niedziela, 27 września 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dudusiowi wolno się obnosić i epatować, a innym nie..?!

Poglądy środowiska związanego z PiS oraz z Andrzejem Dudą na kwestie mniejszości seksualnych są powszechnie znane - nie obnosić się, nie epatować... z moją rodziną, z moją żoną. My się z tymi relacjami nie obnosimy - zapewniał w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim Andrzej Duda
..a oto jaka jest prawda: Reporter TOK FM Tomasz Setta powiedział: sprawdzam i wybrał kilka fotografii, które pokazują, jak bardzo prezydent nie obnosi się z relacjami ze swoją małżonką, Agatą Kornhauser-Dudą.

...Duduś publicznie nie tylko przytula, ale i namiętnie całuje, na dodatek niewiastę obcej narodowości...

Z tego powodu, że wygrał Duda, antypisowców raczej nie czeka nuda.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Dudusiowi wolno się obnosić i epatować, a innym nie..?!

Aleś ty bezdennie głupi. Im bliżej drugiej tury wyborów tym dostajesz częściej sraczki i wklejasz coraz większe idiotyzmy.

Kasia..

Nie chodzą z gołymi dupami po ulicach, nie wywołują zgorszenia, nie demoralizują dzieci obscenicznym zachowaniem i nie wykrzykują bredni. Poza tym stanowią związek małżeński zgodny z konstytucją której to tak zaciekle udaje bronić każdy rasowy lewak. Noszenie koszulki z napisem KONSTYTUCJA[/I] przez osoby nie znające jej treści jest wyrazem ignorancji, a wręcz głupoty wielu osobników mianujących się lewicowymi aktywistami.

...

skad ty blink do nas nadajesz ? nie widzialem w lomzy nikogo z gola ****, oprocz jednego pana ktory pare lat wstecz wracal z pasterki ze spodniami na wysokosci kolan
za to jak przechodze kolo piaskownicy kolo mojego bloku to wiedna mi uszy jak slysze jak \"madki\" ze soba rozmawiaja przy swych pociechach, ktore to potem z radoscia puszczaja k.rwy i ch.je na cale podworko

Tylko idiota odwraca kota ogonem i jedne szkaradztwa próbuje przykryć innymi.

pewna ułomna hipokrytka

Z tymi mamusiami to masz rację. Ciekawe z jakiej opcji politycznej wywodzi się ta nieokiełznana i źle zrozumiana wolność...

...

z jedna swego czasu probowalem rozmawiac, wiec jestem w stanie zaspokoic twa ciekawosc - po gadzecie z symbolem Polski Walczacej i \"nie bedziesz mi chamie mowil co mam robic\" wywnioskowalem ze to prawdziwa prawilna polka

Tylko idiota odwraca kota ogonem i jedne szkaradztwa próbuje przykryć innymi.

pewna ułomna hipokrytka

Blink i owszem mamusie są różne jak i \" tatusiowie\"... Jeden tu na tym forum pisał że niektóre dzieci to należałoby z pi.zdy i od razu w przepaść aby nie wyrosły na pisowców,a drugi twierdził że niektóre dzieci razem ze swoimi rodzicami nie zasługują na to aby oddychać. Dodawać nic więcej nie potrzeba.

Kasia..

Z tego powodu, że wygrał Duda, antypisowców raczej nie czeka nuda.

Obietnice Dudy, są jak ostry cień wacka we mgle.
Szału nie ma i seksu nie będzie.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0