czwartek, 09 lipca 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Młody rolnik 2020 – 150 tys. zł wsparcia

czy młody ślusarz , stolarz , mechanik samochodowy , hydraulik, budowalniec nie wymaga takiego wspracia. Czemu żaden z tym młodych nie dostał od panstwa pisowskiego ani złotówki wsparcia. Kasa zawsze jest dla roszczeniowych i pazernych rolników zyjących na koszt podatników.

facmen

wyPAD2020

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Młody rolnik 2020 – 150 tys. zł wsparcia

Ty więcej żyjesz na koszt Państwa niż rolnik. Zakładam, że jesteś wysoko opłacanym pracownikiem umysłowym bo jeśli jeździsz tirem czy pracujesz gdzies na \"remontach\" to lepiej zostań rolnikiem.

Myślałeś już aby zrzec się polskiego obywatelstwa? To najlepsze co dla Ciebie przygotował los.

To wsparcie (nawet to od nieużytków, czyli kasa za nie robienie niczego) wyjdzie im kiedyś bokiem. Nikt nie rozdaje kasy za darmo, a ilu jest takich co przeczytało 4000 stron traktatu lesbońskiego ze zrozumieniem? Tam może się okazać że ta forma rzekomej pomocy jest metodą na wykupienie ziemi i pozbawienie chamów własności w n-tym pokoleniu.

To wsparcie ma służyć tańszej żywności dla wszystkich, bez narzekania przez rolników na brak opłacalności produkcji. Premia to rekompensata, myślę, że niedługo nie będzie problemu, gdyż nie będzie tez KASY :/

Fakt. żywność tanieje. Truskawki po 12 zł, czereśnie po 80-120 zł. Za chwilę trzeba będzie na nominałach naszej waluty dorysować jedno zero.

Truskawki po 12 zeta? To tanio. Ja dzisiaj widziałam po 15 przy blaszaku i po 17 na Prusa. Ciekawe co na to PiS i jego propaganda sukcesu?
Z tymi dopłatami do nieużytków możesz mieć sporo racji S.W.Obywatelu.

...

co to za szczególna profesja gdzie nie musisz sie ubezpieczać a i tak panstwo wypłaci ci odszkodowanie czy to za susę czy to za powódź czy za tornado, dostaniesz kasę na nowy ciągnik, kredyt niskooprocentowany i bezzwrotny, dopłaty do paliwa, groszowe ubezpieczenie KRUS które płacisz raz na kwartał, i pełne ubezpieczenie i kupe innych dopłat.

facmen

wyPAD2020

wystarc mieć tylko 1 hektar na którym gospodarzy juz 2 lata i chęc bycia rolnikiem by bez problemu przygarnąc 150 000 złociszy które nie jeden miastowy zapierniczając w pocie czoła przez całe zycie nie widzi.

facmen

wyPAD2020

Autor: facmen (---.swiatlowod.avito.pl)
Data: 02-06-20 23:06

czy młody ślusarz , stolarz , mechanik samochodowy , hydraulik, budowalniec nie wymaga takiego wspracia. Czemu żaden z tym młodych nie dostał od panstwa pisowskiego ani złotówki wsparcia. Kasa zawsze jest dla roszczeniowych i pazernych rolników zyjących na koszt podatników.

Nowe wytyczne atak na wyborców wstrętnych pisiorów. Dzisiaj rolnicy na tapecie.
Podjudzanie jednych grup zawodowych na drugich w większości ma skutek odwrotny do zamierzonego.
Dodatkowo facmen, pewnie zapomniał wspomnieć o wsparciu dla młodych ślusarzy itd. poprzez zwolnienia z podatku dochodowego.

Ps. Dziwię się, że widząc takie kokosy jakie ma rolnik sam jeszcze nie kupiłeś tego 1 ha ziemi i za rolnika nie robisz.

Miłego dnia!

Zwolnienia z podatku (o który się upomną), albo zwolnienia z pracy sms-em bez podania przyczyny. Do wyboru i koloru. Słuszną linię obrała nasza władza ludowa (Bareja).

...

to ja 4 to prosze kup sobie ten hektar ciekawe za co i czy kipisz tak sobie.

facmen

wyPAD2020

fakT jest faktem jednych pisowski rząd rozpieszcza drugich jebie i doi podatkami. NAJGORZEJ W TYM KRAJU MAJĄ CI KTÓRZY UCZCIWIE W POCZCIE CZOŁA PRACUJĄ I LUDZIE PROWADZĄCY WŁASNE BIZNESY.

facmen

wyPAD2020

Tysięcy durnowatych wsparć nie wymyślają rolnicy lecz lewacki Eurokołchoz.

tylko nei lewackie eurokołchozy jak się nie podoba to wydzcie z uni głownie to robota psiowskiego rżadu który woli rozdawac a nie reformowac a jak reformuje to tak ,ze demoluje panstwo prawa. No ale kto tam ma to robic jak gminny sort po doktoratachz dojenia krów powoływany jest na wysokei stanowiska państwowe a potem jak juz u koryta to profesorów z dorobkiem naukowym na miarę swiatowa poucza .

facmen

wyPAD2020

Dlaczego mam kupować ziemię kiedy mnie nie interesuje praca na roli, ale to nie oznacza, że mam rolnikom zazdrościć.
Mnie odpowiada to co robię.
Ty jak widać zazdrościsz innym więc zmień zawód i wybierz taki, który będzie ciebie satysfakcjonował.

Miłego dnia!

To.ja 4 mądry człowiek wie, że gdyby nie rolnicy i ich praca to by jadł korę z drzew. A idioci myślą że to w sklepach to bierze się z księżyca. Ja nie zazdroszczę ani rolnikom ich pracy,ani tych dotacji.

Kasia..

pierdu piedru nikt tak doi państwa jak rolnicy i górnicy. NAPIERDELAJĄ NAWOŻÓW ,ŻE PSZCZOŁY ZDYCHAJĄ A CENY MAJA Z KOSMOSU. Taniej wychodzi kupić za granicami kraju niz u polskiego rolnia. A zdrowa zywnosci to pic na wodę fotomontaż.

facmen

wyPAD2020

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0