czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"wolę w szambie zanurkować niz na Dudę zagłosować \" nie jest znieważeniem prezydenta

masakra to mało powiedziane niestety..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolę w szambie zanurkować niz na Dudę zagłosować \\\" nie jest znieważeniem prezydenta

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolę w szambie zanurkować niz na Dudę zagłosować \\\" nie jest znieważeniem prezydenta

...dobry chłopak był i mało pił....

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolę w szambie zanurkować niz na Dudę zagłosować \\\" nie jest znieważeniem prezydenta

Pozwolę sobie coś wstawić.Na spokojnie i relaxik;-)


http://youtu.be/7maJOI3QMu0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolę w szambie zanurkować niz na Dudę zagłosować \\\" nie jest znieważeniem prezydenta

misia3082 nie nerwuj się. Odpowiedz na pytanie jeśli wiesz.
Chciałem tylko zwrócić uwagę że zwykły mieszkaniec nie może nie nadających się do użytku gratów załadować na przyczepę czy furmankę i zawieźć na wysypisko do Miastkowa bo nie zostanie na nie wpuszczony. A może jest inaczej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolę w szambie zanurkować niz na Dudę zagłosować \\\" nie jest znieważeniem prezydenta

Hanes:)
A krzewo a Bronowo ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolę w szambie zanurkować niz na Dudę zagłosować \\\" nie jest znieważeniem prezydenta

Domel produkuje okna, DW Domel handluje tym i innym towarem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolę w szambie zanurkować niz na Dudę zagłosować \\\" nie jest znieważeniem prezydenta

do osobowki ten uniden jest za duzy, lepszy uniden 520 inne proste bez wodotryskow, ale najwazniejsza jest i tak antena

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolę w szambie zanurkować niz na Dudę zagłosować \\\" nie jest znieważeniem prezydenta

90 ' webera,spalinowa nie chce odpalić. Na WZGS?? Cos więcej na ten temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolę w szambie zanurkować niz na Dudę zagłosować \\\" nie jest znieważeniem prezydenta

fakt, po studiach ludzie nawet nie potrafia logicznie myslec. Znam przypadek jak jedna osoba po studiach (mgr. inż) nie potrafila przeliczyc m3 na m2 cegly.

o jezykach obcych nie wspominam, zero angielskiego, ani innego jezyka obcego. Dlatego nie trzeba sie dziwic czemu ludzie nie moga znalesc pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolę w szambie zanurkować niz na Dudę zagłosować \\\" nie jest znieważeniem prezydenta

Tak LEDowe światło to oszczędność, fajnie że teraz bardzo łatwo wymienić żarówki halogenowe na LEDy. Wystarczy kupić identyczny rozmiar. Z resztą sama żarówka wygląda prawie tak samo.

Ja wymieniłem większość halogenów na coś takiego:

http://sklep.ledsgroup.pl/zarowka-led-gu10-3w-190lm-cieply-bialy-p-694-201-52.201.html


Naprawdę podoba mi się światło LED. TO są nowoczesne LEDy które w pełni już mogą zastąpić tradycyjne żarówki. Jeszcze kilka lat temu technologia ta nie była zbyt doskonała i nie opłacała się aż tak bardzo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolę w szambie zanurkować niz na Dudę zagłosować \\\" nie jest znieważeniem prezydenta

Tenis ostatnio mialam za 30 zl od pomieszczenia! ale!!!!......mnie chodzi o sprzatniecie a nie "lizanie"!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolę w szambie zanurkować niz na Dudę zagłosować \\\" nie jest znieważeniem prezydenta

ok, to juz kojarze, dziekuje bardzo za wyjasnienie

Pozdrawiam





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org