piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nie lubię PiS - NIE GŁOSUJĘ NA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO !

maruda popraw bryle i wytrzyj pot z łysiny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie lubię PiS - NIE GŁOSUJĘ NA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO !

żadnej dotacji nie dostałem !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie lubię PiS - NIE GŁOSUJĘ NA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO !

hej, czy może ktoś podpowiedzieć mi jak wyczyścić clearomizer champion? szukam, szukam i znaleźć nie mogę :( wiem że należy napuścić wody i przepalić cleanomizer ale jak dokładnie wyglada ten proces? bardzo proszę o pomoc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie lubię PiS - NIE GŁOSUJĘ NA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO !

To się musiało tak skończyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie lubię PiS - NIE GŁOSUJĘ NA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO !

hehehe, właśnie. Nigdy więcej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie lubię PiS - NIE GŁOSUJĘ NA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO !

Na 8.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie lubię PiS - NIE GŁOSUJĘ NA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO !

Sorry, że tak post pod postem:
http://www.nightpower.pl/index.php?id=npgp2012gdziesiescigamy4runda

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie lubię PiS - NIE GŁOSUJĘ NA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO !

No ja wiem, ze sa np. wyścigi konne, samochodowe, motorowe, rowerowe itp. zalezy wiec co interesi pogromce Krecika :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie lubię PiS - NIE GŁOSUJĘ NA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO !

też zauważyłem że przy wszelkiego typu kościelnych zabytkach pojawia się jedno nazwisko przykościelnego inżyniera. mam wraże nie że im więcej konserwuje tym więcej jest do konserwacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie lubię PiS - NIE GŁOSUJĘ NA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO !

z panną?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie lubię PiS - NIE GŁOSUJĘ NA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO !

witam potrzebuje namiaru na kogoś kto posiada minikoparkę i oferuje związane z nią usługi czyli wykopy pod przewody elektryczne kanalizacje itd.i orientuje się może ktoś jaki to jest koszt wynajęcia takiego sprzętu z operatorem???a może samemu można wynająć i kopać??? z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
p.s. normalna koparka jest za duża i będzie z nią więcej szkody niż pożytku stąd moja potrzeba wynajęcia minikoparki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie lubię PiS - NIE GŁOSUJĘ NA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO !

Nie ma to jak czekać, aż samochód od produkcji do końca życia będzie miał te same blachy... może skończy się wtedy niektórym "panom z miasta" wskazywanie palcem, bo ma inne blachy niż on... Przejeźdźcie przez Łomżę na zagranicznych blachach i nie daj boże się zagapcie i małego błędu nie zróbcie... Od razu wytrąbią, bo oni jeżdża przepisowo i bezbłędnie...
Wstydzę się swojej blachy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie lubię PiS - NIE GŁOSUJĘ NA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO !

Ratowanie i renowacja zabytków jest pożądane! Nekropolia łomżyńska przy ul. Kopernika jest najstarszą- drugą po Powązkach- w Polsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie lubię PiS - NIE GŁOSUJĘ NA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO !

PTH Kurpiewski, oni mają taką kopareczkę,( kładą kable pod oświetlenia) zapytaj może ...?

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie lubię PiS - NIE GŁOSUJĘ NA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO !

Kto pokocha takie cudo ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie lubię PiS - NIE GŁOSUJĘ NA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO !

CXRSa1...Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora:)Mam znajomych z Łomży którzy właśnie poznali się w sieci przez internet:)Już są 3lata po ślubie i jak twierdzą są szczęśliwi i nie żałują,że skorzystali z jakiegoś portalu!!!:):)Ja osobiście nie skorzystałabym ale Ci którzy korzystają to życzę im Powodzenia w szukaniu Miłości...:):)Pozdrawiam.

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org