lat będzie je sprzedawał... Kto za jakieś Podgórze da 100.000zł za działkę...

Na Starej Łomży przy szosie są działki po 90.000zł 10 ary i nikt nie chce, a co mówić Podgórze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polski sąd skaże Natalię Płażyńską-Nitek za walkę o godność narodu? [VIDEO]

Owszem, ale nie za takie pieniądzę w takiej dziurze jak Giełczyn... to Ty sie ogarnij i nikogo nie obrażaj.

Mówię realnie jaka jest aktualnie sytuacja... Człowieku poobserwuj troszkę ogłoszenia i zobaczysz że ceny coraz nizsze i bez końca się ludzie ogłaszają bo nie mogą sprzedać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org