poniedziałek, 10 sierpnia 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Duduś ułaskawił bestię

W marcu b.r. prezydent Andrzej Duda (48 l.) pomógł bestii, która krzywdziła seksualnie swoje dziecko. Prezydent tłumaczy, że zrobił to na prośbę ofiary, bo ta przebaczyła oprawcy. Ale szczegóły sprawy, do których dotarł Fakt, wskazują jednoznacznie: ten człowiek nigdy nie powinien zaznać wsparcia urzędników. A zwłaszcza łaski ze strony najwyższego z organów państwa. Urzędnicy głowy państwa ukrywają szczegóły sprawy, ale Fakt dotarł do akt sądowych tego człowieka – włos jeży się na głowie od opisu tortur, którym poddawał swoją córeczkę. https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/prezydent-andrzej-duda-ulaskawil-pedofila-fakt-ujawnia-historie-czlowieka-ktory/fkblphp

Z tego powodu, że wygrał Duda, antypisowców raczej nie czeka nuda.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Duduś ułaskawił bestię

Kretynie po pierwsze dzięki takim lewakom jak ty w polskim kodeksie nie ma kary śmierci. Dla pedofila powinna być kara jak
pisałam wielokrotnie pieniek i siekiera. Ten tytuł twój to o czym ma świadczyć? Bo z tego co wyczytałam patrzę że chodzi o zakaz zbliżania się,nie o wypuszczenie z więzienia....Na dodatek widzę w tym wszystkim niewyobrażalną jak dla mnie głupotę kobiety,a zarazem matki tej dziewczynki! Która chcę z kimś takim być!

Dorosła już od lat pokrzywdzona z matką prosiły o uchylenie zakazu zbliżania się, bo w praktyce mieszkają ze skazanym w jednym domu. To sprawa rodzinna. Wniosek popierały sądy i PG.

Do sytuacji odniósł się zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha. „Decyzja była poprzedzona wnikliwą analizą sytuacji osób, których sprawa dotyczy, oraz pozytywnych rekomendacji zawartych w opiniach kuratora sądowego, sądów orzekających w obu instancjach oraz Prokuratora Generalnego, a także uzyskaniem dodatkowych informacji z sądu” – czytamy na jego Twitterze.

Głos w tej sprawie zabrała też Prokuratura Krajowa: \"To one same (matka i córka - ofiara pedofila) wystąpiły z wnioskiem o skrócenie tego zakazu.

Kasia..

Zastraszył żonę i córkę
albo ze względów ekonomicznych mu \"przebaczyły\".

Matka i córka prosiły o zniesienie zakazu zbliżania się dla tego bandyty który dopuścił się takiego czynu na własnym dziecku. Nie mam pojęcia co kierowało i wpłynęło na taką decyzję matki owej dziewczyny,ani jej samej i jak ta dziewczyna zdołała takie coś wybaczyć. Ale tylko naiwny kretyn jest w stanie uwierzyć w to że sądowy zakaz zbliżania by coś zmienił jeśli dorosła dziś córka chciałaby się z tym kimś co jej to zrobił spotkać. To by się spotkali tak że nigdy nie wiedział a ona na pewno by nie doniosła skoro sama prosiła o zniesienie tego zakazu. Mnie zastanawia jedna rzecz bulwersujesz tu się o zniesienie zakazu gdy prosiła o to córka,a ja już myślałam że ułaskawił i wypuścił pedofila z więzienia,ale już słynnego reżysera Polańskiego wybieliłeś do cna I stwierdziłeś jasno i wyraźnie że przecież ta zgwałcona jemu wybaczyła i nie ma problemu. Czyn pedofilski jakby nie istniał. To jest dopiero lewacka hipokryzja.A tu tylko chodzi ci żeby dokopać I nic więcej.

Kasia..

No, a tak się obrażają, że ktoś nazywa Trzaskowskiego z cicha podstawionym kandydatem.
Ilu ułaskawił Komorowski, Kwaśniewski, a ilu Duda?

dewotka to by chciała kary śmierci, ale jak matka chce by wrócił do domu to nie ma sprawy. Kuźwa ale logika, jak nie ma kary smierci to niech wraca do córki.

Masz ty pojęcie jak wygląda w rodzinach patologicznych to proszenie? Często nie ma wyjścia i ofiara musi się tułać, bo sprawcy nie można wygonić.

Aleś ty kretyn... Szkoda komentować bo nic nie zrozumiałeś.
Mam większe pojęcie o życiu i różnych sytuacjach niż jesteś w stanie pojąć!

