sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
idziemy na spotkanie z panem Premierem

Z czym czy z kim? A ostatnio zauważyłem że mi robisz mi tutej konkurencyje i dziewczyny mi tutej podrywosz za mymi plecami? Ładni to tak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idziemy na spotkanie z panem Premierem

z bydlakami .. :D






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idziemy na spotkanie z panem Premierem

W każdym przedszkolu są miłe panie. Wybierając przedszkole trzeba zwrócić uwagę też na inne rzeczy, właśnie takie jak liczba dzieci w grupie i wielkość sal, wykształcenie kadry, oraz zajęcia dodatkowe.

Może trafiłaś na dobry dzień pani z Małego Artysty. Ja swoje dziecko zabrałem stamtąd po 3 miesiącach. Jego chodzenie do przedszkola wyglądało tak:2 dni w przedszkolu gorączka, przerwa, powrót do przedszkola i znowu po 2 dniach gorączka. Dopiero po 3 miesiącach jak przyszedłem odebrać dziecko w czasie spania zauważyłem wietrzenie sal jak dzieci śpią! Moje dziecko nie korzystało akurat ze smoczka, ale wszystkie smoczki w jednym pudełku! Picia swojego nie mogły dzieci przynosić, bo panie dawały. Ale jak? Nalewały z dzbanka do kubka - jednego dla wszystkich dzieci! Zero zdrowego rozsądku!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idziemy na spotkanie z panem Premierem

A

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idziemy na spotkanie z panem Premierem

A Jasiek jesteś do wzięcia czy zostałeś usidlony?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idziemy na spotkanie z panem Premierem

w siłownie Ewa koszt karnetu to 90 zł/mc, przypuszczam, że w innych siłowniach jest taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idziemy na spotkanie z panem Premierem

hm... film czy serial (średnio 24 odc na 1 serię) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idziemy na spotkanie z panem Premierem

Słoneczko, jeśli Ty się pochorowałaś na ospę, to ja bym się na Twoim miejscu domagała od lekarza recepty na leki przeciwirusowe, bo dorośli znoszą ospę dużo gorzej niż dzieci. A taki lek mógłby nieco złagodzić objawy.

Nie bardzo kumam, po co iść z dzieckiem chorym na ospę do lekarza? - chyba tylko po to, żeby zarazić ospą inne dzieci w poczekalni w przychodni!
Lekarz nie ma co oglądać i nie musi widzieć dziecka, żeby mu receptę na Variderm wypisać. A po co innym dzieciom fundować ospę i to jeszcze teraz - przed wakacjami, kiedy być może rodzice planują niedługo wakacyjny wyjazd, który przez ospę nie dojdzie do skutku. Proponuję trochę empatii i nieprzyprowadzania dzieci z ospą do lekarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idziemy na spotkanie z panem Premierem

nie no spoko ja tam raz powiedzialem co mysle i nie lubie sie klocic ;p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idziemy na spotkanie z panem Premierem

Siedze sobie sluchajcie kiedys dawno temu u kolegi.. pijemy piwko gadamy az tu nagle dzwonek do drzwi,przychodzi kolejny koleszka.. siedzi siedzi gadamy o roznych glupotach no i nagle wspomina cos tam o 4lomza .. ja mu na to oo zagladasz tam?co slychac ?a on do mnie cos tam cost tam i nagle wypala: hy jest taki jeden jasio jakis psychopata chlopie mowie Ci co on piszee !?

oczywoscie bylo to kilkla lat temu wiec nie pamietalem co powiedzial dokladnie ale w ten desen ..

moja mina po tym wygladala mniej wiecej tak :





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idziemy na spotkanie z panem Premierem

Nie pamiętam bo masz tych tekściorow od groma a linka szkoda żem nie skopiował z tym powiedzonkiem admin usunął ale to nie ważne , ważne że nie ma drugiego takiego jak Ty:)

dobra NARA bo miłego:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idziemy na spotkanie z panem Premierem

czy w Łomży będzie można zobaczyć film NAD ŻYCIE?
Wiem że jakiś czas temu go grali, ale rozmawiałam ze swoimi znajomymi i wiele osób by go jeszcze chętnie zobaczyło!
Liczę na szybką odpowiedź.
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idziemy na spotkanie z panem Premierem

he głupek :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idziemy na spotkanie z panem Premierem

downy he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idziemy na spotkanie z panem Premierem

Ale my cały czas to tłumaczymy:)

Tylko jakoś im ciężko to pojąć :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idziemy na spotkanie z panem Premierem

Nie wiem czy anioł czy Rysiek ale jest bardzo uciążliwy. Szeryfie Jasiu zajmij się nim!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idziemy na spotkanie z panem Premierem

ModartStudio :) mają swoją stronę na Facebooku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: idziemy na spotkanie z panem Premierem

Boguś Nowacki
Bartek Klepacki
Mariusz Obrycki x 2 bo jest dwóch :)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org