piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skąd Duda weźmie dodatkowo ok. 7% nowych wyborców tj. ponad 1 400 000 głosów ?

tak, będzie sopocka noc kabaretowa, mazurska noc kabaretowa i wiele innych. W łomży nic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd Duda weźmie dodatkowo ok. 7% nowych wyborców tj. ponad 1 400 000 głosów ?

Autor: maruda (---.113.introlan.pl)
Data: 04-07-12 16:08

baska:)
Po pedagogice i psychologii a nie woesz że [bw ogólepisze się rozdzielnie?

Sorry:)

Miało być w ogóle

Złośliwośc rzeczy martwych czasami przeraża:)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd Duda weźmie dodatkowo ok. 7% nowych wyborców tj. ponad 1 400 000 głosów ?

ja też myślę że nie ma się czego obawiać, no może gdybyś był dziewczyno to pewnego pana od fizyki, bo on strasznie nie lubi dziewczyn

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd Duda weźmie dodatkowo ok. 7% nowych wyborców tj. ponad 1 400 000 głosów ?

smolen a jak biedna rodzina ma psa lub kilka psów to już jest bogata?:)


Ps. drzewa owocowe przy ruchliwych ulicach:)))) anty nagroda Tobie się należy za te n pomysł:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd Duda weźmie dodatkowo ok. 7% nowych wyborców tj. ponad 1 400 000 głosów ?

była bym zainteresowana może jakiś kontak? gg bądź meil





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd Duda weźmie dodatkowo ok. 7% nowych wyborców tj. ponad 1 400 000 głosów ?

jasiek to podaj email to napiszesz bo tu nie bardzo to jak cos to popiszemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd Duda weźmie dodatkowo ok. 7% nowych wyborców tj. ponad 1 400 000 głosów ?

Czesio miszcz fotoszopa hehe :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd Duda weźmie dodatkowo ok. 7% nowych wyborców tj. ponad 1 400 000 głosów ?

za rok poprawiać będą ten odcinek zastanawia mnie czemu akurat tam, przecież ta droga jest najbardziej nadaj się ta znajdująca się niżej a nie parking przed blokiem, czyżby ktoś miał problem z wyjazdem?

a wy gdzie byście poprawili drogi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd Duda weźmie dodatkowo ok. 7% nowych wyborców tj. ponad 1 400 000 głosów ?

emilkaxd
Nie wszyscy są tacy popier.doleni jak ty :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skąd Duda weźmie dodatkowo ok. 7% nowych wyborców tj. ponad 1 400 000 głosów ?

luckyiwc@o2.pl - napisz jaka cena cie interesuje i warunki - mam pokoj wolny blisko budujacej sie galerii Veneda

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org