piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zrozumieć, co wynika z KOŃWENCJI stambulskiej

Dlatego po masie złożymy pismo do Prezydenta Miasta aby pochylił się nad losem łomżyńskiego cyklisty. Dlatego też liczę na dużą frekwencję aby podpisów było jak najwięcej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zrozumieć, co wynika z KOŃWENCJI stambulskiej

U siebie też przyciemniałem u Wykowskiego. Polecam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zrozumieć, co wynika z KOŃWENCJI stambulskiej

JA POLECAM FIRMĘ MEB-SAL
http://mebsal.pl/

CO DO CENY MOŻNA SIĘ DOGADAĆ ALE SĄ PRZYZWOITE W PORÓWNANIU DO WYKONANIA... ZDJĘCIA NA STRONIE TO WŁAŚNIE ICH WYKONANIE... MIESZCZĄ SIĘ NA ZOSINIE :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zrozumieć, co wynika z KOŃWENCJI stambulskiej

Mam do sprzedania samochód na norweskich numerach rejestracyjnych. Ford Focus C-Max 2004r. Do obejrzenia w Łomży. POLSKA CENA! Zdjęcia na maila: zespolfelixik@wp.pl

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zrozumieć, co wynika z KOŃWENCJI stambulskiej

szczególnie sosy - bardzo dobre własnej roboty, no i dużo mięsa. Zawsze jak mam ochotę na kebab to jadę do Zambrowa. Szkoda,że w natłoku "budek" w naszym mieście nikt nie pokusił się o odrobinę wysiłku i nie postawił na jakość.... Nie wiem ile dokładnie może być u nas barów z kebabem,ale we wszystkich jest jednakowy i tak samo spartaczony. Ostatnio w Sopocie jadłem u kilku "Turków", ale jednak najlepszy to King Kebab, bardzo dobre mięso wołowo-baranie,maniam....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zrozumieć, co wynika z KOŃWENCJI stambulskiej

Przed chwila rozmawialm z "Podlasie -Ekspres" staraja sie o licencje i moze bedzie od wrzesnia!!!!!!!!!No... wiec jedyne wyjscie jak ktos ma malego busa! Ełk Żak - Ekspres tez do dworca zachodniego!!!!!!!!! do MODLINA ABSOLUTNIE NIE!!!!!!!!!!!!!Wiec lomzyniakom pozostaje tylko sie dogadac i dojechach lub przyjechac za male pieniadze , jesli jest 2,3 osoby. _-------------Innego wyjscia nie ma!!!!!!!!!!!!!!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zrozumieć, co wynika z KOŃWENCJI stambulskiej

Ja mam forda i nie narzekam. Co prawda benzyna, ale nigdy za naprawe tyle kasy nie płaciłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zrozumieć, co wynika z KOŃWENCJI stambulskiej

Zajmuje się naprawą motorów 508961559

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zrozumieć, co wynika z KOŃWENCJI stambulskiej

Ja znam to moja żona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zrozumieć, co wynika z KOŃWENCJI stambulskiej

Uprzejmie Prosze wedkarzy i wszystkich wypoczywajacych nad Narwia ,w lesie zabierajmy swoje smieci ,puszki po przynetach, kukurydzy,puste opakowania po fajkach,butelki . Moze jeszcze wrocisz kiedys w to miejsce ,bedzie milo jesli bedzie czyste . Przypominam amatorom ognisk ,ze wolno zozpalac tylko w wyznaczonych miejscach. Galezi w lesie tez niewolno zbierac ,bo to nietwoja wlasnosc, nadwt w Lasach Panstwowych,lamac mlodych drzew .Prosze dbajmy o Nature

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org