piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Duduś ułaskawił bestię

ten wyzej jest dobry 516385455

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

http://www.townian.com/qitz/register.php?ref=Malisz997 KAŻDY KTO SIE ZAREJSTRUJE Z TEGO LINKU OTRZYMA ODEMNIE 30GR NA KONTO PAY-PAL , W RAZIE PYTAN KONTAKT : malisz546@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

Dużo pracy dla ludzi i rozrywki po pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

nie jestem agnieszką jak takie jestescie mądre to proszę mi powiedziec na jakich agnieszka bazuje kosmetykach?słabe udowodnijcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

Dzięki, ale mam pytanko, jak ogólnie sprawdza się taki barek na weselach czy nie lepiej piwo beczkowe? Proszę o radę tych którzy byli na takim weselu i jak ze szkłem ponieważ pytałam właściciela lokalu w którym będzie wesele, to coś "kręcił nosem" co do wyposażenia takiego barku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

Tak tak a pracownicy muszą się kisić na magazynach bez wentylacji bo tak oszczędniej ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

stara Mazowiecka od szczytu jak juz ktos napisal.
Zreperujesz na pewno.
Tel. 506 879 097

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

Chelsea wiesz ważne ,że w ogóle mają pracę ,a po za tym jest rozwiązanie,

po prostu jak coś się kupuję to lokalnego powinno jak piwo nasze łomżyńskie

nie jest złe i jest tyle do wyboru,ale dużo osób nie zwraca na to uwagi i

kupuje -utrzymuję inne marki.

Myślę ,że Browar Łomża ,by dawno nie istniał jak by się oglądał wyłącznie na

łomżyński rynek.Więc jak by mieli lepszą sprzedaż to i pracownicy by na pewno mieli też lepiej i by mieli tą wentylację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

OjciecR. nie udawaj znasz go, może nie osobiście ale na pewno z widzenia:)

A nie zatrudnił byś w swej firmie 48 latka z kursem komputerowym na staż! Dostaniesz dofinansowanie z UP nie kusi Cię ta propozycja?
I tu się Tobie podliże Dobry z Ciebie Chłop tylko czasami egoizm u Ciebie bierze górę i wtedy nie ładnie piszesz o innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

http://www.kuciszmarek.com/
polecam, tylko dużo wcześniej musisz u niego zaklepać termin



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

Ktus klepnal ze Rossman jest niemiecki.
Klepnal bo jest wegierski.
W Niemczech nie ma Rossmann-ow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

Wojska Polskiego 26a
Naprzeciwko Biedronki
tel 862160735
Naprawiałem wszystko było OK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

Temat ten ciagle powraca :)))
Jest to najprostrza forma reklamy, taki tani lans slubnych pstrykaczy.
Nic dziwnego, bo zagadnienie polega na tym , ze fotograf amator złapie troche pojecia, zaznaczam trochę, kupi średniej klasy lustrzankę (dla zaawansowanych amatorów) , komputer to prawie każdy ma w domu kilka darmowych programów, filtrów "gotowców" do obróbki zdjęć, dorzuci Photoshopa- pirata(oczywiście) i bramy raju otwarte :)))) Pieniądz ma się sypać. Pan fotograf - nowy kreator rzeczywistości , mody.
Tfu photoshop za trudny, no ale jest w kompie tak dla podniesienia się w góre magika :)))) (Poznac ten program , to osobna bajka)

Trochę popstryka, trochę poklika w kompie, na forum zrobi szum i liczy na pare groszy :)))) czesto uda się wyrwać ten pieniadz , bo społeczeństwo się nie zna , a w pogoni za taniochą , wybiera panów , Mańków, Cześków i innych szemranych magików. Wieś tańczy, wieś spiewa :))))
A wiec bedą zachody słońca , kładki, "łabundzie w stawie", gwiazdy , księzyce bodajże tęcze, powyginane w osiem wieśmaki. Cuda prosze państwa cuda :)))))

Na ślub to u mnie za późno, ale może na rozwód z pompą, to takiego ekologicznego przedsiebiorce z aparatem wynajme, ale tylko po to , aby mu wykazać, że jest leszcz
Osobiscie polecam zakłady fotograficzne, ze wzgledu na wieloletnie doświadczenie, bo w sprzecie to różnie bywa.
Czesto amator szarpnie się na lepszy, bo mysli, ze sprzet za niego zrobi, figa z makiem
Grzechem niektórych fotografów jest przekonanie, ze swoim doswiadczeniem nadrobia braki techniczne sprzetu.
Uważam, ze najlepsze efekty daje swiadome wykorzystanie sprzętu profesjonalnego. Profesjonalnego, profesjonalnego, a taki sprzet poznać i swiadomie wykorzystywać to wyzsza juz szkoła jazdy, to nie to samo co obsługiwać :))))))

Mały quiz :
Który z pstrykaczy slubnych w Łomży ma sprzęt profesjonalny ??? I jaki ???

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

To syf po którym pęka łeb ...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

cwalina@go2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

Kos po co tłumaczysz łomżyńskiej hołocie, że powinni wspierać jedyną firmę tak jednoznacznie kojarzoną z naszym miastem.
Niech sper...dalają tam gdzie ich korzenie, na wieś.
Taki cogito pisze, że Nasze piwo to pomyje, przecież taką k..urwę powinno się ścigać wszelkimi możliwymi sposobami.
Ten konkurs to na szczęście konkurs o zasięgu krajowym, gdyby głosowali tylko łomżyniacy to zapewne by nas powieźli (wareckie albo tyskie szczyny schodzą tu najlepiej), a tak jest szansa na dobry wynik. Łomża Export to marka dziś osiągająca największe przyrosty sprzedaży, ale nie w Łomży. Dostrzegli to właścicele browaru i postanowili skupić się na innych regionach.