Kasia..

A że sprawcy nie można wygonić który się znęca nad rodziną w dzisiejszych czasach to jesteś w wielkim błędzie. Można I to na dodatek na bruk. Znam przypadek gdzie niedawno właśnie taki delikwent został wyrzucony z mieszkania.. Mało tego sąd nie przyznał mu żadnego lokalu socjalnego.

Kasia..

Tak kombinowałaś jak tu nie skrytykować Dudy za ułaskawienie pedofila, że jak zwykle wyszło głupio.
Reasumując, niech wraca na łono rodziny, a to Polański zły.

Jak rodzina \"wybaczy\" to nie mozna mu nic zrobić. A jak matka nie pracuje i grosza nie ma to się godzi na to.
Na tym polega te proszenie.

Ty jesteś naprawdę idiotą napisałam jasno i wyraźnie że nie rozumiem kobiety i jej postępowania, ani córki jak była w stanie to wybaczyć. A ty sobie możesz w lewackim łbie układać to po swojemu. Macie tak w zwyczaju,nic nowego. Ale mi to lotto.. Ułaskawił pedofila wypuścił go z więzienia czy zniósł zakaz zbliżania się? Dla mnie jest to różnica. Ale wiem i rozumiem ułaskawić pedofila lepiej brzmi to tak jak jakby wypuścił zbrodniarza więzienia. Nie Polański dla lewaków jest super facetem to taki edukator, nie pedofil. A dla mnie jeden i drugi to przestępca i wszystko na temat.

Kasia..

Jak rodzina \\\"wybaczy\\\" to nie mozna mu nic zrobić. A jak matka nie pracuje i grosza nie ma to się godzi na to.
Na tym polega te proszenie.

Nie zaglądałam tej kobiecie w kieszeń czy ma czy nie ma i napisałam że nie wiem co nią kierowało, ale widzę że ty wiesz lepiej. I niech tak zostanie.

Kasia..

No to super Duda uratował więzi rodzinne.

Jakby to zrobił Tusk to byś tylko nagłówek przeczytała, bo na resztę szkoda czasu i wiedziałą co to za bestai.

Mówisz że miał taki wpływ? No cóż chory jesteś. Ale to już wiesz. Ten artykuł też przeczytałam wyrywkowo, więc się nie martw. A co to ma do tego Duda,Tusk czy ktokolwiek inny do niby uratowania rodziny? Moja ocena w tej kwestii byłaby taka sama gdyby to był i Tusk.Nie rozumiem powtarzam po raz kolejny,kiedy w końcu dotrze to do lewackiego głupiego łba postępowania kobiety która chce się wiązać z kimś takim?! Dla mnie taki delikwent w dniu w którym by się dopuścił takiego czynu z automatu by nie był moją rodziną. I daj już spokój bo z wami nie ma dyskusji. Zachowujecie się jak idioci. Insynuacje dopowiadanie po swojemu, przekręcanie to są wasze klimaty.

Kasia..

De.wotka stosuje prostą logikę: jeśli nie można uśmiercić złoczyńcy to obciąć mu hvja i z POwrotem do domu, tylko, że tam chodziło też o tortury i przemoc wobec bliskich, no i ta sprawa przecież jest rodzinna, a rodzina wprost wymarzona: ojciec z dzieckiem i konkubina, której zamarzył się teraz ślub z oprawcą, a zakaz zbliżania temu przeszkadza..., no to jak prezydent-katolik może nie POmóc, żeby przestali żyć w grzechu bez ślubu..?!

Gdzie napisałam następny kretynie że go do domu powinny przyjąć i że to rozumiem? Z samego rana zadzwońcie na teleporady może jakiś psychiatra was wysłucha. I to na tyle w tym temacie, nie ma sensu dalej kopać się z końmi,ani dyskutować z wariatami jak oni czytają nie to co jest napisane,a to co chcą.

Kasia..

Duduś zrealizował konstytucyjną ochronę rodziny i małżeństwa, co prawda dopiero przyszłego, rozumianego jako związek kobiety i pedofila-gwałciciela swojej córki...

Polańskiemu też ofiara wybaczyła, a gardłują o nim od lat, a Ziobro chce ścigać po 40 latach.

No ale jak Duda ułaskawił pedofila to jak zwykle znajdują idiotyczne tłumaczenia.

