środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Włoski marsz ku samozagładzie. Jedynie 13 proc. mężczyzn i 25 proc. kobiet chce mieć dzieci

dlaczego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włoski marsz ku samozagładzie. Jedynie 13 proc. mężczyzn i 25 proc. kobiet chce mieć dzieci

Zwróciliście uwagę jak poszybowały ceny paliw na łomżyńskich stacjach? W tamtym tygodniu ceny były przynajmniej o 15 gr niższe. Media informują o podwyżkach kilkugroszowych a u nas co się dzieje? Trzeba będzie znowu zrobić protest przeciwko drożejącym cenom paliwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włoski marsz ku samozagładzie. Jedynie 13 proc. mężczyzn i 25 proc. kobiet chce mieć dzieci

Basiu znam tą parkę i dziękuje Ci za wsparcie :) Zależy mi na tym by go odnaleźć ,każdego dnia teraz żałuje, jak mogłam nic nie zrobić, dlatego zawsze lepiej żałować, że sie zrobiło niż, że nie zrobiło...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włoski marsz ku samozagładzie. Jedynie 13 proc. mężczyzn i 25 proc. kobiet chce mieć dzieci

:):):):)

Kto wie , misia :) kto wie:):):)

To jeszcze jeden obrazek :)

:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włoski marsz ku samozagładzie. Jedynie 13 proc. mężczyzn i 25 proc. kobiet chce mieć dzieci

Heh, to samo dzieje się w innych miastach, żadna nowość. Liczniki niby są, wszystkie mieszkania niby zostały obejrzane i niby nikt nie kradnie a co miesiąc brakuje ileś tam metrów sześciennych wody. Gdzie pojawił się ubytek? Jakim cudem? Kto tę wodę wziął i w jaki sposób? Nikt nie wie, ale kasę za niewidzialną, podobno zużytą wodę przez smerfy, spółdzielnia dzieli na liczbę obywateli i każdy musi płacić. Znam przypadki, gdzie nawet po 200 zł na rok ludzie dopłacają. Nie wiedzą za co. Chodzą, kłócą się i nic z tego nie wynika. Także doprawdy, Łomża nie jest tu wyjątkiem. Ale osobiście radziłbym złożyć skargę do UOKiK, oni dość dogłębnie zajmują się mataczeniem i takimi nieuczciwymi praktykami. Z tym, że oficjalna skarga jest potrzebna. Jak nikt z 30 mieszkańców danego bloku nie ma jaj i boi się nie wiadomo czego, by złożyć skargę to i tak się dzieje, że są dymani w pupę. Powodzenia. Moi rodzice też walczą z tymi złodziejami, aczkolwiek na terenie innego miasta. Ja nie mieszkam tam od 10 lat, ale jak słyszę co się dzieje to włos mi się jeży na głowie. A swojej łomżyńskiej spółdzielni też muszę się przyjrzeć, skoro i u nas takie kwiatki się pojawiają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org