Zastanawia mnie tylko po co właściciel wydaje kasę na ŁKS, jakieś imprezy kulturalne w Łomży. Niech się zgłoszą do Żywca, Warki, Tyskiego - napewno dadzą, ale kopa w srakę. Dla nich jesteśmy zlewnią ich złotego - nie przypominającego w niczym piwa - trunku.
Pijta dużo a dostnieta w nagrodę chorągiewkę i breloczek (lux do kluczyków od golfa)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

Może mi ktoś polecić dobrego stomatologa do wyleczenia i ewentualnie do wyrwania zęba i ile się czeka na wizytę z góry dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

pole namiotowe cenowo podobnie (albonawet trochę drożej) niż Płw. Helski, ja zdecydowanie polecam morze niż mazury, ale co kto lubi ;))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

mleczny ząb?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

Łomża i okolice - dzisiaj w nocy prawdopodobnie ktoś ukradł, próbował ukraść lub specjalnie wypuścił z posesji psa widocznego na zdjęciu. Jeżeli ktoś go zauważy lub już widział to proszę o info. Jeżeli został wypuszczony to prawdopodobnie towarzyszy mu mały czarny kundelek. Pies jest nieufny wobec obcych, ale nie jest agresywny.

tel. 668 857 822



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

Bardzo piękny , mam nadzieję , że nikt go nie ukradł i będę się rozglądać .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

widzialem jak po łomży ten quad śmiga z instruktorem na tylnym siedzeniu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

Te myśli mnie torturują
One mnie kształtują i urabiają
Jest człowiek, którym powinienem być
Lub ktoś, kim mógłbym być.....

SOULSAVERS - PRESENCE OF GOD

http://www.youtube.com/watch?v=Tu4xQi4EuRg


Ogółem zajeb,,szczy numer.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

a co mnie obchodzi, jadę na cały dzień nad wodę to normalne że chce się coś zjeść, kanapek wozić nie będę...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

a jak zachce ci się srać to walisz w wodzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

a co do geni to dlaczego pijesz do wsi bo gdyby nie ona to byś zdechła z głodu dewotko

ps. do geni nie pij tych pomyj to może myślenie ci wróci a ja nie pochodzę ze wsi jeśli już chcesz mnie ścigać proszę bardzo ale w sądzie i zobaczymy czyje argumenty są prawdziwe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

Witam,

Czy mógłby mi ktoś napisać, gdzie w Łomży znajdę sklep z walizkami podróżnymi? Jeden jest chyba na końcu Długiej? Jakiś jeszcze może?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

Spróbuj po wybraniu numeru nacisnąć zieloną słuchawkę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

a jaki jest koszt czyszczenia garnituru wie ktoś??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

podbijam temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

nie az taki niszowy


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

Witam

Słoneczko podaj @ chciałabym skorzystać z oferty .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

na lipowej jest chłopak ktory regeneruje alteranatory. Ma pojecie i o skuterach i nie tylko. Wiem ze naprawia tez Quady bo zrobil mojemu sasaidowi a inni załamywali juz rece

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

rok temu cos ok 27 zł (marynarka,spodnie,koszula)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

ty w sam raz nadajesz się na kibica Gołoty, równie często przegrywasz jak on, masz się z kim utożsamiać, z tym że on ma pieniądze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

karolina25 "Dlatego nie chodzę na te mecze" a na jakie ty chodzisz? chyba że masz na myśli przejście z kuchni do pokoju z telewizorem..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

Z tego co wiem to Magda Band gra już w jakimś innym składzie! Tamci co grali wcześniej mają już swój inny zespół. Byłam ostatnio na weselu i się troszkę zdziwiłam jak przedstawili się jako Magda Band a zobaczyłam zupełnie innych ludzi.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

Dokładnie ze starego składu Magdy Band została tylko nazwa. Teraz rdzenni członkowie Magdy Band mają własny zespól pod nazwą Piękni i Młodzi -
www.piekniimlodzi.pl :) a pierwszy wodzirej, który rozkręcał imprezy na początku istnienia zespołu gra teraz jako DJ-wodzirej www.chrismusic.pl - ot i cała historia :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

w sklepie ogrodniczym ale cena dwa razy większa niż w sklepach poza Łomżą. Polecam udac się do jakiegość większego sklepu poza naszym miastem bo tam raz 2 razy taniej i bez problemu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

Zbieram zamówienia do środy z HURTOWNI AWANTI.
TE SAME UBRANIA TO W SKLEPIE AWANTI NA UL. DŁUGIEJ!
https://picasaweb.google.com/112138777880556795459/ODZIEZDAMSKA
PRZESYŁKA TO 2 ZŁ OD KAŻDEJ RZECZY.
KONTAKT: 519840912

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

29 zł w pralni na Leśnej w Konarzycach

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

Pani dermatolog Kamińska jest teraz co tydzień... Również ją polecam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

A tak wogóle czy nie jest obowiązkiem Policji odwieść psa do schroniska na czasowy pobyt? czy poprostu odwalą papierkową robotę na miejscu wypadku i zabierają dupę mając całą resztę właśne w niej ... Pytam ponieważ kiedyś znajoma miała również podobną sytuację i pies został odwieziony do schroniska ... Po czym ona po kilku godzinach kiedy wyszła ze szpitala pojechała po psa i odebrała biedaka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

i tel. i net śmiga bez problemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duduś ułaskawił bestię

Ja oddaje głos na nasz browar nie tylko w głosowaniu.Wlewam w siebie tyle tego trunku,że napewno nasz browar nie upadnie:).To,że jest wśród najbardziej komercyjnych marek w Polsce to zasługa marketingu.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org