Prezydent nie powinien się tym w ogóle zajmować.

mentalnosc kalego to podstawowa pisia doktryna

Tylko idiota odwraca kota ogonem i jedne szkaradztwa próbuje przykryć innymi.

pewna ułomna hipokrytka

Gdyby Duduś wymolestował cały oddział przedszkolaków ślepy hvj zawzięcie przekonywałby na tym forum, że to były to tylko niewinne głaskanie Ojca Narodu...

\"Nie wiem, co pan prezydent ma na myśli, mówiąc o sprawie rodzinnej. Na pewno nie jest to sprawa prywatna czy wewnętrzna danej rodziny, gdy doszło do popełnienia tego typu przestępstwa. Jeżeli do zgwałcenia doszło wobec osoby małoletniej i blisko spokrewnionej ze sprawcą, to jest to okoliczność obciążająca\".

pewna ułomna hipokrytka

dobrze brobi polskie dzieci nie ma co. Sam słyszałem jak na wiecu darł ryja jak to on bedzie stał na straży polskich dzieci a tu jak zwykle po cichutku na boku ułaskawia pedofila. To jest właśnie PiS. podobne cyrki odpiernicza z komuchami . Na wiecu drze ryja ,ze bedzie walczył z układmai komuszymi a po cichu mianuje komucha Piotrowicza na sedziego TK.

facmen

Puto maly chvj z resztą folksdojczów, z igły zrobili widły.
Wiedzą że to fakenews, ale totalnie walą konia dalej.

co jest fakenewsem kali cwelu? to ze duda ulaskawil pedofila czy to ze pedofil zostal ulaskawiony przez dude?

pewna ułomna hipokrytka

Nie jest to że sam jesteś totalnym zboczeńcem.

kali, wiem ze zaciekle bronisz pedofili w sutannach, ale nie wiedzialem ze cywilnych tez tak lubisz

pewna ułomna hipokrytka

Przestań szarpać się za jaja i przestań się podniecać.
cytat:
\"Prezydent stanął w tej sprawie po stronie ofiar. Kara pozbawienia wolności została w tej sprawie wykonana w całości. Prezydent zastosował prawo łaski na wniosek pokrzywdzonych przestępstwem, co podkreślam, dorosłych już osób, bliskich sprawcy. To one, a nie bezpośrednio sprawca wystąpiły o ułaskawienie. Akt łaski dotyczył jedynie skrócenia wykonywania środka karnego w postaci kontaktowania się i zbliżania do osób pokrzywdzonych – przekonywał minister Paweł Mucha.\"

Pedofil w całości odbył zasądzoną karę.
Przed którą totalnie spierd*la dziadek polański.
Chodziło o zakaz zbliżania się i to na wniosek pokrzywdzonych.

A totalne jełopy dalej będą pisdzić swoje podług instrukcji.

pedofil jest pedofilem, zwlaszcza gdy figuruje w rejestrze pedofili

ta twoja milosc do pedofili roznej masci wiele o tobie mowi

pewna ułomna hipokrytka

\"Sprawca ułaskawiony przez Andrzeja Dudę został skazany z art. 197§2 i 3 kk za gwałt na dziecku oraz z art. 157 kk (naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia) a także art. 207 kk (znęcanie się) . Pierwszy czyn jest zbrodnią zagrożoną karą od 3 do 15 lat pozbawienia wolności. Nie jest to klasyczna pedofilia określona w art. 200 kk tylko pedofilia kwalifikowana, gdyż oznaczająca użycie przemocy, groźby bezprawnej lub podstępu celem doprowadzenia osoby małoletniej do innej czynności seksualnej. Zgodnie z literalną treścią §3 art. 197 kk mówimy o zbrodni zgwałcenia. Kara łączna dla sprawcy wynosiła 4 lata pozbawienia wolności i upłynęła ( w związku z zaliczeniem aresztu) w listopadzie 2015 roku. Obligatoryjnie przy tego typu przestępstwie stosuje się środki karne, które w tym przypadku sąd orzekł na lat 6. Wykonywanie środków karnych liczy się od dnia opuszczenia zakładu karnego. Jeżeli więc pedofil Andrzeja Dudy nie otrzymał warunkowego przedterminowego zwolnienia, to wyszedł na wolność w listopadzie 2015 roku i jego środek karny upływał najpóźniej w listopadzie 2021 roku. Jednakże w przypadku gdy skazany przestrzega porządku prawnego i nie zachodzi obawa ponownego popełnienia przestępstwa, to na podstawie art. 84 kk mógł po upływie połowy czasu orzeczonego środka karnego czyli w listopadzie 2018 roku ubiegać się o jego uchylenie (fachowo nazywa się do uznaniem za wykonane). Jak wynika z informacji prasowych sprawca ubiegał się o ułaskawienie od roku 2018, a uzyskał je w marcu 2020.

