piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W Warszawie rozszczelniła sie rura gazowa

Jula - młoda, skromna, bardzo sympatyczna dziewczyna. Osoba, która zainteresowania muzyczne okazuje od szóstego roku życia. Artystka, która potrafi dać wielu ludziom radość w tym smutnym, spłaszczonym świecie graffiti. Dziewczyna, która fantastycznie promuje Łomżę. Tworzy sama utwory, które z miejsca stają się przebojami. Ma przed sobą duże szanse artystyczne ...
I co? Okazuje się, że w wypowiedziach łomżyńskich (ale na szczęście nie wszystkich!) internautów dominuje ton zawiści, zazdrości, chamstwa, niezrozumienia świata. To z ich strony padają najbardziej, nie poparte żadnymi argumentami zarzuty. Zupełnie inaczej, niż ma się to w wypowiedziach internautów okolicznych - Ostrołęki, Olsztyna, Gdańska. Wypowiedzi internetowe niektórych łomżan świadczą o absolutnej indolencji ich autorów, braku słuchu muzycznego- że tak powiem, głupoty i parafialnego zacofania. Bo co? Bo dziewczyna odwagę- pozytywnie oczywiście - wychylić się? Bez żadnego wsparcia ze strony nawet władz miejskich! To jest odbiciem typowo polskiej, chamskiej, bezinteresownej zawiści. Podobnie, jak rzecz się ma z młodzieżowym zespołem Masters, który robi furorę w USA, na Litwie, w Europie. A tu, na tym terenie, jest praktycznie nieznany. No bo jakżesz - oni, a nie my? I co, taka Jula ma cieszyć się w sposób uzasadniony życiem, a nie moja np. córka? I to jest to. Świadczy, niestety, o jednym - Łomża oddala się od swoich kulturowych mazowieckich korzeni, a zaczyna przesiąkać negatywnymi niektórymi cechami podlaskimi. Charakteryzującymi m. in. znaną z literatury postać sienkiewiczowskiego Rzędziana.
Nie w takiej atmosferze zaczynali karierę Elwis , Michael, czy choćby twórca "Błękitnej rapsodii". W ich przypadku nie było włodarzy, których stać było tylko na szumne deklaracje o zaangażowaniu w rozwój miejscowej kultury. Nie było w ich miasteczkach dwupoziomowych szkół muzycznych.
W Łomży mamy MDK-DŚT, który mimo przeszkód, wrogości i kłód rzucanych pod nogi jednak coś bardzo dobrego dla kultury tego miasta robi.
Szanowni krytycznie wobec Juli nastawieni internauci - czy potraficie chociaż w przybliżeniu nazwać styl muzyki, proponowany przez Julę?
Jula - trzymaj się i rób swoje. Nie zważaj na przyziemne, wredne sprawy. Nie dopuść, abyś się poddała gawiedzi i zacofaniu. Po prostu - bądż sobą. Bądż łomżnką, bo na to Cię stać. Bądż nadal sympatyczną, skromną dziewczyną, której piosenki nie schodzą z anten ogólnopolskich rozgłośni. Są ludzie, którzy wierzą w Ciebie i życzą Ci szczęścia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Warszawie rozszczelniła sie rura gazowa

A co z tymi opłatami? bo nie wiem czy mam tam dzwonić;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Warszawie rozszczelniła sie rura gazowa

Zostaje mozliwosc zalozenia konta w innym banku i darmowe przelewy przez internet na konto w mBanku. Przynajmniej ja tak robie bo jestem zadowolona z ofert mBanku ale nie mam zamiaru ciagle wplacac kasy przez poczte.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Warszawie rozszczelniła sie rura gazowa

na stronie wszystko jest

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Warszawie rozszczelniła sie rura gazowa

Szarlataneria?na jakiej podstawie tak piszesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Warszawie rozszczelniła sie rura gazowa

Cesarka ze względów zdrowotnych jest refundowana przaz NFZ ,jeli jest na zyczenie pacjentki to wtedy szpital sam sobie musi to pokryć.Termin cesarki ustala lekarz.Ja rodziłam i naturalnie i przez cesarke i z pełną świadomością uważam iż duzo lepszy dla kobiety jest poród naturalny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org