piątek, 18 września 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"wolę w szambie zanurkować niz na Dudę zagłosować \" nie jest znieważeniem prezydenta

Adwokat Marek Kanawka, pełnomocnik Sebastiana Pawłowskiego, poinformował \"Wyborczą\", że gdańska prokuratura umorzyła sprawę jego klienta \"z powodu braku znamion czynu zabronionego\".

Przypomnijmy, że Pawłowski, przedsiębiorca z Trójmiasta, 19 czerwca w Gdańsku został zatrzymany przez policję, bo jechał autem oklejonym hasłem \"Wolę w szambie zanurkować, niż na Dudę zagłosować\". Obok niego umieścił napisy: \"2020 wyPAD\" i \"PiS STOP\" oraz zdjęcie Andrzeja Dudy siedzącego na tronie w biało-czerwonej czapce błazna.

cyt\"- Ci, którzy mnie zatrzymali, to była policja polityczna w najgorszym, chamskim wydaniu. Rozumiem, że mają ciężką pracę. Ale po co mnie skuwać jak niebezpiecznego człowieka? Po trzech minutach moje ręce były sine od kajdanek - mówił \"Wyborczej\" Pawłowski. - Rozumiem przeszukanie, sprawdzenie dokumentów, ale żeby być traktowanym jak poszukiwany przestępca? To była akcja czysto polityczna, sterowana odgórnie przez ministra Mariusza Kamińskiego. Chciano zastraszyć szarego człowieka. Samochód miał zniknąć z ulic Gdańska do wyborów. Szukali na mnie haka u kolegi. Pytali, czy nie obraziłem w samochodzie Andrzeja Dudy\"

facmen

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: \\\"wolę w szambie zanurkować niz na Dudę zagłosować \\\" nie jest znieważeniem prezydenta

facio
Nie dziw się.
Totalne z szambem za pan brat.
G*wno to wasze środowisko naturalne.

Re: \\\"wolę w szambie zanurkować niz na Dudę zagłosować \\\" nie jest znieważeniem prezydenta

jasne nie ma sprawy ale nie sadzę aby tobie to srodowisko było obce.

facmen

ja głowny nacisk tu połozłem na pokazanie w jakim kraju już żyjemy !!!!!!!! Co się stało z wolnościa wywalczoną po roku 1989? przyszedł PiS pojawiła się policja polityczna , pojawio się prześladowanie i aresztowanai ludzi które maja odmienne opnie. To nie jest wolny kraj to jest atrapa demokracji.

facmen

to przecież powinno być oczywiste od samego początku...

najgorszym szambem to są totalni

facio
Totalne przez 8 lat z demokracji i wolności, robili totalny burdel.
Za \"donald matole\" ludzie siedzieli w areszcie ponad 3 lata bez wyroku.
A za \"antykomora\" służby wpadały o 6:00
Ty o demokracji to mógłbyś dzieciom w przedszkolu pieprzyć, ale nie nam.

Kalipso... zobacz, a PIS w 5 lat dokonał więcej ... szamba .. to są specjaliści...

ludzie dzisiątkami lat walczyli o wolną Polskę europejską a pisowscy w 5 lat doprowadzili ja do ruiny i w morki ciemniactwa i zacofania

facmen

Pozbieraj swoich \"kochanych\" i jedźcie dalej z propagandą.
Najważniejsze, - podług instrukcji.
Kit to wciskaj swoim esbekom.
A nie Polakom.

Szuka flak naiwnych na gwałt i to w dużych ilościach bo za tydzień łapka w nocniku i dopiero będzie wycie jak w Madrycie Brawo PIS i Kaczyński jak wyją sprawy Polski idą w dobrą stronę.

Głosuję na Andrzeja Dudę

no ale jakos to pokazowo zrobic te nurkowanie w szambie, taki happening mozecie zroganizawacc i kazdy jeden za drugim nurmowac w tym szambie i potem glosowac czy to takei tylko pustoslowie?
no ruszcie sie do roboty nurkowac w tym szambie i potem pokazywac karty wyborcze na kogo glosowaliscie

nie udawaj durnia, że w tym temacie chodzi o działania POlicji na POlityczne żądanie PiSlamskiej partii, bezprawie, które ogranicza wolność ludzi do protestu..., zatem to ty tkwisz w PiSlamskim szambie PO same uszy...

Z tego powodu, że wygrał Duda, antypisowców raczej nie czeka nuda.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0