W związku z tym należy zadać Prezydentowi RP następujace pytania:

Dlaczego Pan skłamał panie Prezydencie mówiąc, że sprawca nie dopuścił się gwałtu, skoro został skazany za zbrodnię zgwałcenia małoletniej osoby?

Dlaczego nie została wykorzystana procedura sądowego skrócenia czasu obowiązywania środka karnego?

Czym spowodowane było skrócenie obowiązywania środka karnego o kilkanaście miesięcy jeżeli w takiej sprawie, przy argumentach prawnych, które wskazuje Pan jako podstawę swojej decyzji sąd mógł skrócić ten okres na podstawie art. 84 kk?

Czy przeczytał Pan akta sprawy, czy tylko Pan się podpisał pod ułaskawieniem?

I najważniejsze pytania:

Kto zabiegał o ułaskawienie akurat tej osoby?

Czy zamierza Pan przeprosić za podpisanie tego ułaskawienia?

\"

pewna ułomna hipokrytka

kali widać zadowolony z ułaskawienia pedofila.
Zaczerpnął wiedzy od rzecznika Dudy i wszystko jasne, trzeba bronić swoich pedofili, komuchów, złodzieji.

Jak ty byś to szczegółowo analizował, żeby to był Trzaskowski...

milosc kalego do pedofili tlumaczy jego relacje z wlasna corka..

pewna ułomna hipokrytka

ślepy hvj teraz bredzi, że w państwie PiSlamskim procedura ułaskawienia następuje na wniosek ofiary, a nie skazanego..., pięć lat temu Duduś zastosował inne kuriozum bez precedensu ułaskawiając Kamińskiego jeszcze zanim ten został prawomocnie skazany, czyli według prawa niewinnego ingerując bezprawnie w proces sądowy do czego nie ma żadnych kompetencji...

#Pedofile_i_Sympatycy

pewna ułomna hipokrytka

Nawet średnio rozgarnięty człowiek wie, że Pan Prezydent Andrzej Duda nie ułaskawił żadnego pedofila, a tylko na wniosek strony pokrzywdzonej zniósł zakaz zbliżania się osób, które i tak zamieszkiwały w jednym gospodarstwie domowym.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

widocznie srednio rozgarniety czlowiek taki jak ty nie wie, ze pan ktorego ulaskawil duda jest umieszczony w oficjalnym wykazie pedofili pana ziobry
chyba ze pan ziobro sie myli

pewna ułomna hipokrytka

zakaz zbliżania się do ofiary to obostrzenie dla sprawcy czynu zabronionego, ograniczenie swobody, kara dodatkowa, stanowi integralną część wyroku skazującego, a akt łaski zniósł obowiązek stosowania się do tego ograniczenia...

skandalu ciąg dalszy:
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/prezydent-ulaskawil-pedofila-sedzia-sadu-rodzinnego-przemoc-ekonomiczna-wobec-ofiary/spk459s
Dziewczyna - ofiara ojca - zmuszona była przerwać naukę w szkole i wspólnie z matką iść do pracy fizycznej, wykonywanej na umowę zlecenie. Ojciec po wyjściu z zakładu karnego był jedynym członkiem rodziny zatrudnionym na umowę o pracę.
Kobiety wskazywały, że obie mają długi z powodu zaciągniętych kredytów konsumpcyjnych, grozi im eksmisja z mieszkania, które zresztą - po awarii instalacji i zalaniu wodą - wymagało remontu. Jak wynika z dokumentów, do których dotarliśmy, remontu tego podjął się właśnie skazany, objęty zakazem zbliżania się do kobiet.
Sam mężczyzna - prosząc w czerwcu 2018 r. o ułaskawienie (wbrew zapewnieniom Kancelarii Prezydenta, która twierdziła, że o łaskę prosiły tylko partnerka i córka skazanego - red.) - podnosił, że zakaz zbliżania się do konkubiny i córki doprowadził je do krytycznej sytuacji finansowej i uniemożliwia rodzinie normalne funkcjonowanie. On sam zaś przestał pić - poddał się terapii i pragnie odbudować więzi rodzinne. Te dwie kobiety powinny dostać maksymalne wsparcie ze strony państwa oraz ze strony ośrodków opiekujących się ofiarami przestępstw. Problem w tym, że w ostatnich latach te ośrodki, które powinny być finansowane z Funduszu Sprawiedliwości, pozostającego w gestii ministra sprawiedliwości, były pozbawiane środków, bo te trafiały do organizacji o profilu prawicowym, często powiązanych z kościołem -
W takiej sytuacji do kogo miała zwrócić się córka zgwałcona przez ojca? A teraz on ma wrócić jako \"dobrodziej\", który daje pieniądze. To jest koszmarne i trudno mi to w ogóle poukładać sobie w głowie. Powiem wprost, po znęcaniu się i gwałcie ta rodzina nie funkcjonuje, więc wniosek o ułaskawienie nigdy nie powinien być uwzględniony. Zamiast \"scalać rodzinę\", której nie ma, prezydent powinien zainteresować się losem tych kobiet. Choćby ufundować stypendium ze środków kancelarii, zadbać o to, by nie musiały mieszkać pod jednym dachem ze swoim oprawcą... Zrobić cokolwiek, by efektywnie pomóc, a nie powtarzać, że \"rodzina jest najważniejsza\". Bo tej rodziny po prostu nie ma - kwituje.

