piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dudusiowi wolno się obnosić i epatować, a innym nie..?!

Nie wiem czy zauważyliście ale nie długo legenda będzie głosić, że w Łomży podobno można kupić piwo Łomża (pomijając yamcafe)... Obecny browar ma wyj3bane na wszystkie bary prócz yamy... jeszcze 2 lata temu w co drugim lokalu można było zakupić Łomżę z nalewaka, a teraz widać wszędzie tylko parasole tyskie, warka, lech a nawet żubra... teraz browar Łomży pcha się na Wwa i inne regiony i na Łomżę ma 'wywalone' bo ma przecież yamcafe... ale do czasu gdy z Lecha dadzą konkretną propozycję właścicielowi wtedy już... legenda będzie głosić, że można podobno w Łomży Łomżę kupić....

a to wszystko spowodowane czym ? tym, że dana osoba prowadząca bar (w tym nawet ja) dzwoni do browaru z pytaniem Macie jakieś może ławki czy parasole nowe bo te co daliście mają z dwadzieścia lat.... nie nie mamy jak chcesz to sobie wyremontuj je albo zgłoś się do konkurencji i... takie jest podejście 'nowego browaru' (ja akurat wolałem sobie odnowić ławki niż zmieniać browar bo u mnie sami 'solidarni łomżyniacy')..... dodam, że dzwoniąc do innego browaru np. warki mówią ok. do tygodnia czasu i przywozimy całe zapotrzebowanie dla Państwa.

Jeszcze coś po zmianach 'właścicieli' Wyborowa Łomża... jest gorszy niż argus lecz Łomża Export ludzie gadali, że nie powinna stać nawet na półce przy Lechu, a teraz pomimo nowej butelki Lecha to Lech nie powinien stać obok Łomży Export... w smaku Export 5+(nawet z nalewaka) podobnie smakuje jak Tyskie .... a Lech może 2+

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dudusiowi wolno się obnosić i epatować, a innym nie..?!

zgubiłem literkę w poprzednim poście więc sorka
jeśli chodzi o firmy lub firmę to w tym mieście jest złodziejstwo krętactwo i wyzysk i akurat nie jestem biednym bezrobotnym,ale żal patrzeć na to co się dzieje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dudusiowi wolno się obnosić i epatować, a innym nie..?!

tenpubp
to właśnie jest traktowanie klienta,pracownika taka jest higiena produkcji wiele etykietek a 2-3 gatunki piwa wszystko na kase wydoić ile się da a potem zamkniemy lub sprzedamy a gienia pitoli mi smuty chociaż nie ma zielonego pojęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dudusiowi wolno się obnosić i epatować, a innym nie..?!

genia nie zniżę się do twego poziomu i nie będę obrażał,ale dzięki takim jak ty jest tu walka o przetrwanie i przybywa milionerów
stawka może być 15 na godzinę lub więcej ale przyjdzie taki siny nos wielbiciel lokalnego browaru i będzie tyrać za 8 lub niżej i tak to się kręci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dudusiowi wolno się obnosić i epatować, a innym nie..?!

Dziekuje bardzo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dudusiowi wolno się obnosić i epatować, a innym nie..?!

Sorry,przyznam sie,ja klepnalem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dudusiowi wolno się obnosić i epatować, a innym nie..?!

Witam jadę jutro po południu około 17 do Białegostoku mam wolne miejsca.
Chętnych zabiorę.
Info pod: mila_allegrowiczka@wp.pl lub pod telefonem 500817865

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dudusiowi wolno się obnosić i epatować, a innym nie..?!

nie aż tak niszowy jak co? moim zdaniem na świecie to bardzo niszowy sport, jest małe zainteresowanie mediów i kibiców, co widać podczas meczów- puste hale, chyba że polscy kibice przyjeżdżają...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dudusiowi wolno się obnosić i epatować, a innym nie..?!

35zl na niemcewicza placilem w tamtym roku

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org