czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Dudusiowi wolno się obnosić i epatować, a innym nie..?!

Nie wiem czy zauważyliście ale nie długo legenda będzie głosić, że w Łomży podobno można kupić piwo Łomża (pomijając yamcafe)... Obecny browar ma wyj3bane na wszystkie bary prócz yamy... jeszcze 2 lata temu w co drugim lokalu można było zakupić Łomżę z nalewaka, a teraz widać wszędzie tylko parasole tyskie, warka, lech a nawet żubra... teraz browar Łomży pcha się na Wwa i inne regiony i na Łomżę ma 'wywalone' bo ma przecież yamcafe... ale do czasu gdy z Lecha dadzą konkretną propozycję właścicielowi wtedy już... legenda będzie głosić, że można podobno w Łomży Łomżę kupić....

a to wszystko spowodowane czym ? tym, że dana osoba prowadząca bar (w tym nawet ja) dzwoni do browaru z pytaniem Macie jakieś może ławki czy parasole nowe bo te co daliście mają z dwadzieścia lat.... nie nie mamy jak chcesz to sobie wyremontuj je albo zgłoś się do konkurencji i... takie jest podejście 'nowego browaru' (ja akurat wolałem sobie odnowić ławki niż zmieniać browar bo u mnie sami 'solidarni łomżyniacy')..... dodam, że dzwoniąc do innego browaru np. warki mówią ok. do tygodnia czasu i przywozimy całe zapotrzebowanie dla Państwa.

Jeszcze coś po zmianach 'właścicieli' Wyborowa Łomża... jest gorszy niż argus lecz Łomża Export ludzie gadali, że nie powinna stać nawet na półce przy Lechu, a teraz pomimo nowej butelki Lecha to Lech nie powinien stać obok Łomży Export... w smaku Export 5+(nawet z nalewaka) podobnie smakuje jak Tyskie .... a Lech może 2+

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Dudusiowi wolno się obnosić i epatować, a innym nie..?!   
paplik 03-07-20 14:25 
 Re: Dudusiowi wolno się obnosić i epatować, a innym nie..?!   
Kasia.. 03-07-20 14:36 
 Re: Dudusiowi wolno się obnosić i epatować, a innym nie..?!   
BlinkTootch 03-07-20 14:41 
 Re: Dudusiowi wolno się obnosić i epatować, a innym nie..?!   
jadoslaw.klamczynski 03-07-20 14:47 
 Re: Dudusiowi wolno się obnosić i epatować, a innym nie..?!   
BlinkTootch 03-07-20 14:50 
 Re: Dudusiowi wolno się obnosić i epatować, a innym nie..?!   
jadoslaw.klamczynski 03-07-20 14:57 
 Re: Dudusiowi wolno się obnosić i epatować, a innym nie..?!   
Kasia.. 03-07-20 15:12 
 Re: Dudusiowi wolno się obnosić i epatować, a innym nie..?!   
paplik 03-07-20 17:48 
 Re: Dudusiowi wolno się obnosić i epatować, a innym nie..?!   
0-22 03-07-20 20:16 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org