...zatem prezydencki Duduś pielęgnuje patologię zamiast jej przeciwdziałać...

puto mały chvju
Weź ty sobie tego pedofila.
Jak już będzie twój, to zaraz dołączy do tych dobrych.
I będziecie sobie opowiadać o \"czerwonym kapturku\".

Dobre Krzysztof jak będzie ich to z automatu stanie się dobrym dziadkiem i edukatorem jak bidula Polański 😅

Kasia..

Znamienity kryminolog prof. Brunon Hołyst skomentował dla \"Rzeczpospolitej\", że \"z punktu widzenia wiktymologii i psychologii jest to niewyobrażalna sytuacja, że ofiara przebacza swojemu oprawcy i jeszcze prosi, żeby prezydent go ułaskawił od środka karnego i pozwolił na utrzymywanie normalnych kontaktów. To przypadek niespotykany w skali światowej. Jestem pełen zdziwienia, oburzenia i mam przekonanie, że ma tutaj miejsce niewiarygodność co do faktów\".

Tak Kasia
Żeby tylko paplika nie przebrali za \"kopciuszka\".
Bo wiesz, na bezrybiu i rak ryba.

oczywiste bylo ze to manipulacja zwyrodnialca, idola kalego

#Pedofile i Sympatycy

pewna ułomna hipokrytka

Łooo matko...

Kasia..

Tym idiotycznym aktem łaski Duduś POtwierdza, że absolutnie nie nadaje się na funkcję prezydenta POlski...

niesamowite ile tutejsze prawicowe tlumoki sa w stanie zrobic by bronic pedofilii wsrod swoich

zaraz rzuca polanskim, gosciem z azerbejdzanu albo pamietnika kalego, ale z lokalnymi nie maja problemu

kali i debilka mogliby lizac buty piotrowiczowi w czasach jego swietnosci

pewna ułomna hipokrytka

\"\"Kobiety wskazywały, że obie mają długi z powodu zaciągniętych kredytów konsumpcyjnych, grozi im eksmisja z mieszkania, które zresztą - po awarii instalacji i zalaniu wodą - wymagało remontu. Jak wynika z dokumentów, do których dotarliśmy, remontu tego podjął się właśnie skazany, objęty zakazem zbliżania się do kobiet\" – czytamy w artykule.
Karolina Sosińska, sędzia sądu rodzinnego i prezes Stowarzyszenia Sędziów Sądów Rodzinnych \"Pro Familia\" przyznała Onetowi, że \"Sytuacja tych dwóch kobiet to jest potworna w swojej oczywistości przemoc ekonomiczna\". Jej sprawcą jest zarówno skazany mężczyzna, jak i państwo.
– Czy gdyby te kobiety miały pieniądze, to tak pozytywnie odnosiłyby się do tego człowieka? Ojca, który zgwałcił córkę? Odpowiedź wydaje się oczywista. Przecież one nie miały co do garnka włożyć, a to pojawił się \"dobrodziej\", który i kran naprawił, i pieniądze dał... To jest przerażające, ta niemoc tych dwóch kobiet – podkreśla sędzia Sosińska.\"

#Pedofile i Sympatycy nie wstyd wam?

pewna ułomna hipokrytka

Feliksgniew Ziobrzyński roztrwonił Fundusz POmocy dla ofiar przestępstw dla Rydzyka i partyjne wydatki, a te kobiety to klasyczny przykład na to, że to właśnie takie osoby POwinni otrzymać wsparcie z tego funduszu...

pewna ułomna hipokrytka

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0