środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ciekawe jak wygląda De.bilka, która sama wielokrotne naśmiewała się z wyglądu , czy stanu zdrowia innych , chociaż nawet nie wie kim są ?

30 euro to ja place za rolkę papieru toaletowego w Warszawie,rzucam 50 i mówię reszty nie trzeba .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe jak wygląda De.bilka, która sama wielokrotne naśmiewała się z wyglądu , czy stanu zdrowia innych , chociaż nawet nie wie kim są ?

Szlachcic pewnie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe jak wygląda De.bilka, która sama wielokrotne naśmiewała się z wyglądu , czy stanu zdrowia innych , chociaż nawet nie wie kim są ?

usługi przewozowe osób "Łomżyniak". nr pewnie w google znajdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe jak wygląda De.bilka, która sama wielokrotne naśmiewała się z wyglądu , czy stanu zdrowia innych , chociaż nawet nie wie kim są ?

maruda - co do tego czy była to pleśń - mam wykszałcenie biologiczne i wierz mi - potrafię odróżnić pleśń od białego osadu. A jeśli Ty byś zobaczył coś porządnie włochatego w kilku miejscach mięsa to nadal byś twierdził, ze to wytrącone białko?
Zresztą sprzedawczyni oddała mi pieniądze, a tym samym przyznała mi rację i tyle w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe jak wygląda De.bilka, która sama wielokrotne naśmiewała się z wyglądu , czy stanu zdrowia innych , chociaż nawet nie wie kim są ?

Pod jedną ze szkół w łomży ostatnio wykopano szkielet jednego z dwóch dziedziców budynku, którzy byli jego właścicielami w XIX wieku. Badania genetyczne przeprowadzone przez naukowców na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku to potwierdziły. Najciekawsze jest jednak to, że od dawna była to zapomniana legenda o tym, że szczątki właścicieli znajdują się w pobliżu majątku, a wraz z nimi spoczywa mapa, która zgodnie z opowiadaniami opisuje miejsce ukrycia całego skarbca Bimbejsztajnów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe jak wygląda De.bilka, która sama wielokrotne naśmiewała się z wyglądu , czy stanu zdrowia innych , chociaż nawet nie wie kim są ?

Na trzy zdrowaśki wsadz dzieciaka do pieca,a ból gardła minie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org